Dotazník - mentální anorexie

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod terkina 6. 10. 2013 21:49

Zdravím :-)
Chtěla bych moc poprosit o vyplnění dotazníku na téma mentální anorexie. Pokud máte čas a náladu, pokud vás to aspoň trochu zajímá, tak na to prosím koukněte. Odkaz: http://32971.vyplnto.cz/
Dělám takový malý průzkum, protože na tohle téma píšu seminární práci. Mám dost velký nepoměr mužů a žen, což chápu, ale i tak... jestli tohle čte nějaký pán, který by byl ochotný věnovat dotazníku pár minut, budu moc ráda. Ať tam mám i víc mužských názorů :oops:
terkina
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 10. 2013 19:08

vyplnil jsem ti to, i když většina odpovědí je takových těch neutrálních/nevím, protože žádného takového v okolí asi neznám, takže s tím žádné zkušenosti nemám..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod myšpulín 9. 10. 2013 19:11

Je to tam.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 9. 10. 2013 20:05

myšpulín když jsem Tě naposledy viděl na fotce v plavkách, nevypadal jsi jako někdo, kdo má mentální anorexii. Spíše jsem si říkal, že jsi tak ve třetím měsíci :D

Ano - já se Ti posmívat nemohu. Zřejmě budu rodit slony - břicho to naznačuje a chobot mi už leze ven :-D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod trent 9. 10. 2013 21:07

Tak jestli vidíš chobota, tak to s tím břichem není tak hrozné.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod MgX 9. 10. 2013 21:44

Je to hrozné ... :-\
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod trent 9. 10. 2013 22:54

To bude, až přes něj nic neuvidíš.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Cristinne 17. 10. 2013 00:54

Sice nejsem chlap, ale vyplnila jsem ti to, protože na intru jsem se setkala s dost "případy".

A jen technická - nabízené odpovědi by měly být postavené jinak, věř nebo ne, takováhle nabídka může ovlivňovat výsledky (kdybys chtěla vědět víc/konkrétněji, třeba kvůli dalším dotazníkům pro jiné práce, ozvi se do SZ) :-)
Ona nebo já - já nebo ona - já nebo já - ona nebo ona... Kdo vlastně?
Cristinne
Miss nohy 2010

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 10. 2013 20:51

MgX píše:myšpulín když jsem Tě naposledy viděl na fotce v plavkách, nevypadal jsi jako někdo, kdo má mentální anorexii. Spíše jsem si říkal, že jsi tak ve třetím měsíci :D

Ano - já se Ti posmívat nemohu. Zřejmě budu rodit slony - břicho to naznačuje a chobot mi už leze ven :-D

hehééé 8-D 8-D :mrgreen: no a ty myšpulínovi dáváš teda.. :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Kniter 17. 10. 2013 22:40

Dotaznik uz nejde vyplnit.
U nas v okoli neviem, ze by to niekto mal.
Ak je to teda to co si myslim, ze chuda zena na kost, si mysli, ze je tucna a ta trocha sadla jej vadi a neje ziadne jedlo. Potom uz nevydrzi a strasne sa naje a potom je vystresovana, ze sa prejeda. Psychycky problem.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník