Který pepřák?

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mrkvon 3. 3. 2013 17:53

Ahoj, nemáte zkušenosti s těmito pepřáky ? Který vybrat? Znám jen ten červený a je dost silný (což je dobře), ale říkám si jeslti ten žlutý není třeba lepší? DLe popisků to poznat nejde, jsou totiž totožné :(

http://hunter-shop.cz/OBRANNE-PROSTREDK ... -psum.html

a

http://hunter-shop.cz/OBRANNE-PROSTREDK ... trace.html


Je to pro sebeobranu pro dívku.

Díky

-- 3. 3. 2013 18:16 --

případně ještě:

http://www.army-shop.cz/produkty/obrann ... /6614.html
mrkvon
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 3. 3. 2013 20:03

Kdybys znal základní princip užití tohoto prostředku, bylo by Ti jasné, že daleko důležitější než domnělá síla účinku bude adekvátní a správné použití příslušnou osobou v krizové situaci. Takže bych se osobně raději zaměřil tímto směrem. Tedy nácviku užití v kritické situaci. Kromě zvládnutí pevného chycení prostředku s následnou aktivací výstřiku ... i komplexní posouzení situace, jakožto např. směr a síla momentálního větru.

Z výše uvedených důvodů byl někdy spíše než klasický sprej, doporučován ten ve stylu tzv. tekuté střely. Dokonce do něj byly i náhradní náplně.

Tvé odkazy jsem neprocházel ... prostředky neznám, šlo mi jen o předání obecné informace.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rocksta.r 3. 3. 2013 21:41

Ja bych si koupil pistoli.
rocksta.r
Návštěvník

Odeslat příspěvekod icotech852 4. 3. 2013 10:03

napr.plynovu (zlte kapsule,slzny plyn).Pamataj ale,ze plynova pistol je podobna skutocnej a beries na seba zodpovednost ako ju pouzijes.To znamena,ze by som ju pouzil len v realnom nebezpecenstve ohrozenia zdravia ci zivota.(napr.ked uz niekto na teba utoci)
Pouzitie plynovej pistole bude inak posudzovane tak,ako by si mal v ruke skutocnu zbran - tresnopravna zodpovednost (ak by si sa zahral napr.na sidlisku na kovboja ci pripadne pri tresnej cinnosti)
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrkvon 4. 3. 2013 14:45

DObrý den,
pistoli vlastnm, la ej samozřejmostí, že přítelkyni ji nekoupím, a stejně tak ji nekoupím 3kg plynovou pistoli, která na sebe váže riziko (jak již bylo i přede mnou řečeno) smrtelného zranění v případě něčí doměnky, že to je realná zbraň.

Principy pepřáků, tekutých střel znám. NA to jsem se vůbec neptal. Chtěl jsem poradit s uvedenými pepřáky, jelikož s nimi nemám zkušenost. Jediný se kterým jsem se u značky NATO byl červený.
Netuším jaký je rozdíl mezi červeným, žlutým ačerným. Z obalu to není patrné.

Díky, ahoj
mrkvon
Čtenář

Odeslat příspěvekod rocksta.r 4. 3. 2013 17:23

Kup normální devítku, do kabelky akorát.

-- 4. 3. 2013 18:24 --

Kup normální devítku, do kabelky akorát.
rocksta.r
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Cristinne 8. 3. 2013 11:04

nevím, jaký další rozdíl, než ten, který je na stránkách uvedený hledáš... žlutý je slabší, černý dosáhne na větší vzdálenost (i když to je trochu zavádějící údaj při venkovním použití)...

Jak už ale říkal MgX, důležitější je celkové chování a reakce v dané situaci. Obecně vzato i kdyby slečna útočníkovi nastříkala do očí obyčejnej lak na vlasy, v první chvíli by to stačilo.
Ona nebo já - já nebo ona - já nebo já - ona nebo ona... Kdo vlastně?
Cristinne
Miss nohy 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rocksta.r 8. 3. 2013 17:06

V druhe chvili je ho vhodne posimrat devitkou nebo krumpacem. Krumpac se ale do kabelky spatne vmiesti.
rocksta.r
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 9. 3. 2013 00:26

Nemusí být krumpáč, stačí špic, ala mám pocit, že není děvče, které by něco takového tahalo.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 14. 3. 2013 10:11

Dnes se ještě děvčata přepadávaj, jo? :))
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků