Jak casto chodite na "velkou" ? [Přesunuto]

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mývalice 10. 6. 2005 23:49

Fido+, já mám i zajímavý zážitek z Prahy. Když jsem byla malá a moje mladší sestra ještě mladší :lol: , tak jsme vyrazili hodně brzy ráno s tátou vlakem do Prahy. Prochodili jsme kdeco a na obědě jsme byli v nějaké restauraci kousek od ND. Jako zákusek jsem si dala jahody se šlehačkou na to nějakou limonádu - asi kofolu. Asi hodinu na to, jsem už jen navštěvovala restaurace, abych otestovala onu místnost. Přešlo mě to až k večeru. Cesta domů taky byla zábavná. Hodinu po půlnoci jsme vyjeli z Prahy, byla mi šílená zima a nebyla jsem schopna usnout... tedy spíš bych řekla, že jsem spala s otevřenýma očima.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 11. 6. 2005 00:30

Zhruba 1,5 denne,jo a s temi strevnimy problemy sem zazil nejhorsi,kdy sme jeli z chorvatska tak asi 150 km po vyjeti me chytla takova strevni chripka,nevedel sem kterym koncem to pujde driv,trvalo to celych 10 hodin,a ted si to predstavte,v aute!! No s nekolika zastavkama sem to vydrzel az domu,ale tam sem malem zhynul na dehydrataci...:-)
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fales 11. 6. 2005 07:24

Tak kdyz uz se to tak pekne rozjelo tak tady mate snad skoro vsechny druhy kadeni:
DUCHOVO *** (*****) Je typ, kde cítíte, že *** jde ven, vidíte *** na toaletním papíře, ale v míse žádné*** není.

ČISTÉ *** (***) - Je typ, kdy cítíte, že *** jde ven, vidíte*** v míse, ale na toaletním papíře po něm není ani stopy.

MOKRÉ *** - Utřete si zadek padesátkrát, a pořád cítíte, že to není ono.*** úspěšně zakončíte vložením záchodového papíru mezi zadek a spodní prádlo, abyste ho (to prádlo) neponičili těma děsnýma hnědýma skvrnama.

*** VE DRUHÉ VLNĚ - Takovéhle *** se vyskytuje ve chvíli kdy *** končíte, kalhoty máte vytažené ke kolenům a náhle zjistíte, že potřebujete *** ještě dál.

*** TYPU "MOZEK VYJÍŽDÍ VAŠÍM NOSEM" - Občas také zvané "*** naskakující žíly na čele". Při takovém sraní musíte tlačit tak, že celí zfialovíte a dostanete téměř mrtvici.

OBILNÉ *** (též zvané vločkové) - Vysvětlení není nutné.

*** ZVANÉ LINCOLNOVO POLÍNKO - Tento druh *** je tak obrovský, že máte strach ho spláchnout bez toho, aniž byste ho nejdříve nerozš?ouchali na kousky záchodovým kartáčem.

ALKOHOLIKOVO *** Takto se nazývá sraní brzy po ránu po noci strávené pitím. Jeho nejzajímavějším rysem je špinavá cestička, která zůstane na dně mísy po spláchnutí.

"BOŽE, JAK RÁD BYCH SE ***" *** - Druh, kdy chcete srát, ale i poté, co téměř vytlačíte svá střeva, jediné co můžete dělat je, že sedíte ochromený na míse.

*** S MOKRÝMI PŮLKAMI - Též zvané "Rychlé vyložení". Je to druh, který projde ven tak rychle, že naráz na hladinu mísy ostříkne váš zadek.

TEKUTÉ *** - Druh, při kterém ze zadku vystříkne tekutina, potřísní celou mísu, a zároveň ve stejné chvíli spálí citlivé zakončení vašeho tlustého střeva.

*** PO MEXICKÉM JÍDLE - Třída sama pro sebe.

MILÁČEK DAVU (zvaný též Potěšení pro každého) - Tohle *** je tak úchvatné svou velikosti anebo vzhledem, že ho prostě před spláchnutím musíte ukázat ještě někomu dalšímu.

VYLEPŠOVAČ NÁLADY - Je ***, které se podaří vyrobit po delší zácpě, a vy zase můžete být konečně sám sebou.

RITUÁL - ***, které je prováděno v ten samý čas každý den a dokonalosti dosahuje za pomocí novin.

*** PRO GUINESSOVU KNIHU REKORDŮ - *** tak pozoruhodné, že by mělo být zaznamenáno pro další generace.

POSTTRAUMATICKÉ *** (AFTERSHOCK *****) - Takovéto*** má tak mocný odér, že každý, kdo vstoupí na místo činu do týdne je jím zasažen.

*** ZVANÉ KONEC LÍBÁNEK - Jakékoliv*** vytvořené za přítomnosti jiné osoby.

TEN, KTERÝ STÉNÁ, aneb VZDYCHACÍ - Tak obrovské ***, že se nedostane ven bez vokální asistence.

PLAVEC aneb HYDROFOB - Toto ***, které je charakterizováno svou plavbyschopností a nepotopitelností, je schopno se znovu a znovu vynořovat i po mnoha spláchnutích.

ZÁKOPNÍK - ***, které nejde setřást. Obvykle je na něj nutno zaútočit kolébavým či skákavým pohybem, často se ovšem také stává, že jediným řešením je popostrčit ho malým kouskem toaletního papírů.

PŘÍZRAČNÉ *** - Takové ***** se záhadně objeví v záchodové míse a nikdo nepřipouští, že by ho tam kdy vložil.

PEEK-A-BOO *** (tj. KUK-A-JE PRYČ ***) - Teď ho vidíte, teď zase ne. Tohle ***** si s vámi pěkně zahrává. Vyžaduje značnou dávku trpělivosti a výbornou kontrolu svěrače.

BOMBOVÝ NÁLET - ***, které je pro vás tím pravým překvapením. Přichází nečekáno a nezváno, v čase a situaci naprosto neadekvátní ke *** (např. během soulože, při fotbale) nebo ve chvíli, kdy není po ruce vhodné *** zařízení.

KROTITEL HADŮ - Protáhlé tenké ***, které je schopno se svinout do výhružné pozice - i když většinou je zcela neškodné.

OLYMPIJSKÉ *** Takovéto *** se vyskytuje obvykle přesně jednu hodinu před začátkem nějakého soutěžního podniku, kterého se máte účastnit a vzhledově se velmi podoba "Alkoholikovu ***".

*** ve stylu ZPĚT-K-PŘÍRODĚ - Výsledkem tohoto *** může být téměř libovolné ***, nicméně společným rysem je, že je vždy ukládáte buď v lese, nebo v podřepu za odvrácenou stranou vašeho auta.

*** zvané KAMÍNKY-Z-NEBE - Obdivuhodný shluk maličkých bobku, většinou nebeský dar ve chvílích, kdy se za boha nemůžete ***.

VYMEDITOVANÉ *** - Vyvolané projímadlem. Nepočítá se.

SRAČKOFÓBIE - Strach ze *** - může být smrtelné!

*** ENERGIZER vs DURACELL - Známé také jako "Vono to furt jede".

*** zvané RYCHLÁ VYKLÁDKA - Je to ten druh, který je venku tak rychle, že sotva dostanete kalhoty ke kotníkům ve chvíli, kdy už je po všem.

*** zvané TEKUTÝ INSTALATÉR aneb ZÁTKA - Tento druh ***je tak velký, že totálně ucpe toaletu.

*** zvané MÍSNÍ PUMPA - Tohle *** při cestě ven bolí tolik, že byste přísahali, že musí vycházet jinudy, než standardní cestou.

*** zvané "MYSLÍM, ŽE DNESKA PORODÍM ZADKEM" - Velmi podobné "Lincolnově polínku" nebo "Míšní pumpě". Tvář a velikost tohoto bobku připomíná půllitrovou plechovku od piva. Poté, co se vám ho nakonec podaří vypudit zůstává na konci vašeho zažívacího traktu chvíli vzduchoprázdno.

KAŠOIDNÍ *** - Tento typ vychází zhruba v podobě zubní pasty, a jeho čím dál tím víc. Máte dvě možnosti: spláchnou a pokračovat nebo risknout, že se to nakupí až k vašemu zadku, zatímco vy budete bezmocně sedět.

*** při kterém si říkáte "PŘÍŠTĚ MUSÍM TO JÍDLO ROZKOUSAT POŘÁDNĚ" - Je takové, při němž vám zbytky paprikových chipsů, které jste snědli včera večer, pořežou vnitřek análního otvoru ve chvíli, kdy si ráno ulevujete.

***, při kterém si myslíte "ŽE BY SE ZE MĚ STÁVAL KRÁLÍK?" - Je takové, kdy z vás vypadne spousta maličkých, milých a kulatých bobku, které vypadají přesně jako ty kuličky, se kterými jste si hrávali zamlada, a které vydávají slabé šplouchavé zvuky při nárazu na hladinu mísy.

"CO TO TADY SAKRA CHCÍPLO" *** - Někdy též označované jako "Toxická skládka".

*** zvané LEPIVEC - ***, které se po *****ání nalepí na stěnu záchoda tak silně, že ani záchodovou štětkou nejde odstranit.


*** vetsinou znamenaji ***** srani atd.


Je to fakt husty cetl jsem to cely!!!! LOL
Naposledy upravil fales dne 12. 6. 2005 08:32, celkově upraveno 1
fales
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 11. 6. 2005 10:00

:lol: :lol: :lol: tak dobre sem se uz dlouho nenasmal :lol: :lol: :lol:
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fido+ 11. 6. 2005 14:10

Myvalice: Tak s timhle problemy nemam. Klidne si dam utopence se slehackou a na to okurky zapijene mlekem. Obcas podobne kombinace delam a okoli nechape.
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 11. 6. 2005 14:46

Fido+, já taky nemám běžně problémy se např. na třešně napít mléka. Ale tenkrát, nevím, co se stalo, jestli z nevyspání ... no byl to děs.

fales, jo, taky jsem se dlouho pořádně nezasmála ... a ještě na takové zajímavé téma. :lol:
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 12. 6. 2005 15:57

Dneska jsem uz byl 4krat :D
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luděk sobota 14. 6. 2005 02:19

S*át chodím tak dvakrát denně,vždy u toho musí být po ruce nějaký tisk,nejlépe to jde při pročítání Blesku!!!
luděk sobota

Odeslat příspěvekod a 14. 6. 2005 05:33

zrovna teraz musim
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Gloe 14. 6. 2005 05:59

1 - 2x denne a kdyz to je 1x za dva dny, tak to opravdu stoji za to! :mrgreen:
Gloe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 14. 6. 2005 12:35

dneska jsem jeste poradne nebyl :))
jo kdyz je to s takovou pauzou co :D
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 14. 6. 2005 12:59

fales: Tak to je fer..:D :tleskani :tleskani
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 14. 6. 2005 13:00

mimochodem, du na to zrovna ted. Doufám, že mě potká nějaký čistý:D
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 14. 6. 2005 13:03

a poradne velke co :)))
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 14. 6. 2005 17:48

Kdo to má nonstop průchozí?
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků