S jakými uživateli fóra byste se chtěli osobně setkat?

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ally 29. 5. 2006 05:08

V podstatě bych se chtěla setkat s lidmi, které jsem jmenovala mezi oblíbenými návštevníky tohoto fóra. Mám určitou představu o jejich intelektu, vzdělání, zábavnosti, koníčcích, ale nedomýšlím si fyzický vzhled. Ke jménům si vybavuji jejich obrázky. Takže by mě asi zklamalo zjištění, že jejich "duševní obraz" je jiný, než jsem si vytvořila. Ale možná, že taky ne. A jak se říká - papír toho unese hodně, takže se tady člověk svěří i s něčím, co by si z očí do očí nechal raději pro sebe.

2includes - díky :oops: :oops: :oops:
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 29. 5. 2006 06:12

Kodl: Ten můj post byla jen alterace tvého předchozího a nevyjadřuje můj názor. Věřím tomu, že se dříve či později někde v Brně potkáme.

Ally: Trefila jsi hlavičku na hřebíček :tleskani Nedokázal bych to napsat lépe.
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 29. 5. 2006 16:46

Ally: Napsalas to pěkně :), jen, jak si k mému jménu vybavuješ obrázek, tak si prosím nevybav avatar, protože nejsem černý :mrgreen: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mbing 29. 5. 2006 17:01

Chtěl bych se setkat s
    • includem - ví proč :mrgreen:;
    • hot_spotem - ale to by nesměl být OT :mrgreen: (dělám si srandu), i když z jeho hlasu jde strach ... :P;
    • adamkem.janem - ;);
    • christianem - možná na ČVUTu;
    • a další ...U/list:u]
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ally 29. 5. 2006 17:17

2includes - i kdybys byl černý, mě to nevadí, nejsem rasista, ale spíš si vybavím fanouška GTA (mám taky doma 2)
~ Once upon a time ...
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod includes 29. 5. 2006 17:18

Ally: Aha a jak vypadá fanoušek GTA? Upozorňuji, GTA jsem nehrál cca půl roku :lol: ...ale prostě jsem si na ten avatar už zvykl :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 2Pix 29. 5. 2006 17:26

nekdy ... v hospode bych rad potkal mistni alkoholicko-hulicskou stezejni grupu (kodl, zamis, Master, mousefromhouse atd.) ... pak taky zase ES0 a IcemanCZ (o kterejch nevim kam se vlastne vytratili) ... no a celkove cely osazenstvo V31 :-D

"a" spadlo neco na bemberici ze mne chce videt ?
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ally 29. 5. 2006 17:28

2 includes-Já jsem psala, že si nepředstavuji fyzickou podobu, ale když vidím na obsahu fora, že poslední příspěvek psal includes, tak si vybavím tvůj avatar. A spíš tvojí duševní podobu podle tvých příspěvků. A patříš k mým oblíbencům, protože taky používáš hlavu.
~ Once upon a time ...
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod includes 29. 5. 2006 17:30

Ally: Tak děkuji, ty k mým také :mrgreen: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 2Pix 29. 5. 2006 17:30

OT : tak ted sem se zasmal :-D ...

ale k tematu : cim dyl nekoho znate tim vic si o nem udelate obrazek .. ja si udelal o vetsine lidi obrazek (nemyslim jen tady) - a momentalne to vypada tak, ze na dva srazy AC nejedu, protoze bych se tam porval ... a to sem klidas :-))))
Naposledy upravil 2Pix dne 29. 5. 2006 17:32, celkově upraveno 1
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 29. 5. 2006 17:31

2Pix, tebe mam rád také, pokud neděláš nějaké s dovolením "kraviny" :mrgreen: ... ale Lední Medvěd byl stejně větší borec :mrgreen: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ewing 29. 5. 2006 17:32

taky tak :mrgreen:
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 2Pix 29. 5. 2006 17:33

includes .. muj nazor na tebe znas z drivejska .. ten se nezmenil ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 29. 5. 2006 17:35

2Pix - Promiň, ale nepamatuji si ho, ale kdyžtak mi to napiš na ICQ nebo na SZ, jinak už to tu bude uplně OT :wink: ...díky
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod andels 29. 5. 2006 18:00

includes: ten ti uz tady naznacuje snad kazdy uzivatel
andels
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka