S jakými uživateli fóra byste se chtěli osobně setkat?

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod christian 26. 9. 2006 17:17

vizitix píše:Naopak kdyby byl topic s kým se nesetkat, tak to bych věděl.. :)-/quote]


co ti brani v zalozeni?
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weslo 26. 9. 2006 17:42

no mě docela zaujala Ally,2pix,petr.kkk,Adams,a,X atp.....to by nemusela bejt špatná akce..ale jsem tady nový takže se ten seznam ještě určo rozšíří
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 26. 9. 2006 19:16

Johnym: No, tak newim jestly někerý z nich choděj na pauzu ale na mm a AR stopro.. takže : Jack O'neill, Orange Devil, Marta Pakoš, Pade, Brasci, Martin Ď. ...
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 27. 9. 2006 09:57

Weslo .. tak ally je presne v tom seznamu co bych "chtel moc a rad" videt :-D ...

jinak se ozvi .. za tri tejdny v Brne je sokoli slet mne, lamBa, Zamise, Zero_Coola, Mouse a pak jeste nejakejch tady odsad :-)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod ewing 27. 9. 2006 09:59

zase nejaka grill party ako minuly rok? :)
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 2Pix 27. 9. 2006 10:06

nevim co bylo minulej rok .. ale tohle bude zase chlastacka jako ta pred dvouma mesicema v Praze :-)))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod ewing 27. 9. 2006 10:15

aaaha :)
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 27. 9. 2006 13:46

vizitix píše:Johnym: No, tak newim jestly někerý z nich choděj na pauzu ale na mm a AR stopro.. takže : Jack O'neill, Orange Devil, Marta Pakoš, Pade, Brasci, Martin Ď. ...
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 27. 9. 2006 17:17

zmazane.
Naposledy upravil Pade dne 5. 3. 2008 20:10, celkově upraveno 1
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod vizitix 27. 9. 2006 17:33

Pade: Ale já si nedělal *****, myslel jsem to vážně.
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 27. 9. 2006 17:35

zmazane.
Naposledy upravil Pade dne 5. 3. 2008 20:10, celkově upraveno 1
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod chlipnik 27. 9. 2006 21:10

no, některý bych chtěl taky potkat, a těch se kterejma bych se nechtěl vidět je tady nula, protože minimálně ze studijního hlediska musí bejt strašně zajímavý povídat si s lidma který strávěj hodiny denně u pc jenom kvůli visení na pauze.

jinak jmenovitě se mi zamlouvaj: Pade, Ally, Vizitx (a další malé, byzvýznamné a lehce smazatelné plus má díky tomu že má momentálně v avataru shelby mustang 69 :D ) 2pix, ewing a christian a je tady spousta dalších, ale asi si nevzpomínám na přezdívky...
Přeji si pravicový převrat ve své zemi!

CSPP (Casova Skupina Pro Převrat) :D
chlipnik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 28. 9. 2006 15:23

vesmes s kym jsem se chtel potkat, s tim jsem se potkal. samozrejme ze by se nasly i dalsi :wink: . ale jinak vas znam dost, ne-li nejvic. znam 2pixe, wrackera, andybastu, bozetechu, kodla, mauseho, lamba, iwi, icebosse, zapika, rosanku, jeste jsem urcite na nekoho zapomel, tak se omlouvam. tak kdo jich znate vic????
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod l.i.b.r.a 28. 9. 2006 21:06

vizitix píše:S kým se setkat??? No, asi l.i.b.r.a ...../quote]

Jsem potesena :oops: :oops: :oops:
3310 -> OT 311 -> C62 -> 3410 -> C55 -> 3220 -> mpx200 -> gx29 -> E50 -> KM900 Arena - > ? :-P

š.ť.á.p.i ví :wink:
l.i.b.r.a
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarkLady 20. 5. 2007 10:14

pár by se jich našlo... tak tři čtyři určitě :-)
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků