Co takhle udělat nějaký pauza srázek?

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Jeli byste v létě na sraz?
Ano, rád bych se s Vámi setkal. 35 %  44%  [ 35 ]
Ne, mám Vás akorát tak dost tady. 7 %  8%  [ 7 ]
Ne, ale neznamená to, že Vás mám plné zuby 24 %  30%  [ 24 ]
Neotravuj. 12 %  15%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 78

Odeslat příspěvekod MgX 4. 4. 2007 10:20

Jasně, uděláme si piknik uprostřed D1 - to bude vzrůšo, jak v seriálu Kobra 11. :wink: :lol: :D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 4. 4. 2007 11:05

Tady mě taky hned každej chytne za slovo.. Samozřejmě jsem nemyslel uprostřed, ale na krajnici :D
Anonymous

Odeslat příspěvekod Michal P 4. 4. 2007 11:21

Jersey II. píše:A co Ti pražští? Nejspravedlivější bude 90km D1, což je tak přibližně na půl mezi Prahou a Brnem.. :wink:s/quote]

Jersey, chtěl si říct že by měl být sraz u tebe ? :D
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Anonymous 4. 4. 2007 11:29

MichalP

Tos řek ty 8)
Anonymous

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 4. 4. 2007 13:15

Jersey .. a ja sem co myslis odkad ? Z Kladna, ale nejsem takova socka abych remcal "to je moooc dalekooo" kolik stoji bus ? kolik stoji prilozeni par korun do spolecnyho fondu vyjezdenyho benalu/nafty? vis jaky je super spojeni do toho tvyho "stredu" republiky ?

mne je to fuk .. ja bych tam do Brna urcite jel a klidne bych 4 lidi mohl nabrat (s voyagerem 6)
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Michal P 4. 4. 2007 13:21

Co to udělat na Kladně když je tu tolik Kladeňáků. :)
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Anonymous 4. 4. 2007 13:36

Mně je to jedno, já dojedu také téměř kamkoli..

Ledni_Medved: Nechápu, co jsi tím chtěl říct? Že jsem socka? :wink: .. Važ slova nebo nedostaneš svačinu :-D ... Do středu repubilky je krásný spojení, hehe.
Anonymous

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 4. 4. 2007 14:04

Michale, to neni vuuubec spatnej napad :-D ....

Jersey II. Tos rekl ty ...
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Anonymous 4. 4. 2007 14:06

Ledni_Medved
No já totiž vůbec nechápu, na co jsi narážel? Mám pocit, že jsem nikde nenapsal, že je tohle a támhleto moc daleko nebo snad ano?
Anonymous

Odeslat příspěvekod Michal P 4. 4. 2007 14:07

Klídek chlapci, nehádejte se sraz bude na Kanárech to mají všichni cca stejně daleko. :)
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pafffi 4. 4. 2007 14:25

Jo vy tady ještě nevíte,že Jersey,je strašně línej...a to vysvětluje těch 90 km od Prahy :lol: ....
myslim to v nadsázce,ale....:-)jinak mě je to teda jedno, kde by to bylo..
Život se neměří počtem výdechů a nádechů, ale počtem okamžiků, které nám vyrazily dech...

Jsem si jistej, že jsem se tehdy rozhodl správně, ale taky neuplyne den, abych nelitoval, že jsem se tenkrát nerozhodl jinak..
Pafffi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 4. 4. 2007 17:14

nepůjde-li Mohamed k hoře, tak hora... :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 4. 4. 2007 17:17

Tos řek krásně, ty kluku ušatá :D
Anonymous

Odeslat příspěvekod Mawe47 4. 4. 2007 19:03

no s brnem samozrejme zcela souhlasim:) ale i tak se me zda kempovani ve svodidlech vhodnejsi nez cesta na kanary:) to bych musel vyrazit hned, abych se tam do leta dostala:)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 4. 4. 2007 19:08

Tak si veznem kola, dáme sraz někde u Ostravy a dáme se směrem Moskva, když to nestihnem do zimy (pak bude moc zima), tak to otočíme.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků