Je to se mnou asi špatné :-)

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod bartolomej (novy) 30. 7. 2005 11:22

No, záleží, kolik ti je pane. Prostě po dvacítce už člověka sem tam něco bolí, po 25ti už je divný, když tě nebolí nic a po třicítce si na to zvykneš. Nechci vidět, co bude v padesáti. A neber to podle současných padesátníků, jejich kvalitní genová výbava se s tou naší nedá vůbec srovnat. Jsem zvědavej na své potomky :-)
bartolomej (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Patrix 2. 8. 2005 18:14

tohle jsem mel kdyz jsem byl malej a byla to spis takova psychodeprese :mrgreen: to na tom hrudniku budou asi zvysene kyselosti zaludecni stavy - z one coca-coly a podobnych s.acek. ingoruj to a zij dal, telo je stejne jen pouzdro duse :wink:
Patrix
Návštěvník

Odeslat příspěvekod janurpo 11. 8. 2005 10:44

No dobrý. Tak jsem byl dneska u obvodní lékařky, zřejmě jsem byl prohlášen za "případ pro psychiatra".

Zajdu si tam (stejně jsem chtěl), ale jakým způsobem se mnou doktorka jednala se mi vůbec nelíbilo.

Le:"Tak, co tě trápí"
Já:"Pořád mám ty samé obtíže"
Le:"Jaké?"
Já:(to jsem moc nechápal, ale pak mi došlo, že to už je díky dovolených třetí praktický lékař, u kterého jsem byl")
Já:"To snad víte, vždyť sem chodím přes měsíc"
Le:"No, já jsem byla na dovolené"
Já"Tak snad máte zprávu od paní doktory, která vás zde zastupovala"
le"To mám /asi se jí to nechtělo číst/
Le:"No, tak to že tě někdy bolí je naprosto normální"
Já"Mě nebolí občas, ty potíže mám už dva měsíce"
Le:"No, tak to už bude záležitost pro psychiatra"
Já:"Dobře, kde ho najdu?"
Le:"To já nevím, já jsem k němu nikdy nepotřebovala zajít"
/to už mě fakt dostalo/

1) zdravotnictví je neuspořádanej mazec
2) pořád je mi na pizu (možná ještě hůř)
3) další mazec, obvodní doktorka mě na endoskopické vyšetření jen tak nepošle, ale naštěstí mám tak hodnou paní doktorku na ORL, která mi to bezproblému zařídí. To je docela úlet, když někomu zařizuje vyšetření žaludku lékař z "ušní, nosní, krční" LOL.

Jsem zvědav, jestli mi tam něco najdou, co pak budou říkat ti, co mu tvrdili, že to nic není.

__Čez, mějte se___
janurpo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fido+ 11. 8. 2005 14:16

bartolomej píše:... po dvacítce už člověka sem tam něco bolí, po 25ti už je divný, když tě nebolí nic a po třicítce si na to zvykneš. /quote]

To snad nemuzes myslet vazne. V tom pripade jsem totiz asi robot.
Fido+
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Slonik 29. 8. 2005 03:24

janurpo píše:No dobrý. Tak jsem byl dneska u obvodní lékařky, ... /quote]

Celé to máš ze stresu (v tom jsme všichni), špatné životosprávy (tu máme taky všichni) a hlavně z chození po doktorech. Kdybys po nich nechodil, nedozvěděl by ses spoustu hypotéz o tom co ti může být, nemusel ses ještě víc stresovat a neměl bys já nevím co.

Jsem zastáncem lehce úchylné teorie, že člověk je víceméně zdravý do okamžiku než si ho vezmou do parády bílé pláště.

Z tohoto pravidla samozřejmě platí ojedinělé výjimky. Také občas navštívím lékaře (byť u žádného praktika zapsán nejsem) - naposledy před dvěma lety (14 dní bolestí a horečky) - byl to nějaký zánět u ledvin či co ... ale to mi bylo už fakt hoodně blbě a během těch dvou týdnů se to samo nespravilo.

Jinak se bílému plášti vyhýbám co se dá. Možná i proto že se jich bojím jako čert kříže.
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod kubakod 29. 8. 2005 07:18

Bilych plastu se bojim.
Ale ve stredu sem obednany po par letech na preventivni prohlidku k zubari, tak tam radeji pudu. Ale uz ted se mi tresou kolena :-)
kubakod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jaroslav Linhart 3. 9. 2005 22:01

Jak se člověk cítí vykolejeně,tak to fakt má vliv na všechno.I na
hodnocení samotného vlivu.Prostě člověk pak posuzuje ujetě
i to ostatní a vlastně i své problémy. :shock: Takhle jsem vypadal,
když to mlátilo se mnou.Nešlo o pubertu,leda tak zastydlou,šlo
o to znovu se restartovat po opakované ztrátě zaměstnání.No
jsem už trochu ojetý ročník 1950,ale prostě jsem se zabejčil,
rodina taky sehrála roli dopingu/přece ji nenechám padnout pro
svoji momentální depku/.Dnes mám vlastní provozovnu,práce až
někdy padám no a jako odreagování jsem si osedlal počítač