jak Lovit kapRA RYbu

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Miloslav Hebky 29. 7. 2005 20:01

KDYz chceTE lovIT treBA kaPRA rybu,taK MUSITE Mit lanKO A Hacek.NA teN Konec se da nejaKY jidlO prO ryBU,.TREba rOHLIKo Nebo nejaky cukroVI.,musI SE TO priVAzat na nacek neJINAM.ryba toMU PRIPLave a budE VIDet tO JIDLO.ten hacek je skOVANEJ za tim pokrMEm taK SE NELEKne.Nekteri liDI RIKALi ze JE nElePSI SE SKOVAt ZA KROvi Nebo nejakEJ VECI drn,.obcAS totiz KAPR PLUJE NA hore taK BY VAS obJEvil.a utek.,to ALE Nevim.chodIL SEM KRMIT pTAKY a ninkdy sem kapRA TAKHLE NEVidel-.kdyZ NAJEDNOU CITIte ze to poLK taK RYCHLE STANTE A beheJTE.tak ho vytaHNITE.TREba muJ BRATanec ma NA DVORku vanu a VNI CHOVA PSRUHA.ale ma hoRADa kdyz tuka NA VANU KLAkem taK ON PRIBehne a mySLI ZE BUDE JIDlo nebo zizala,.jeTO UZ ALE DLOUHO.on je TEPLEJ tak K NEMU NESmi. aTED viTE jak CHYTAt ryBU KAPra-
RaD pomuzu kdyz VIM Vic



reditel OrganiZACE HEBMILO.
Miloslav Hebky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod janurpo 29. 7. 2005 20:02

***** :-)))))). To je moc LOOOOoooooOOOOOLLLLLL
janurpo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hotspot 29. 7. 2005 20:02

Blokněte ho někdo, než to tu zatapetuje...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 29. 7. 2005 20:03

janurpo: aspoň jsme o něco chytřejší :lol:

Tady je názorná ukázka, co s člověkem dělaj ty pařáky :lol:
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elit 29. 7. 2005 20:05

hot_spot píše:Blokněte ho někdo, než to tu zatapetuje..../quote]


Slecno, pan Miloslav Hebky nikdy netapetuje, pouze pomaha. Jak je znamo je vazeny reditel organizace Hebmilo. On rad pomuze kdyz vi vic. Pokud ho jeste neznate, tak by jste to mela honem napravit a navstivit jeho stranky :D :D
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod janurpo 29. 7. 2005 20:07

to je dobře, že jsi to "SLEČNĚ" vysvětlil
janurpo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hotspot 29. 7. 2005 20:07

http://www.webpark.cz/miloslavhebky/

klikněte tam na To jsem našel a nevím co si o tom mám myslet
ROFLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL :D:D:D:D

elit: já ti dám slečnu :!:
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janurpo 29. 7. 2005 20:09

taky jsem ty stránky koumal. :-))))))))))). To je hodně moc. Nejhorší asi bude to, že to snad myslí vážně :-)
janurpo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod a 29. 7. 2005 20:09

jezisi co to je za debila ked flooduje vsetky fora takymito kravinami. keby to nebolo na smetisku ma lock.
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hotspot 29. 7. 2005 20:10

a: ale jako, já se tu prohejbám smíchy když čtu ty jeho hlody :D
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janurpo 29. 7. 2005 20:10

Tohle ne


Bios” to je prograMEK CO SE INSTALUJE DO DESKZ NA SPECIALni misto.nikdy do nej nechodte ani to neskousejTE.MUZETe tam nastavit neco spatne a uy vam to nikdy nepude.on to vyrobce nastavil na opimalni hodnoty tak to tak nechEJTE.DA SEM TAM MENIT TREBA cas –to al ejde I ve windosech,nebo tam treab vidite jak velikou mate pamet.ale to taky jde videt ve windovsech.da se tam nastavit jeste dalsi veci ale to normalni clovek co praCUJE NA POCITACI nepotreBUJE.UPOZorneni pro ostatNI.NIKDY DO NEJ NECHODTE.a nic tam neskousete.nebo se jeste NECO PRIHODI.A TREBA SE spali pamet nebO RAM.Ram je Treba disk,
janurpo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod JendaLinda 29. 7. 2005 20:10

Vždyť se to vůbec nedá číst! :oboze


// mbing : první příspěvek nemusíš citovat.
Co můžeš odložit na zítřek, odlož na pozítří.
JendaLinda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 29. 7. 2005 20:13

Miloslav Hebky 29. 7. 2005 (10:19) X O pANE GEOGE.,fuJ vy HRISNik.toSE NEDEla

George 29. 7. 2005 (08:26) X O Pane Hebký já když souložím s partnerkou a strkám jí prsty dovnitř a potom je vyndám tak jsou takový slizký, nemůže to být nějaká infekce? Co mám dělat? Neměl bych používat rukavice?

woeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:lol:
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janurpo 29. 7. 2005 20:17

Doteď jsem si myslel, že na Hébičku http://www.sweb.cz/JSpurny/Heebicka/index.html nikdo nemá.

HÉB HÉB, ROURKY ROURKY
janurpo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hotspot 29. 7. 2005 20:18

janurpo: :lol::lol::lol:
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků