Jak casto chodite na "velkou" ? [Přesunuto]

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod suk 18. 1. 2011 23:02

roxor: k prvni casti: "kdo tvrdi, ze orgasmus je nejlepsi pocit, ten se asi nikdy poradne nevys*al" :D
k druhe: jak jsi napsal - jidlo je spolecensky a kakani je opak jidla, tudiz i nespolecensky. Takhle to funguje uplne vsude, treba u sexu:
Kdyz k tomu prijdes bez cizi pomoci (jako chlap obzvlast :D ) tak te bude sledovat celej svet. Kdyz k tomu prijdes na swingersparty, tak budes rad, kdyz o porodu moc lidi vedet nebude :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 29. 1. 2011 08:00

A čo kultúra miestnosti na túto činnosť určenej?
Ako máte skultúrnený hajzlík domáci? Máte tam niečo na čítanie,krížovky,rádio,televízor,či nebodaj notbúk? Alebo len strohá miestnosť,kam chodíte jak za trest?
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 29. 1. 2011 09:11

První co mě napadlo je hajzlík zkultůrněný fotkami nahotin. :D
Jinak já osobně mám(máme) hajzlík zkultůrněný vanou, umyvadlem, pračkou, policemi a asi tunou nejrůznější a o to více důležitých hygyenických a zkrášlovacích pomůcek. A nesmím zapomenout na toaletní papír a štětku.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 29. 1. 2011 10:31

My máme hajzlík bez dveří :D
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 29. 1. 2011 10:58

Takze se nekolikrat denne odehrava maly divadylko? :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 29. 1. 2011 11:11

Nebo velkej smrad.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 29. 1. 2011 11:57

Náhodou sprej od Airwicku je v poho ;-) Nj, když nejsou schopní truhláři a lenost objednat dveře z netu nebo spíš obavy, aby ty dveře dorazily v pohodě..
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 29. 1. 2011 17:05

trent píše:... mám(máme) hajzlík zkultůrněný vanou, umyvadlem, pračkou,..

... tak to je u vás trónenie na hajzlíku hodne ľudovo-demokratické,až verejné.Nevedí Ti,keď pri "akte" popri Tebe korzujú členovia domácnosti?
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 29. 1. 2011 21:13

Akt... podle toho o který jde, ale velký akt si nechávám jen pro sebe. Jinak si tam navzájem se ženou nelezeme. A před dvouletým klukem se nestydím.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal-20 20. 2. 2011 17:41

Já chodím dvakrát týdně a snažím se to vždy zadržet. Někdy se to ale nepovede a pak se podělám.
michal-20
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 20. 2. 2011 19:54

Hmm ... zaujímavý,neštandardný prístup :tleskani Koľko tak na jeden šup naložíš? Za kýbeľ?
Ešte niečo má v tejto nechutnej téme napadlo :roll: .Neviete presne,čo znamená výraz ... sralbotka?
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 21. 2. 2011 15:59

Asi ten, co si ******l do bot.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 21. 2. 2011 16:17

Nie je to práve ten,čo serie bodky,teda bobky?
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 2. 2011 16:17

michal-20 píše:Já chodím dvakrát týdně a snažím se to vždy zadržet. Někdy se to ale nepovede a pak se podělám.

8-D :mrgreen: Ale má 3 srdíčka.. :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 21. 2. 2011 16:38

další adepti na hemeroidy...
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků