Jak casto chodite na "velkou" ? [Přesunuto]

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod fales 10. 6. 2005 21:04

Jak casto chodite? Ja tak jednou za 2 dny ale spis tak jednou denne.

Tohle bude podle me husty tema!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil MgX dne 20. 2. 2011 19:21, celkově upraveno 1
Důvod: Přesunuto na Smetiště ... taky mu tam bude dobře.
fales
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mývalice 10. 6. 2005 21:19

Mrzí mě, že jsem toto téma nezaložila já... :lol:

... vcelku pravidelně. Ale záleží na tom, jestli někam cestuju, nebo ne.

P.S.: Papoušci se vyprazdňují každých 15 minut.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza

Odeslat příspěvekod a 10. 6. 2005 21:21

Myvalice píše:poušci se vyprazdňují každých 15 minut.i/quote]

:mrgreen:

no ja som v poslednom case pokusne presiel na zdravu vyzivu, mimo ine s velkym obsahom vlakniny. v sucine s probio mliekom, musim na velku 2x denne :)
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mývalice 10. 6. 2005 21:23

a píše: musim na velku 2x denne :)

To je dost. A nemíváš spíš hnačku?
Mývalice
Legenda fóra Pauza

Odeslat příspěvekod djlooper 10. 6. 2005 21:57

Když musím, tak jdu!!! :D
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod a 10. 6. 2005 22:12

Myvalice píše:
a píše: musim na velku 2x denne :)

To je dost. A nemíváš spíš hnačku?a/quote]

nie, je to prvotriedny odpad. mozete zavidiet :tleskani
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MITA 10. 6. 2005 22:12

tak jednou za 3 dny ale jak vidím tohle téma tak se s toho asi pos*** takže udelám vyjímku a půjdu hned takže to znamená že půjdu už na 2 den :lol:
MITA
Návštěvník

Odeslat příspěvekod djlooper 10. 6. 2005 22:16

Obrázek
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod miljan 10. 6. 2005 22:43

Podle staré čínské medicíny je zdravé 3krát denně až jednou za tři dny. Co je méně nebo více časté je nemoc.
miljan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 10. 6. 2005 22:52

Chodil jsem každé ráno.
Teď jendou za dva dny a v různou dobu.
Tak počítám že za 30 let budu chodit jednou měšíčně. :D
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 10. 6. 2005 22:54

No ja jak kdy :D
nekdy 5za den :D nekdy jednou za den :D
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod bigdoc 10. 6. 2005 23:00

sem měl kamaráda na kolejích a ten tak 1x za 14 dní, protože častěji nejezdil domů. Na kolejích se prostě nemohl vy**at, jenom doma. Je to věc psychiky (často)
//iwigirl:i pro tohle téma platí zásada slušné mluvy :-)
bigdoc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 10. 6. 2005 23:01

jj to ma otec :D
ale ja bych to asi nevydrzel :D
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Mývalice 11. 6. 2005 00:26

djlooper, to znám (fidorka), to mi kdysi poslal můj zákazník. Ne, nechtěl mi tím nic naznačit, on je jen velký srandista.

S-Tony píše:Chodil jsem každé ráno..../quote]

Asi máš málo pohybu.

Vzpomněla jsem si na dovolenou v jižních Čechách. První týden jsem ze sebe nemohla dostat ani "kuličku", druhý týden pohoda a doma jsem pak týden seděla na záchodové míse. Byl to následek oběda na rozloučenou-hrachová kaše-hrůza. :twisted:
Mývalice
Legenda fóra Pauza

Odeslat příspěvekod Fido+ 11. 6. 2005 00:40

No teda to je tema. :)
Myvalice: Hmm. To znam. Jednou jsem si omylem loknul nafty. To je pak na prihlaseni se k trvalemu pobytu na wc.
Fido+
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mývalice 11. 6. 2005 00:49

Fido+, já mám i zajímavý zážitek z Prahy. Když jsem byla malá a moje mladší sestra ještě mladší :lol: , tak jsme vyrazili hodně brzy ráno s tátou vlakem do Prahy. Prochodili jsme kdeco a na obědě jsme byli v nějaké restauraci kousek od ND. Jako zákusek jsem si dala jahody se šlehačkou na to nějakou limonádu - asi kofolu. Asi hodinu na to, jsem už jen navštěvovala restaurace, abych otestovala onu místnost. Přešlo mě to až k večeru. Cesta domů taky byla zábavná. Hodinu po půlnoci jsme vyjeli z Prahy, byla mi šílená zima a nebyla jsem schopna usnout... tedy spíš bych řekla, že jsem spala s otevřenýma očima.
Mývalice
Legenda fóra Pauza

Odeslat příspěvekod mickaelb 11. 6. 2005 01:30

Zhruba 1,5 denne,jo a s temi strevnimy problemy sem zazil nejhorsi,kdy sme jeli z chorvatska tak asi 150 km po vyjeti me chytla takova strevni chripka,nevedel sem kterym koncem to pujde driv,trvalo to celych 10 hodin,a ted si to predstavte,v aute!! No s nekolika zastavkama sem to vydrzel az domu,ale tam sem malem zhynul na dehydrataci...:-)
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fales 11. 6. 2005 08:24

Tak kdyz uz se to tak pekne rozjelo tak tady mate snad skoro vsechny druhy kadeni:
DUCHOVO *** (*****) Je typ, kde cítíte, že *** jde ven, vidíte *** na toaletním papíře, ale v míse žádné*** není.

ČISTÉ *** (***) - Je typ, kdy cítíte, že *** jde ven, vidíte*** v míse, ale na toaletním papíře po něm není ani stopy.

MOKRÉ *** - Utřete si zadek padesátkrát, a pořád cítíte, že to není ono.*** úspěšně zakončíte vložením záchodového papíru mezi zadek a spodní prádlo, abyste ho (to prádlo) neponičili těma děsnýma hnědýma skvrnama.

*** VE DRUHÉ VLNĚ - Takovéhle *** se vyskytuje ve chvíli kdy *** končíte, kalhoty máte vytažené ke kolenům a náhle zjistíte, že potřebujete *** ještě dál.

*** TYPU "MOZEK VYJÍŽDÍ VAŠÍM NOSEM" - Občas také zvané "*** naskakující žíly na čele". Při takovém sraní musíte tlačit tak, že celí zfialovíte a dostanete téměř mrtvici.

OBILNÉ *** (též zvané vločkové) - Vysvětlení není nutné.

*** ZVANÉ LINCOLNOVO POLÍNKO - Tento druh *** je tak obrovský, že máte strach ho spláchnout bez toho, aniž byste ho nejdříve nerozš?ouchali na kousky záchodovým kartáčem.

ALKOHOLIKOVO *** Takto se nazývá sraní brzy po ránu po noci strávené pitím. Jeho nejzajímavějším rysem je špinavá cestička, která zůstane na dně mísy po spláchnutí.

"BOŽE, JAK RÁD BYCH SE ***" *** - Druh, kdy chcete srát, ale i poté, co téměř vytlačíte svá střeva, jediné co můžete dělat je, že sedíte ochromený na míse.

*** S MOKRÝMI PŮLKAMI - Též zvané "Rychlé vyložení". Je to druh, který projde ven tak rychle, že naráz na hladinu mísy ostříkne váš zadek.

TEKUTÉ *** - Druh, při kterém ze zadku vystříkne tekutina, potřísní celou mísu, a zároveň ve stejné chvíli spálí citlivé zakončení vašeho tlustého střeva.

*** PO MEXICKÉM JÍDLE - Třída sama pro sebe.

MILÁČEK DAVU (zvaný též Potěšení pro každého) - Tohle *** je tak úchvatné svou velikosti anebo vzhledem, že ho prostě před spláchnutím musíte ukázat ještě někomu dalšímu.

VYLEPŠOVAČ NÁLADY - Je ***, které se podaří vyrobit po delší zácpě, a vy zase můžete být konečně sám sebou.

RITUÁL - ***, které je prováděno v ten samý čas každý den a dokonalosti dosahuje za pomocí novin.

*** PRO GUINESSOVU KNIHU REKORDŮ - *** tak pozoruhodné, že by mělo být zaznamenáno pro další generace.

POSTTRAUMATICKÉ *** (AFTERSHOCK *****) - Takovéto*** má tak mocný odér, že každý, kdo vstoupí na místo činu do týdne je jím zasažen.

*** ZVANÉ KONEC LÍBÁNEK - Jakékoliv*** vytvořené za přítomnosti jiné osoby.

TEN, KTERÝ STÉNÁ, aneb VZDYCHACÍ - Tak obrovské ***, že se nedostane ven bez vokální asistence.

PLAVEC aneb HYDROFOB - Toto ***, které je charakterizováno svou plavbyschopností a nepotopitelností, je schopno se znovu a znovu vynořovat i po mnoha spláchnutích.

ZÁKOPNÍK - ***, které nejde setřást. Obvykle je na něj nutno zaútočit kolébavým či skákavým pohybem, často se ovšem také stává, že jediným řešením je popostrčit ho malým kouskem toaletního papírů.

PŘÍZRAČNÉ *** - Takové ***** se záhadně objeví v záchodové míse a nikdo nepřipouští, že by ho tam kdy vložil.

PEEK-A-BOO *** (tj. KUK-A-JE PRYČ ***) - Teď ho vidíte, teď zase ne. Tohle ***** si s vámi pěkně zahrává. Vyžaduje značnou dávku trpělivosti a výbornou kontrolu svěrače.

BOMBOVÝ NÁLET - ***, které je pro vás tím pravým překvapením. Přichází nečekáno a nezváno, v čase a situaci naprosto neadekvátní ke *** (např. během soulože, při fotbale) nebo ve chvíli, kdy není po ruce vhodné *** zařízení.

KROTITEL HADŮ - Protáhlé tenké ***, které je schopno se svinout do výhružné pozice - i když většinou je zcela neškodné.

OLYMPIJSKÉ *** Takovéto *** se vyskytuje obvykle přesně jednu hodinu před začátkem nějakého soutěžního podniku, kterého se máte účastnit a vzhledově se velmi podoba "Alkoholikovu ***".

*** ve stylu ZPĚT-K-PŘÍRODĚ - Výsledkem tohoto *** může být téměř libovolné ***, nicméně společným rysem je, že je vždy ukládáte buď v lese, nebo v podřepu za odvrácenou stranou vašeho auta.

*** zvané KAMÍNKY-Z-NEBE - Obdivuhodný shluk maličkých bobku, většinou nebeský dar ve chvílích, kdy se za boha nemůžete ***.

VYMEDITOVANÉ *** - Vyvolané projímadlem. Nepočítá se.

SRAČKOFÓBIE - Strach ze *** - může být smrtelné!

*** ENERGIZER vs DURACELL - Známé také jako "Vono to furt jede".

*** zvané RYCHLÁ VYKLÁDKA - Je to ten druh, který je venku tak rychle, že sotva dostanete kalhoty ke kotníkům ve chvíli, kdy už je po všem.

*** zvané TEKUTÝ INSTALATÉR aneb ZÁTKA - Tento druh ***je tak velký, že totálně ucpe toaletu.

*** zvané MÍSNÍ PUMPA - Tohle *** při cestě ven bolí tolik, že byste přísahali, že musí vycházet jinudy, než standardní cestou.

*** zvané "MYSLÍM, ŽE DNESKA PORODÍM ZADKEM" - Velmi podobné "Lincolnově polínku" nebo "Míšní pumpě". Tvář a velikost tohoto bobku připomíná půllitrovou plechovku od piva. Poté, co se vám ho nakonec podaří vypudit zůstává na konci vašeho zažívacího traktu chvíli vzduchoprázdno.

KAŠOIDNÍ *** - Tento typ vychází zhruba v podobě zubní pasty, a jeho čím dál tím víc. Máte dvě možnosti: spláchnou a pokračovat nebo risknout, že se to nakupí až k vašemu zadku, zatímco vy budete bezmocně sedět.

*** při kterém si říkáte "PŘÍŠTĚ MUSÍM TO JÍDLO ROZKOUSAT POŘÁDNĚ" - Je takové, při němž vám zbytky paprikových chipsů, které jste snědli včera večer, pořežou vnitřek análního otvoru ve chvíli, kdy si ráno ulevujete.

***, při kterém si myslíte "ŽE BY SE ZE MĚ STÁVAL KRÁLÍK?" - Je takové, kdy z vás vypadne spousta maličkých, milých a kulatých bobku, které vypadají přesně jako ty kuličky, se kterými jste si hrávali zamlada, a které vydávají slabé šplouchavé zvuky při nárazu na hladinu mísy.

"CO TO TADY SAKRA CHCÍPLO" *** - Někdy též označované jako "Toxická skládka".

*** zvané LEPIVEC - ***, které se po *****ání nalepí na stěnu záchoda tak silně, že ani záchodovou štětkou nejde odstranit.

*** vetsinou znamenaji ***** srani atd.

Je to fakt husty cetl jsem to cely!!!! LOL
Naposledy upravil fales dne 12. 6. 2005 09:32, celkově upraveno 1
fales
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mickaelb 11. 6. 2005 11:00

:lol: :lol: :lol: tak dobre sem se uz dlouho nenasmal :lol: :lol: :lol:
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fido+ 11. 6. 2005 15:10

Myvalice: Tak s timhle problemy nemam. Klidne si dam utopence se slehackou a na to okurky zapijene mlekem. Obcas podobne kombinace delam a okoli nechape.
Fido+
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mývalice 11. 6. 2005 15:46

Fido+, já taky nemám běžně problémy se např. na třešně napít mléka. Ale tenkrát, nevím, co se stalo, jestli z nevyspání ... no byl to děs.

fales, jo, taky jsem se dlouho pořádně nezasmála ... a ještě na takové zajímavé téma. :lol:
Mývalice
Legenda fóra Pauza

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 12. 6. 2005 16:57

Dneska jsem uz byl 4krat :D
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod luděk sobota 14. 6. 2005 03:19

S*át chodím tak dvakrát denně,vždy u toho musí být po ruce nějaký tisk,nejlépe to jde při pročítání Blesku!!!
luděk sobota

Odeslat příspěvekod a 14. 6. 2005 06:33

zrovna teraz musim
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Gloe 14. 6. 2005 06:59

1 - 2x denne a kdyz to je 1x za dva dny, tak to opravdu stoji za to! :mrgreen:
Gloe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 14. 6. 2005 13:35

dneska jsem jeste poradne nebyl :))
jo kdyz je to s takovou pauzou co :D
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Koby 14. 6. 2005 13:59

fales: Tak to je fer..:D :tleskani :tleskani
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Koby 14. 6. 2005 14:00

mimochodem, du na to zrovna ted. Doufám, že mě potká nějaký čistý:D
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 14. 6. 2005 14:03

a poradne velke co :)))
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod mbing 14. 6. 2005 18:48

Kdo to má nonstop průchozí?
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 14. 6. 2005 18:52

dneska teda nic moc to nebylo :D

nonstop? nejaky g-lord? :D
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 18. 6. 2005 19:17

jezisi.. to je tema.. proste kdyz musim :o).. coz neni zrovna casto.. jsme skromnej :)
tOplOaDer
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mbing 18. 6. 2005 19:25

tOplOaDer píše:jezisi.. to je tema.. proste kdyz musim :o)..

Když se ti to nelíbí, tak založ lepší. :x

-quote="tOplOaDer"]coz neni zrovna casto.. jsme skromnej :)

Tak tomu pomož projímadlem. 8)
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Daft 18. 6. 2005 20:12

Pravidelne jednou denne a kdyz neco, tak podle potreby ;)
Daft
Návštěvník

Odeslat příspěvekod a 18. 6. 2005 20:15

i teraz idem "premyslat". chcete to na videu?
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod iwigirl 18. 6. 2005 20:19

a:diky,myslim,ze si to radi nechame ujit:-) ale zkus tu nahravku prodat, nejaky extremni stranky by ti mohly dobre zaplatit:-)
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod a 18. 6. 2005 21:04

iwigirl píše:a:diky,myslim,ze si to radi nechame ujit:-) ale zkus tu nahravku prodat, nejaky extremni stranky by ti mohly dobre zaplatit:-)

tak, tento krat to bolo bez zaznamu...

...ale myslim ze pre ogrish.com nejaky footage natocim :)
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod iwigirl 18. 6. 2005 21:07

a:myslim,ze pro ogrish by to bylo malo atraktivni...leda bys pri tom nekoho zabijel a nebo si stahoval kuzi...
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod SDR 18. 6. 2005 23:33

Většinou 2x denně, o víkendech až 4x (žranice...) :-)

btw fales - dobrej text :mrgreen:
SDR
Návštěvník

Odeslat příspěvekod a 18. 6. 2005 23:54

//iwigirl: smazáno,tady to nemá co dělat.
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod luděk sobota 19. 6. 2005 13:24

Jaj,teď zrovna mně to chytlo,rychle,rychle ať není bláto ve slipech!
Obrázek
luděk sobota

Odeslat příspěvekod mbing 19. 6. 2005 13:26

[quote="luděk sobota";Jaj,teď zrovna mně to chytlo,rychle,rychle ať není bláto ve slipech!
eimg]http://sweb.cz/borsuko/pavoucek_v_zachodu.gif[/img][/quote]

Ten pavouk tě tak možná stáhnul do mísy... :o
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod luděk sobota 19. 6. 2005 13:30

Jj,být to skutečnost,tak mi ukousne ***** a bylo by po sr*ní!!
luděk sobota

Odeslat příspěvekod roxor 16. 1. 2011 08:38

Zhruba každý deň ... ráno,jak sa naraňajkujem.Zrejme sa pohne tráviaci trakt a aktivitou "vstupu" sa nabudí aj "výstup".
Dobrá,kvalitná stolica je dôležitejšia,jak kvalitné jedlo,kvalitný sex,či dokonca kvalitná kariéra.Kvalitná stolica je základ kvalitnej stravy,sexu a hádam aj karéry :mrgreen: .
Ale niečo iné sa mi zdá zaujímavé,až zarážajúce :hm -
Z hľadiska sociálneho je proces vylučovania niečo tajné,až konšpiratívne.Zatvárame sa pri tom do kabíniek,riglujeme sa,snažíme sa byť čo najtichšie,jak partizáni za okupácie :potichu .
A pritom činnosť s tým úzko súvisiaca ... stravovanie je vysoko spoločenská,ba až kolektívna.Pre niektoré národy,alebo sociálne vrstvy je strava hotový obrad,ktorý trvá desiatky minút.Ak by sme vedeli regulovať vylučovanie tak,ako príjem stravy,mohli by sme aj z tejto biologickej potreby urobiť spoločenskú udalosť :idea: .
Proste tak,ako je rozloženie stravovacích stolíkov napr. v McDonalde,boli by zariadenia,kde by boli architektonicky rozložené záchodové misy,bidety a umývadla.Tam by sme sa hromadne stretávali a veselo by sa tam sralo a ***** :roll: .
Čo vy na to? :-S
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jeffe 16. 1. 2011 19:17

O takovou spolecenskou udalost nemam zajem. :D
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Moderátor

Odeslat příspěvekod suk 19. 1. 2011 00:02

roxor: k prvni casti: "kdo tvrdi, ze orgasmus je nejlepsi pocit, ten se asi nikdy poradne nevys*al" :D
k druhe: jak jsi napsal - jidlo je spolecensky a kakani je opak jidla, tudiz i nespolecensky. Takhle to funguje uplne vsude, treba u sexu:
Kdyz k tomu prijdes bez cizi pomoci (jako chlap obzvlast :D ) tak te bude sledovat celej svet. Kdyz k tomu prijdes na swingersparty, tak budes rad, kdyz o porodu moc lidi vedet nebude :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod roxor 29. 1. 2011 09:00

A čo kultúra miestnosti na túto činnosť určenej?
Ako máte skultúrnený hajzlík domáci? Máte tam niečo na čítanie,krížovky,rádio,televízor,či nebodaj notbúk? Alebo len strohá miestnosť,kam chodíte jak za trest?
roxor
Nadšenec

Odeslat příspěvekod trent 29. 1. 2011 10:11

První co mě napadlo je hajzlík zkultůrněný fotkami nahotin. :D
Jinak já osobně mám(máme) hajzlík zkultůrněný vanou, umyvadlem, pračkou, policemi a asi tunou nejrůznější a o to více důležitých hygyenických a zkrášlovacích pomůcek. A nesmím zapomenout na toaletní papír a štětku.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Kirkwood 29. 1. 2011 11:31

My máme hajzlík bez dveří :D
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 29. 1. 2011 11:58

Takze se nekolikrat denne odehrava maly divadylko? :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod trent 29. 1. 2011 12:11

Nebo velkej smrad.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Kirkwood 29. 1. 2011 12:57

Náhodou sprej od Airwicku je v poho ;-) Nj, když nejsou schopní truhláři a lenost objednat dveře z netu nebo spíš obavy, aby ty dveře dorazily v pohodě..
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod roxor 29. 1. 2011 18:05

trent píše:... mám(máme) hajzlík zkultůrněný vanou, umyvadlem, pračkou,..

... tak to je u vás trónenie na hajzlíku hodne ľudovo-demokratické,až verejné.Nevedí Ti,keď pri "akte" popri Tebe korzujú členovia domácnosti?
roxor
Nadšenec

Odeslat příspěvekod trent 29. 1. 2011 22:13

Akt... podle toho o který jde, ale velký akt si nechávám jen pro sebe. Jinak si tam navzájem se ženou nelezeme. A před dvouletým klukem se nestydím.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod michal-20 20. 2. 2011 18:41

Já chodím dvakrát týdně a snažím se to vždy zadržet. Někdy se to ale nepovede a pak se podělám.
michal-20
Návštěvník

Odeslat příspěvekod roxor 20. 2. 2011 20:54

Hmm ... zaujímavý,neštandardný prístup :tleskani Koľko tak na jeden šup naložíš? Za kýbeľ?
Ešte niečo má v tejto nechutnej téme napadlo :roll: .Neviete presne,čo znamená výraz ... sralbotka?
roxor
Nadšenec

Odeslat příspěvekod trent 21. 2. 2011 16:59

Asi ten, co si ******l do bot.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod roxor 21. 2. 2011 17:17

Nie je to práve ten,čo serie bodky,teda bobky?
roxor
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 2. 2011 17:17

michal-20 píše:Já chodím dvakrát týdně a snažím se to vždy zadržet. Někdy se to ale nepovede a pak se podělám.

8-D :mrgreen: Ale má 3 srdíčka.. :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod polda 21. 2. 2011 17:38

další adepti na hemeroidy...
polda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PetraSeda 16. 9. 2014 13:11

Většinou jednou denně.
PetraSeda
Čtenář

Odeslat příspěvekod bukvoun 18. 5. 2015 10:51

jednou, max dvakrát denně. Ale proč to potřebuješ vědět? Děláš výzkum? Takové výzkumy jsou už publikované.
bukvoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 14. 10. 2015 18:37

Nechodím. Jim naprosto dokonale vyvážený objem potřebných látek, že nevzniká žádný odpad.
trent
NightWriter