jak zabezpečit auto aby mi s ním neodjeli

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Luulu 31. 5. 2017 17:08

zdravím
zabezpečovat auto nebo ne? stěhuju se do rušnější části města kde se auta dost kradou, tak mám trochu strach. chtěla bych něco co by zabránilo případným n ávštěvám s mým autem odjet ale potřebovala bych někoho kdo by mi to řekl jednoduše... byl mi doporučen vam systém, ale zabrání odjetí nebo je to jenom zámek jako zpátečky? Díky moc
Luulu
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 1. 6. 2017 12:44

Google k tomu nedokáže nic najít?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 3. 6. 2017 23:09

Zabezpečit jedině řetězem k víku kanálu pod autem, aby to dělalo kravál. Jinak je zajištění zbytečný. Zámek zpátečky a podobný fičury se vyřadí sešlápnutím spojky, pak se vezme tažná tyč a jedem pár set metrů na jiný parkoviště, kde se to nechá odstát, aby se ukázala lokalizace. Když to tam zůstane měsíc netknutý, pokračuje se dál... :mrgreen:
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 4. 6. 2017 06:41

Kdyby měsíc. U nás takhle stálo Volvo 5 měsíců, než si orgáni všimli, že tam stojí fakt dlouho.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 4. 6. 2017 21:47

Nojo, jenže to ho tam zapomněl majitel, nebo toho, co si to tam takhle odstavil, mezitím zavřeli.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 5. 6. 2017 16:05

Stává se.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 6. 6. 2017 11:33

Ne ne, já myslím, že to byl slušný zloděj, který se potřeboval jen někam dopravit na další lup a jen tam to auto nechal, aby ho bylo možno najít a vrátit majiteli.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků