Jaký styl používáte proti pocákání?

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 23. 2. 2006 10:21

Asi ne, proto to musí vypouštět tady... :D :D :D
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 23. 2. 2006 11:05

Michal P píše:Ty nechodíš na WC ???/quote]

Ale ovšem že ano, jen by mě o tom nenapadlo zakládat thread. I když musím uznat, že jsem se tu dozvěděl mnoho zajímavého. Mě vážně toaleta nikdy nepocákala. :D
Deleted user

Odeslat příspěvekod ES0 23. 2. 2006 21:25

ti z vas co nekdy bydleli na koleji-intru urcite vi co to znamena "nekoho splachnout"...:-)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 24. 2. 2006 00:35

Hey lidi tak jako v tomhle threadu jsem se uz dlouho nezasmal, uplne mi to zvedlo naladu :) no k tematu...my mame doma ajnclik s plosinkou...takze ;)
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 26. 2. 2006 04:55

Existuje ještě nějaký efektivní způsob, jak si nenacákat? Souhrou náhod jsem dneska viděl začátek hororové parodie Scary movie 2. V úvodní části kněz žehná domu tím, že si při tom naprosto nevázaně ulevuje. Kdo viděl, musí se smát :D :D :D
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Schamp 1. 3. 2006 20:39

Doporucuji todle :
1] zkkus si nechat obleceny kalhoty nebo alespon trenky (slipy,kalhotky v pripade pouziti tang nedoporucuji sundavat vubec kalhoty- mijelo by se to ucinkem) owsem pri tomto zpusobu nedoporucuji nosit kalhoty po delsi dobu jelikoz by ses stal cilem vulgarnich vyrazu
2]uzij presne tendle postup : - sundej kalhoty a wse potrebne
-podrepni nad zachodovou misu
-v podrepu udelej krok az dva stranou
- vykonej potrebu
-doufej ze nezijes v okoli stejnych hovad a treba to nekdo casem uklidi
-pokud se ovsem latrina nachazi ve velmi stisnenem prostoru doporucuji udelat krok dopredu, ale nikdy se nevracej zpet..... tve vykaly by se totiz mohly objewit na tvych chodidlech!!
S pozdravem Schamp
Schamp

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 2. 3. 2006 00:51

Schamp píše:Doporucuji todle :
1] zkkus si nechat obleceny kalhoty nebo alespon trenky (slipy,kalhotky v pripade pouziti tang nedoporucuji sundavat vubec kalhoty- mijelo by se to ucinkem) owsem pri tomto zpusobu nedoporucuji nosit kalhoty po delsi dobu jelikoz by ses stal cilem vulgarnich vyrazu
2]uzij presne tendle postup : - sundej kalhoty a wse potrebne
-podrepni nad zachodovou misu
-v podrepu udelej krok az dva stranou
- vykonej potrebu
-doufej ze nezijes v okoli stejnych hovad a treba to nekdo casem uklidi
-pokud se ovsem latrina nachazi ve velmi stisnenem prostoru doporucuji udelat krok dopredu, ale nikdy se nevracej zpet..... tve vykaly by se totiz mohly objewit na tvych chodidlech!!
S pozdravem Schamp

Za pokus to stojí, ale já mám rád pohodlný posez :D :D :D
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 2. 3. 2006 09:14

Heh tak to je vostrý, fakt díky za rozesmání :D ...taky můžeš chodit sr*t do lesa :mrgreen:
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kodl 2. 3. 2006 12:01

Nebo si porid chemicke wc. To by splouchat nemelo. A kdyz splouchne, tak to asi bude stat za to. Nevim co je ta modrej sajrajt, ale balzam na rit to asi nebude...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 2. 3. 2006 23:02

Zelik píše:Heh tak to je vostrý, fakt díky za rozesmání :D ...taky můžeš chodit sr*t do lesa :mrgreen:e/quote]

Jak jsem už psal, mám rád pohodlí. A s tím lesem mám skvělý zážitek. Byl jsem s kámošem na houbách a nějak to na mě přišlo a protože tam nebylo žádné pohodlí, tak to zase přešlo. :mrgreen: Jenže určitá naléhavost trvala. Jak tak lufťáci vyhazujou nepotřebný věci do lesa, tak jsem v křoví narazil na vyhozenou mísu. Byla čistá, navíc jsem vždy patřičně vybaven, tak jsem ji usadil a aby nestudila, použil jsem na to půlku toaleťáku. To byl požitek :D :D :D Čistý krásný vzduch, náramný výhled po okolí, prostě pohodička. Protože poblíž byla silnice, tak sem tam nějaký všímavý řidič či spolujezdec utrpěl šok :mrgreen: :mrgreen: Takže jsem se i krásně bavil! To vám bylo vyka*áníčko!!!!! Akorát jsem něměl čím spláchnout :(
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 2. 3. 2006 23:40

Kosta: No to si nedovedu predstavit: Jedu v aute, kocham se krajinou a najednou v lese vidim Kostu na mise jak bezstarostne se*e a nemusi se bat aby ho to pocakalo :mrgreen:
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 3. 3. 2006 08:47

Taky v těch serpentýnách měli plný ruce volantu :mrgreen: Sem tam hvízdaly gumy, protože ten pohled asi fakt musel stát za to!!! A to bylo to, proč jsem se tím tak krásně bavil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 3. 3. 2006 09:06

Tak to je dobrý :lol: ...kdyžtak přidam fotku z hor, když jsem šel na WC :D
Obrázek
:D
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kodl 3. 3. 2006 09:58

Zelik: Pravidelne si fotis vsechny toalety ktere te nepocakaly? :mrgreen:
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 3. 3. 2006 11:27

Kodl:Ne, jen mi v tu chvíli přišlo vtipný, že jsem jim na tohle vypotřeboval celej toaleták.. :D
Zelik
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků