Sportka - podvod?

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Veolw 27. 4. 2018 19:37

Zdravim,

zajimal by me vas nazor na mou zkusenost se sportkou. Posledni ctyri roky si asi dvakrat tydne vsadim sportku. Zatim jsem nic velkeho nevyhral a vyhral jsem jen male castky. Jelikoz se ale dost pohybuji po republice tak jsem si vsiml jedne veci a nezda se mi to jako nahoda. Pocet vyhernich tiketu vsazenych v mestech jako Ostrava, Plzen je mnohonasobne vyssi nez pocet vyhernich tiketu vsazenych napr. v Brne, Praze. V Brne jsem posledniho pul roku nevyhral absolutne ani korunu ale v Ostrave je temer kazdy druhy tiket vyherni. Nemohu si pomoci ale mam z toho pocit jako by nekdo ovlivnoval vysledky losovani dle lokality kde bylo vsazeno. Co si o tom myslite? Asi uz toho necham protoze toto se mi nezda byt nahoda :-)
Člověk, který nic neví, nevidí problém, člověk, který hodně zná, vidí moře problémů.
<-- Leonardo Da Vinci -->
Veolw
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 4. 5. 2018 19:54

Já když si jednou za mnoho let vsadím, neuhodnu ani jedno číslo, takže se považuji spíše za sponzora podobných her. Z toho mně plyne, že lépe je nevsázet a raději si za peníze koupit něco zajímavého, byť drobného.

Zkus dotaz na Sazku. Třeba Ti odpoví a uvidíš, co Ti odpoví :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Shamira Jesenská 2. 2. 2023 05:27

Myslím si, že je to jen souhra blbejch náhod :D i když to zní trochu podezřele. Brácha taky sází a sem tam vyhraje nějaký drobný xD jen jednou se mu povedlo vyhrát asi 30, ale byla to fakt náhoda no.
https://galactic.cz/
Shamira Jesenská
Čtenář


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků