Prostě pokec

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod jannnn 25. 2. 2008 11:27

co to meleš? :D ... máme přijet skládat uhlí nebo co? :D
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tukatkat 25. 2. 2008 11:35

Zásoby do našeho PaUzaNočníhoKlubu :D Jannnne jannnne... :D
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 25. 2. 2008 11:38

jannnn se stydi, jannnn se kaje. jannnn de radsi na obed :D
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tukatkat 25. 2. 2008 11:40

Dobrou chuť ;)
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 4. 2010 14:53

V nedělu jsme byli se slečnou na výlet do Prahy... Na úvod musím upozornit že jsem v praze byl jen 2x jako malé děcko, docela jsem ze všeho ulítával.. :potichu

nejvíc mě asi překvapila ten počet lidí a přehršel národů, dyt tam byli samí cizinci, rusáci, černoši, asiati, mazec.. Tolik lidí jiných národů pohromady jsem ještě neviděl, prostě 95% okolojdoucíh byli cizinci, připadal jsem si jako buran :shock: :-D

Všude miliony lidí, ještě že jsme začali brzo ráno, takže na na vyhlídku staroměstské věže (či jak se jmenuje, prostě jak tam je ten orloj) jsme se dostali v pohodě, i jsme se tam v klidu hýbali a rozhlíželi po okolí plus jako bonus zrovna odbíjela celá hodina, a nahoře do všech 4 stran prahy troubil trumpetista, to bylo dobrýý :)
Jak jsme sešli tak u pokladny už největší fronty, takže jsme to vychytali :)

Na hrad jsem chtěl jít taky dovnitř toho chrámu, ale 200metrová fronta venku mě absolutně odradila :( to samé pak na petříně, naštěstí do toho zrcadlového labyrintu jsme se dostali :)

Hodně jsem taky ulítával z těch cizinců, jednak že to nejsou pěkní lidé (ne nadarmo se říká že češky jsou nejkrásnější) a hlavně z té vizáže, všichni takoví extravagantní modely, já "obyčejný" sem si připadal jako buran :shock: :kuk:

No prostě odpoledne už jsem měl prahy dost, na nějakou dobu se bez ní obejdu, asi bych si tam nezvykl bydlet, připadám si jako buran :mrgreen: 8-S :-)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 6. 4. 2010 14:59

Musím souhlasit s těmi cizinci. Zvlášť v centru chodí v těch módních úborech a vtipné je, že díky tomu jsou všichni úplně stejní.
Od doby co bydlím cca 1,5km od hranice Prahy, tak si také občas připadám jako buran. Ale jinak mám Prahu celkem rád. Na nějaké vsi bych bydlet nechtěl. Asi právě kvůli tomu ruchu. Jsem na něho zvyklý a když vidím jak jsou vesnice mrtvé, tak mě to až děsí.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 4. 2010 15:15

:D jo no, to jsou prostě ty rozdíly :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 6. 4. 2010 17:20

na to abych si připadal jako buran nemusim jezdit do phy, tady to v létě a zimě vypadá stejně :D trochu jako by byl Liberec zase v německu...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 6. 4. 2010 17:43

Já mám Prahu ráda (i když jsem ji navštívila už 7x :-D ), máme tam s přítelem dobrého kamaráda a na ten ruch jsem si zvykla a na cizince taky :D tedy až na indy nebo araby, kteří se na mne dívali jako na děvku :-- Nejvíc se mi líbí, že každý den můžeme navštívit jinou hospodu a oblíbila jsem si pizzérii nedaleko kamarádovo bydliště a Ikeu, ta už je dál, ale při cestě na zpět není na škodu ji navštívit s autem ^^ :mrgreen:
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 6. 4. 2010 19:57

Praha huž není pro Pražáky,...Tu nám rozkradli, rozprodali a zprivatizovali taky, o komerci ani nemluvě...he, Kdo ? Paňstvo, že Kdo jinej! STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 6. 4. 2010 21:06

píšeš taky někde něco jinýho? ^^
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 6. 4. 2010 21:58

Když jseš tak chytrej Gramme, tak si zkus něco v Praze vyfotit, nééé jako Ťurist, ale jako Fotograf...Prahy. A pak se pochlubíš, jó, předem díky. Prážák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 7. 4. 2010 06:59

až půjdu fotit do prahy tam budu fotit na pankráci ;)
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 10. 4. 2010 12:05

Marceli...prosím... Dovede s člověk tvého formátu nad něčím radovat? Jistě že ně. Přihlas se do strany, dostaň se na kandidátku a já ti hlas dám...aby jsi mohl něco zlepšit.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 11. 4. 2010 02:49

He He Trente, Ty se ma chceš zbavit?! Né nechci dopadnout jako ,,Babička Mary,,. Ale stále čekám na Tvoji účast na zasedání grémia Strany Mírného pokroku v mezích Zákona...Termín je stále na Tobě, že...a důvod k mojí radosti bude hned, že. Potěšíš STarce, jen Tím, že si konečně pokecáme, he. Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků