Co si myslíte o moderátorech?

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 14. 8. 2005 20:50

Otázka zní jasně: co si myslíte o moderátorech, kteří moderují fóra rodiny Cpress?

Za tu dobu, co účinkuji na MobilFóru, jsem si stačil všimnout docela markantních rozdílů mezí tím, jak uživatelé vnímají moderátory. Dle mého názoru se dají rozdělit do následujících skupin:

1) bezproblémový uživatel - většina, na případné upozornění raguje slušně a příště se podobných prohřešků nedopouští. Většina jeho příspěvků je v souladu s pravidly.

2) moderátory moc nemusím - uživatelé, kteří by měli raději nemoderované fórum. Slyšíme od nich často slova nebo slovní spojení jako "cenzura, to je jako za komunismu...". Nedokáží pochopit, že kvalitní fórum musí mít také nějakou úroveň.

3) pro třetí skupinu mě žádné vhodné pojmenování nenapadá, ale určitě víme, o koho jde. Jsou tu uživatelé, kteří se baví děláním nepořádku na fóru. Pokud mají dobrou náladu, tak pouze mažeme offtopicy, pokud se rozzuří, mažeme z threadů sprostá slova. Na upozornění reagují výsměšně nebo vulgárně. Jedinou zbraní je ban společně s blokací IP, protože v některých případech mají založených více přezdívek.
Zdeněk L.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 14. 8. 2005 20:59

Takže otázka se týká moderátorů nebo návštěvníků? To zavání flamem :mrgreen: (alespoň na živě.cz). Moderátoři /na pauze/ jsou fajn.

ad 1] Patřím asi sem, ale občas vyjedu z kolejí s ot :-(

ad 2] Uživatel se do bouřlivé diskuze rád přidá.

ad 3] Jo, tak to znám, hlavně s několika přezdívkami najednou (víme o co / koho jde, že). Tito lidé chtějí být zajímaví. Blokací ip adres se to řešit nedá z důvodu sdílení.
Naposledy upravil mbing dne 14. 8. 2005 21:05, celkově upraveno 2
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fales 14. 8. 2005 20:59

Asi bych se zaradil do prvni skupiny. :D
fales
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 14. 8. 2005 21:02

Já taky, i když podle ostatních beztak patřím do třetí :lol:
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 14. 8. 2005 21:02

teda musim sa pridat k mbingovi, moderatori na pauze su fajn :)

pauza je volnejsia a menej navstevovana ako zive alebo mm, takze i tej roboty je tu pomenej. a tiez, az na par vyniemiek, tu mame slusnych diskuterov.

edit: len na okraj, ked som bol este navstevnikom, patril som do druhej skupiny :mrgreen:
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kosch 14. 8. 2005 21:06

nejlepší moderátoři jsou na autorevue, resp. je tam jeden, který nezasahuje co je rok dlouhý a nikomu to nevadí...
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 14. 8. 2005 21:18

kosch: jj :) ale treba priznat, ze tam to ani moc moderatorov netreba
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kosch 14. 8. 2005 21:20

a: to ne, je tam takový příjemný smrádek a teploučko :mrgreen: :-)
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Master74 14. 8. 2005 21:22

Co se tyce Pauzy,tak super :),jasna jednicka ;)
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 14. 8. 2005 21:37

Já myslím, že na pauze nejvetší bordel dělají moderátoři :mrgreen:.
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 14. 8. 2005 21:40

adams: nezáviď :mrgreen: :mrgreen:

jinak já si teda o moderátorech až na výjimky myslím samý dobrý věci! :mrgreen: :mrgreen:
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 14. 8. 2005 22:01

Moderatori su fajn, pokial nespravia nejaku blbost co vazne nas*rie (viz aj moje namietky na zive foru v minulosti) :)
A najlepsi moderator je pre mna adams (koli poslednym 24 hodinam, on vie) :mrgreen:
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod (CZ)Mirek 14. 8. 2005 22:09

O moderátorech si myslím, že jsou docela namyšlení a že si občas hrají na bohy. Viz třeba někdy nesmyslné zamykání témat, apod.
mobily: T2288R > OT311 > T192 > S25 > MT50 > M55 > MC60 > CT65 > OT303 > K300i > ME75 > K750i
Internet: garantovaná linka 4 Mbps
Disky: 200 GB Seagate, 250 GB Seagate, 640 GB Western Digital
(CZ)Mirek
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 14. 8. 2005 22:22

cache píše:A najlepsi moderator je pre mna adams (koli poslednym 24 hodinam, on vie) :mrgreen:

Ale ale, chlapci, co si o tom máme myslet? :lol: Copak nám tajíte? Budem si muset na vás posvítit. :wink:

Jdu si pro baterku.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 14. 8. 2005 22:36

No.. kdyby se měla zveřejňovat i komunikace vedená po jiných kanálech a postranních uličkách.. to bychom se myslím divili všichni. :mrgreen:
Ale s cachem... to byla taková malá naprosto neškodná epizodka, nic zvrhlého ani čtyřprocentního. To že je ve slipech mě nebere :mrgreen:. Ale v hlasování o avatarech to někdo nemohl ustát :D.

Yarik> Teda, ty seš ten poslední, od koho bych to čekal. :hm
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků