Hrát si v lese s pistolkou

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mawe47 20. 3. 2006 19:53

Plexisklo: a kde strilis? at se tem mistum obloukem vyhnu:) co kdybysi miril presne;)
Mawe47
Přeborník

Odeslat příspěvekod a 20. 3. 2006 20:40

Plexisklo: hehe, ja si tiez zajdem do hory zastrielat z plynovky (na co2). a dokonca obcas i ten terc trafim :)
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 30. 10. 2006 08:26

Tak možná to normální je, kamarádka byla včera na paintballu a to je jí 29 :D (a říkala, že příště půjde zase)
Svět nemůže za to, jaký produkuje svině.
Carpe hominem!
Zero_Cool
Nadšenec

Odeslat příspěvekod crashpc 30. 10. 2006 09:03

pro airsoft a podobný věci mam pochopení..... ale "bum bum a mam tě" už moc ne...já začal na klasickym stříbrnym kvéru OMEGA :lol: a pak sem trochu postoupil ale nechytlo mě to tak moc. ale v lese sem taky a dělám tam věci za který se sice nestydim (ne sex) ale asi to taky neni tak běžný... lidi dost čuměj :D
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod btw 25. 7. 2007 02:34

Tenhle typ humor je mi povědomý, že by to byl Mirek, alias ce1200 alias pár dalších identit? :D
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lukecz 25. 7. 2007 09:23

Airsoft i paintbal je dobrá zábava, ale stejně nejlepší vždycky byly lesní války s klackama, kládáma prostě dřívím. Všichni v maskáčích, v ruce kus smrkového klestí alias Thomson, kláda s 2 větvemi na konci Maschinengewehr 34 a moje nejoblíbenjěší věc - metr a půl smrkového polena byla obávaná bazuka :mrgreen:

Hráli staří, mladí, zábava náramná a zadarmo :D
Barman v Nočním klubu* Pauza.cz

šťastně vdaný za Snížka
Call of Duty :UO player
Lukecz
Barman v Nočním klubu

Odeslat příspěvekod man.in.nirvana 25. 7. 2007 10:33

já hrál s kámošema asi rok airsoft, to byste nevěřili, jak na vás lidi divně koukaj, když jde deset lidí se samopalama a v maskáčích přez vesnici do lesa :-D
PC: C2D E6400 2,13 @ 3,26GHz + Ninja rev. 2, Gigabyte EP35-DS4, Gainward GTX 260 GS, 2 x 2GB DDR2 Patriot 800MHz , Seagate 7200.10 250GB + Seagate 7200.7 120GB, Enermax PRO82+ 525W, HP Pavilion w2228h

Notebook: Apple MacBook unibody 13,3"
man.in.nirvana
Návštěvník

Odeslat příspěvekod michee 25. 7. 2007 10:46

btw píše:Tenhle typ humor je mi povědomý, že by to byl Mirek, alias ce1200 alias pár dalších identit? :D:/quote]

Mireček má rád malé chlapce a schovává si jejich trenýrky ve skříňce (nebo šuplíčku?), ale nevím jestli si s nimi hraje s pistolkami .......jeho humor mo je také hooodně povědomý :-D
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod snowboarder 25. 7. 2007 10:52

no, pořád lepší, než kdyby se snažil vajít do dětského tanku ;-)
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod bombul 25. 7. 2007 11:07

snowboarder ..........ty si sa vratil??????????? :tleskani :tleskani
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod btw 25. 7. 2007 14:35

michee píše:
btw píše:Tenhle typ humor je mi povědomý, že by to byl Mirek, alias ce1200 alias pár dalších identit? :D:/quote]

Mireček má rád malé chlapce a schovává si jejich trenýrky ve skříňce (nebo šuplíčku?), ale nevím jestli si s nimi hraje s pistolkami .......jeho humor mo je také hooodně povědomý :-Dy/quote]

No tady moc neřádí, čím to? Že by tu nikoho nevyprovokoval? :D
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 25. 7. 2007 14:57

Tady jsou přísní moderátoři :mrgreen:
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod snowboarder 25. 7. 2007 16:34

bombul píše:snowboarder ..........ty si sa vratil??????????? :tleskani :tleskani /quote]

no, asi :oops: ale jestli mě budete zlobit tak zase uteču :mrgreen:
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 7. 2007 17:49

třeba se chtěl jít na vojnu, ale nevyšlo mu to... A jinak myslim že to je v pohodě, my sme taky tak litali po lese v maskačich a s airsoftkama.. to nam bylo ale tak 17 :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Revan 25. 7. 2007 18:07

at si kazdej dela co chce, kdyz ho to bavi, at uz jsem delal cokoli, nikdy jsem se neohlizel co si o tom zrovna mysli okoli.
Naopak se divim lidem, ktery chtej neco zkusit a pak to nezkusi, protoze co by si o nem okoli myslelo.
Revan
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka