Diakritika v příspěvcích do fóra

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod aquarkko 7. 1. 2010 20:16

abych se za každým příspěvkem podepisovala "Ryba z vody"?...ne, děkuji, a ani číst to nechci
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 1. 2010 23:31

taky tak, marcel je pro mě velká neznámá..

MArk vypitý ted ale stejného názoru i za střízlivca :-*
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod trent 8. 1. 2010 12:01

Vždyť je to jedno...prostě má takový styl. Jiný nebude a po pravdě ani nemám potřebu to nějak komentovat případně kritizovat.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Olimant 10. 1. 2010 13:52

No me to celkem trvalo si na jeho styl zvyknout. A ze zacatku me nejvic odrazovaly ty necleneny dlouhy odstavce s 20, he. Ale asi po 20. prizpevku jsem zacinal pronikat do taju tohoto mysterickeho jazyka :-D
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec

Odeslat příspěvekod trent 11. 1. 2010 12:37

Teď to někdo hanlivě přetvoří na histerický jazyk... Ty jsi tomu dal :-)
Ale je fakt, že odstavce bych také uvítal. Jinak je mi to šumák. On ví, co píše. Někteří to ani nevědí a ještě to nemumí napsat.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod aquarkko 11. 1. 2010 14:54

jenže omlouvat něčí neschopnost tím, že jiní jsou ještě neschopnější, není to pravý ořechový
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod MarkFX 11. 1. 2010 15:38

to je rázná věta :tleskani

asi se to tady rozdělí na dva tábory, Starcovi fanoušci a Jehotextneneschopnipřečíst odpůrci :mrgreen:

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod mtmccox2 11. 1. 2010 17:02

Co je sakra za problém na tom, trochu u čtení přemýšlet a dívat se i mezi řádky? :)

Myslím, že zrovna v tomhle případě, se dá projevit trocha tolerance k tomu, že je starší, a holt "se takhle vyjadřuje". Neřeknu, kdyby ty příspěvky měly takový smysl jako třeba od Cumela [samozřejmě nic proti Cumelovi :) ], ale takhle ..

Samozřejmě, pokud je někdo tak nekompromisní, není problém určité příspěvky odfiltrovat přidáním do seznamu nepřátel.. 8-P
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod MarkFX 11. 1. 2010 17:20

Né, to zas neřikám že piše blbosti.. Má zajímavé názory a rady, ale jen se to blbě čte..

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod roxor 11. 1. 2010 17:26

Marcel Kudlvasr píše:Jo Roxore , já si to beriem k Srdci a pochlapim sa, naozaj, Marcel od Zvonu.

Marcellino,bolo Ti to treba :mrgreen: ?!?
Túto tému si môžeš dodatočne zaradiť do svojej databázy,ako lustráciu svojej persóny :D ;-]
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec

Odeslat příspěvekod aquarkko 11. 1. 2010 17:29

to nejsou skripta, abych je musela přečíst, i když mi to leze na nervy, tak proč se nutit?
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod suk 11. 1. 2010 18:02

aqa: protoze vis, ze za za slovy napsanymi stoji clovek, kterej zazil vic, nez zakladku a stredni (a nekdy ani to ne) a kterej mozna napise nazor hodnej precteni ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod teplice 11. 1. 2010 20:52

A co, já proti Marcelínovi nic nemam, naopak. Radši si přečtu jeho texty, u kterých musím přemýšlet, než nějaké bláboly, které jsou špatně napsaný a nic nevypovídají...A ba co víc, jeho názory jsou velmi dobré a je vidět, že má něco za sebou (což já, jakožto zřejmě nejmladší pravidelný pisatel na pauze, samozřejmě uvítám) :)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod trent 12. 1. 2010 07:15

aquarkko píše:jenže omlouvat něčí neschopnost tím, že jiní jsou ještě neschopnější, není to pravý ořechový

Já jsem neřekl, že je neschopný. Řekl jsem, že má jiný styl. I když se trochu hůř čte(na což se dá zvyknout), tak aspoň to co píše, má hlavu a patu a i když s ním nemusím vždy souhlasit, přečtu si jeho názor. Někdo jiný neumí spát a ještě píše bláboly. Sice to přečtu snadno(každé druhé slovo s chybou), ale nedozvím se zhola nic a ještě kroutím hlavou.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod aquarkko 12. 1. 2010 10:24

lápí, spát... :rejp: ty taky asi píšeš hodně ve spěchu, co? :D
aquarkko
Legenda

Předchozí stránkaDalší stránka