Co takhle udělat nějaký pauza srázek?

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Jeli byste v létě na sraz?
Ano, rád bych se s Vámi setkal. 35 %  44%  [ 35 ]
Ne, mám Vás akorát tak dost tady. 7 %  8%  [ 7 ]
Ne, ale neznamená to, že Vás mám plné zuby 24 %  30%  [ 24 ]
Neotravuj. 12 %  15%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 78

Odeslat příspěvekod blino 30. 3. 2007 00:09

tak som odhlasoval :? 3) kedze nechcem klamat...

samozrejem ak by ste sa rozhodli zvolat zraz v SR hned som tam a hlasim sa ako prvy :nenapadne
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marz 30. 3. 2007 00:16

Já jsem dal 1, ale nevím nevím. Řekl bych: It depends. Snad tomu rozumíte. Ono jde o to místo, kde to udělat, protože jsme tady z různých konců země, takže .....
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mývalice 30. 3. 2007 03:57

Jsem zvědavá, jak to dopadne. Když jsem sraz pauzy svolávala já, tak se nikomu nechtělo :-D a živáckej se sice uskutečnil, ale měl taky namále, přestože původní zájem byl veliký.

Tak vám držím palce, ať se vám to povede. ;-)
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza

Odeslat příspěvekod osobne 30. 3. 2007 06:29

Jersey II. píše:No doufám, že by se nesešel jen Jersey s osobne :mrgreen:-/quote]

Podle ankety už se nás sejde 6, takže nemusíš mít ze mě strach.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"osobne" je o5 z5 ... a s ním přichází i zákon !!!
osobne
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod zamis 30. 3. 2007 06:54

ja se vzdy srazu ucastnim :wink:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 30. 3. 2007 07:06

Jéé. zamis sorry, myslím, že na tom posledním brněnském srazu mobilfora jsi byl ty a mouse, ne kodl a mouse, jak jsem nesprávně informoval na předchozí stránce. Tímto se ti omlouvám.

Jinak jsem hlasoval pro třetí alternativu, s někým odsud bych se docela setkal a s někým zase ne.
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jeffe 30. 3. 2007 07:54

vyjadrim se podle toho, kde by to bylo.
Naposledy upravil Jeffe dne 30. 3. 2007 23:05, celkově upraveno 2
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Moderátor

Odeslat příspěvekod MgX 30. 3. 2007 07:55

Zero_Cool

Jestli pojedeš na sraz, raději nech doma tu motorovku :lol: :mrgreen:
To víš-hlavně ženy by se Tě mohly bát ;-)

Tak jsem čekal, kdy v hlasování přibude nějaká ta ,,zvednutá ruka" v části ,,NEVOTRAVUJ" - dlouho jsem čekat nemusel :lol:
Tím nechci říct, že se s oním výrokem ztotožňuji. Jen mě tato srandovnější možnost odpovědi zaujala a tak jsem sám pro sebe tipoval, kdy tam již nebude 0%. Hlasující mě překvapil - říkal jsem si, že tak za týden od začátku hlasování - tudíž jsem prohrál :eh
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Mawe47 30. 3. 2007 08:05

kdyz sem byla pred x rokama na brnenskym srazu mobilfora, byli sme tam taky jen dva:))

Kdyby byli penizky, tak bych dojela, ale v hospode do rana byt nechci a z vetsiny koutu zeme neznam nikoho, u koho bych mohla prespat a vsadim se, ze ve 12 v noci mi dom skoro nic nepojede:)

Co takhle nejaka grilovacka u nekoho na zahrade, mohlo by se prespat ve spacakach:))
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod Michal P 30. 3. 2007 08:10

Rád bych se zúčastnil, nedávno jsem byl na srazu MM a bylo to dobrý poznat se ve skutečnosti.
Pokud by se to netrefilo do dovči tak bych rád bych dorazil.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 30. 3. 2007 09:15

Snad bych dojel, když to nebude někde daleko. Ideál je Brno.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Anonymous 30. 3. 2007 10:28

Mawe47 píše:Co takhle nejaka grilovacka u nekoho na zahrade, mohlo by se prespat ve spacakach:))

No tak takový nějaký styl jsem měl přesně na mysli.. To by ale znamenalo, že by tu zahradu někdo musel poskytnout.. Nebo vybrat nějakou krásnou vhodnou louku v Českomoravské vrchovině (aby to bylo od Prahy a Brna stejně daleko), vzít stany, pití, jídlo a spát bychom mohli tam.

MgX
To já se domníval, že tam bude nejvíc právě těchto odpovědí :D
Anonymous

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 30. 3. 2007 11:01

Hele a co takle Pardubice? Tam to maji vsichni stejne daleko (jen ja nejbliz :-D)...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pafffi 30. 3. 2007 11:53

mezi Prahou a Brnem to maj skoro všichni stejně daleko(Jersey sice blíž :lol: ),ale myslim že je to logickej a rozumnej nápad...prostě tak nějak napůl cesty..
Život se neměří počtem výdechů a nádechů, ale počtem okamžiků, které nám vyrazily dech...

Jsem si jistej, že jsem se tehdy rozhodl správně, ale taky neuplyne den, abych nelitoval, že jsem se tenkrát nerozhodl jinak..
Pafffi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noovo 30. 3. 2007 11:59

s tim srazem mam stejny nazor jako MgX, svola se to, ale pak vas tam prijde 5 a pul, kdo neorganizoval skolni sraz nepochopi :lol:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka