Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod scater 3. 12. 2006 01:03

iwi : No "máme" ho asi půl rok a tohle je první dopis za naší třídu (ještě před tím jednou jiná třída).Jo a chce být kněz:)
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 3. 12. 2006 01:33

Bungo píše:
ES0 píše:ja bych africanum i prispel, ale ne na jidlo, prispel bych na motyky atd.

...

Problem je pak v tom, kdyz v severni koreji umiraji hlady lidi, protoze ve vlade jsou kreténi (pouzil jsem nejslusnejsi vyraz ktery si kradl na jazyk). Nechas ty lidi umrit? I kdyz by se mohli v poho uzivit a prosperovat nebyt tamtech nahore????/quote]

stejne neni sance to v takove situaci dostat penize tem potrebnym, tady je snad jedina sance tam poslat vojenskou jednotku at vyridi ty smejdy nahore nebo proste kompletni invaze, jine reseni neni nez odstraneni pricin potizi
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod Bungo 3. 12. 2006 01:48

Taky jedno z reseni...
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mawe47 3. 12. 2006 09:50

bungo : aspon se lidi na zemi nepremnozujou tak rychle kdyz jich tolik umira...
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod Adisis 3. 12. 2006 11:30

No jasně že by se penize neměly davat jen na jidlo ale aby mohli pracovat ovšem je to tam sama poušt a savana
kolik?
Adisis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Michal P 3. 12. 2006 12:27

Ono opravdu je nerealne aby kazdy nebo alespon kazdy druhy prispel, kdyz vynecham "neprizpusobive spoluobcany" kteri chteji brat a ne davat, tak je i dost lidi kteri kupuji na splatky domaci kina, kozeny sedacky a pak nadavaji jak jsou na tom spatne, a prispet na neco? Proc, co z toho?
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Adisis 3. 12. 2006 13:12

co z toho?Dobry pocit žes k něčemu připěl :D
kolik?
Adisis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tamasha 3. 12. 2006 13:36

Problém je v tom, že většina lidí se na to vykašle, protože si řeknou: ,,Je hezký mít dobrý pocit, že jsem přispěl na to, aby si africké děti mohly koupit jídlo, ale Já si to jídlo, za ten pocit nekoupím. Já si neopravím barák, ani si nekoupím novou kuchyň za ten dobrej pocit!" To je holá realita... Prostě, pomoc většinou není o tom dobrým pocitu, ale o tom, aby si lidi řekly... Pomůžu, aby si lidi o mě řekly, jak jsem dobrosrdečný... Tak to funguje. Neříkám, že všichni se takhle chovají, ale valná věšina jich je! (A neříkám, že já mezi ně nepatřím! Ještě jsem nikomu nepomohla... Takže zatím, mezi tyhle lidi patřím! A nejsem na to hdá... Idyž ne přímo mezi tyhle lidi. Měla jsem takový nápad, kdy by celá škola přispěla určitou částkou na dětský domov,útulek, atd... - Ale dodnes je to jen nápad...Holá myšlenka).
// ZMĚNA: Už NEJSEM TAMASHA, ale JSEM NAJJA... Profil (WWW).
Tamasha
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Adisis 3. 12. 2006 13:37

myslim že si za 1 korunu taky neopraviš barák :lol:
kolik?
Adisis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tamasha 3. 12. 2006 13:59

Ano... Většina lidí si řekne: Proč pomáhat, když z toho nic nemám? Ale důležitý je to, že za 1 Kč si neopravím barák, ale když se těch korun sejde třeba milion... ono stačí i sto tisíc! A za to se dá nejen opravit barák, ale i pomoct africkým dětem! Je jasný, že není v ničích silách sjednotit Evropu a ani ČR aby přispěli na afr. děti, ale v místních poměrech (škola, vesnice, maximálně město) by to (možná) šlo...
// ZMĚNA: Už NEJSEM TAMASHA, ale JSEM NAJJA... Profil (WWW).
Tamasha
Návštěvník

Odeslat příspěvekod crashpc 3. 12. 2006 15:57

myslim že by to teoreticky šlo, ale lidi na to se*ou. měli by se rozhodnout jestli půjdou cestou pomáhat starejm a nemohoucím nebo pokrokem a technikou.... děláme to polovičatě....
ono by i stačilo kdyby sme se tolik nerozmnožovali. 2 miliardy lidí by planeta v pohodě uživila ale zachvíli tu máme 10 miliard a jak řekl Smith - sme jako kobylky který devastujou..... jenže si to ani neuvědomujem. válka jedině prospěje. je to přirozená věc.
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Adisis 3. 12. 2006 16:34

hmmm válka prospěje ale ted by to nebyla valka jak ji zname ted je to valka kdy jsou teroriste vždy o krok ve předu a i kdyby proběhla nějaká válka myslim že KLDR už docela zbroji tak by to byla valka atomova a to by zemi moc neprospělo
kolik?
Adisis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Adisis 3. 12. 2006 20:41

zorganizovat skupinky co by chodily po domech jak milulaš :D
kolik?
Adisis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod crashpc 3. 12. 2006 20:55

v dnešní době bankovních účtů? :lol:

no bůhví. to si myslíš ty. atom by už využívali jen Rusáci a Korea :lol:
Amíci by jim vypálili rybník jinak...
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 3. 12. 2006 21:23

Haha, ty miliony dolaru co se v africe rocne prozerou jsou myslim si vic nez dost, jeste abych do nich cpal dalsi penize z vlastni vule... to tak... Akorat premyslim, jestli se africani driv navzajem vyvrazdi, pomrou na AIDS, na hlad (protoze za ty leta si odvykli praci a umi akorat tahat penize ze zapadnich zemi) nebo jestli konecne dostanou rozum...
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka