"zachodova doska" - hore alebo dole?

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 16. 8. 2007 14:16

Muži potřebují ke svým úkonům obě polohy - podle toho, jestli jdou s novinami nebo bez nich... :hm
Deleted user

Odeslat příspěvekod Revan 16. 8. 2007 14:17

V ramci rovnopravnosti je spravedlive, ze muzi ho budou davat nahoru a zeny dolu.
Zde ovsem nastava problem ze zeny to delaji ciste pro sebe, kdezto muzi pro zeny.

Takze pokud je muz prase je pro zenu lepsi davat si prkynko dolu a po vykonu opet nahoru. Ovsem to je uz skoro extrem. (a maloktera zena na to pristoupi, leda z donuceni :) )

Druhym "extremem" je ze muz da prkynko nahoru a po výkonu nasledne dolu - takto to prosazuji zeny a vetsina muzu je z tohoo tak zblbla ze to povazuje za normalni.

co se tyce zaklapavani, to je asi nejidealnejsi reseni, kazdej si odklopy pouze ty vrstvy, ktere potrebuje a nasledne vsechno vrati do puvodniho stavu a splachne.

Co se tyce toho splachovani a nehygienicnosti, tak to je zajimavy a neco takovyho me nikdy nenapadlo. Ovsem potom je divne ze nikde neprodavaji toalety, ktere pred splachnutim automaticky spusti kryt.

Absolutne nejlepsi by bylo si koupit toaletu, ktera pozna jestli vchazi muz ci zena (popr. muz s novinami)(napr. kamerou kdyz kazdy ukaze sve nadobicko :lol: (pral bych si neco takovyho zkusit programovat. :mrgreen: nebo aby si zachod kontroloval jestli se k nemu nekdo blizi pozadu nebo pred nim jen tak postava a neco kuti mezi nohama. ) a pak se automaticky sklopi do prislusne polohy.
Ovsem misto takovychto praktickych veci se cpe do hi-tech zachodu mereni teploty apod kraviny. :roll:
Revan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kefish 16. 8. 2007 14:44

iwigirl píše:prkýnko zásadně dole!
Kdo ho má pak kvůli vám ošahávat a dávat ho do PŮVODNÍ POLOHY :-)-/quote]


Me by zajimalo, odkud se tyhle moresy vzaly. Jeste bych byl schopnej pochopit, kdyby to bylo i naopak, ze ho zenska po pouziti zvedne (neco jako ucta mezi ruznymi pohlavimi), coz se ale nedeje, takze tyhle feministky bez milosti vystrilet.

aneb....

Zensky maj mensi nohy aby mohly stat bliz ke sporaku a podpatky nosej proto, aby dosahly i na zadni plotynky. :pozor2
kefish
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 16. 8. 2007 14:45

Revan: to ja kdyz jsem trosku pod parou tak taky vetsinou kutim na zachode, takze by me mohl zachod povazovat za chlapa :lol:

jinak mne je celkem jedno jestli je prkynko dole nebo nahore, rozhodne sveho partnera nebudu kvuli tomu drezurovat a nebo prevychovavat, jeste by mi z toho chudera zblbnul a co ja bych si pocla s blbym chlapem...dyk je to jedno neeee :)
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 16. 8. 2007 14:54

Tak to jestli je prkýnko nahoře nebo dole u nás neřešíme. Hlavně když je čisté.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 8. 2007 15:04

Hlavně je sranda když se vám chce na velkou v nějakým pajzlu :D To se mě jednou stalo a asi jen 3 minuty sem omotovál toaletákem prkýnko protože bylo fest pochcaný :oboze
anonymni

Odeslat příspěvekod Noovo 16. 8. 2007 15:10

LukasKoudak: tak na tohle jsem haklivka uz od detstvi, uz sem to tu nekde asi i rikala...proste jak je spinavej hajzl, tak tam proste nejdu...a kdybych nedej boze nekde v hospode potrebovala na velkou tak proste nejdu, i kdybych si na ten zachod mela dat toaletak, ja proste vzdycky nad misou brejkuju a drzim se zdi zuby nehty jen abych se neprevazila :mrgreen: sem si rikala, ze na me musi bejt pohled :lol:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 8. 2007 21:05

Ja si vždycky prkýnko zvednu a pak ho zas dám dolů, žádny problém v tom nevidím... :|
Ale nejhorši je když chlap prkynko nezvedá a rovnou vykonává potřebu a pak tam vždycky zůstane pár kapek... Myslím že žensky semnou budou souhlasit... :hm

Noovo píše:Revan: to ja kdyz jsem trosku pod parou tak taky vetsinou kutim na zachode, takze by me mohl zachod povazovat za chlapa :lol:

cože tam děláš?? :shock: :mrgreen:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 16. 8. 2007 22:45

Noovo: stejnej problém. nikdy si nedovolim na veřejnejch záchodkách sednout. brejkuje nás asi víc :D někdy mě pak z toho bolej nohy že se cejtim jak po hodinovym tréningu nohou....
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 16. 8. 2007 23:11

No me je to jinak taky celkem jedno, zvladnu oboji 8-)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 17. 8. 2007 07:30

crashpc píše:Noovo: stejnej problém. nikdy si nedovolim na veřejnejch záchodkách sednout. brejkuje nás asi víc :D někdy mě pak z toho bolej nohy že se cejtim jak po hodinovym tréningu nohou.... /quote]


a to si pokazdy u teto situace rikam, ze uz nebudu tolik pit, abych nehty nechytala zoufale zed :lol:


MarkFX:nu :oops:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 17. 8. 2007 07:39

Chtel bych breakujici pozadat o peclive zamireni laufu, uz jsem videl hajzl do ktereho se nekdo netrefil! :lol:
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 17. 8. 2007 07:50

Jeffe: tak pokud mohu mluvit za sebe ja se trefim, a kdyz uz sem v takovem stavu, ze mam problem, tak si vzdy po sobe uklidim :oops:, protoze bych se musela stydet, kdyby po mne nekdo sel...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gottfried Lenz 17. 8. 2007 16:21

vy teda řešíte věci :-P , já nevim... já nechávám zvednutý... když ho někdo chce sundat tak ho sundá...
Gottfried Lenz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jeffe 17. 8. 2007 16:23

Noovo píše:Jeffe: tak pokud mohu mluvit za sebe ja se trefim, a kdyz uz sem v takovem stavu, ze mam problem, tak si vzdy po sobe uklidim :oops:, protoze bych se musela stydet, kdyby po mne nekdo sel...

Tak trefis nebo netrefis? :twisted:
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků