Oprava lišty plovoucí podlahy

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Heklis 31. 3. 2012 11:34

Dneska se mi stalo ze mi maliri udelali diru v plovoci podlaze. Dira je na krajni liste zhruba u prostred steny. nahradni listy mam ale nevim jestli je mozne vyjmout listu aniz bych musel rozebrat celou mistnost :roll: Jeste doplnim ze se jedna o system quick step nebo just clic (egger). Za kazdou radu dekuji
i5 750 212+,Kingstone 4x2GB CL7,Seasonic 500w,HD 5770 vapor-x,WD 500GB cb + 1TB cb
Heklis
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 31. 3. 2012 15:02

dej fotku, to se bude líp radit..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Heklis 31. 3. 2012 16:43

Ted na tom stoji nabytek ale je to jen provizorne protoze do mesice nebo dvou pujde z bytu. Spadl na to oddelany prah ze skrine a vytlacil diru ve tvaru L asi 2x2cm a 2-4mm do hlubky, pricemz po okrajich toho L to okolo trochu naboptnalo.
Alespon nacrt problemu. je to sedma lista od dveri a prvni od steny
Obrázek
i5 750 212+,Kingstone 4x2GB CL7,Seasonic 500w,HD 5770 vapor-x,WD 500GB cb + 1TB cb
Heklis
Čtenář

Odeslat příspěvekod jannnn 1. 4. 2012 12:14

http://www.quick-step.com/media/divers/ ... icX/CS.pdf strana 4

...je to relativně na kraji, tak bych to možná radši rozebral od kraje, nebude to takový problém, díky tomu použitému systému, 7 řad není zas tolik..

...ale pokud to není na nějakém extrémně exponovaném místě, vyřešil bych to naprosto bezpečně a rychle tímto: http://www.e-podlahy-levne.cz/aldi-podl ... =&Rv=&N=a9
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod Heklis 1. 4. 2012 13:44

dekuji za odkazy
Heklis
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 6. 4. 2012 14:53

V krajním případě se dá ono „prkno“ opatrně vyříznout a natvrdo nalepit nové. Ano - není to super řešení, ale ...
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor