ZOO PRAHA V TRÓJI

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Poltergeist 27. 6. 2011 21:55

dotaz trošku mimo = pražská zoo (Troja) jak se tam dá dostat zadarmo, kde se to dá přelézt, nebo jak to chodí dneska ? chci navštívit zoo, ale kudy se tam dá dostat ?
Naposledy upravil myšpulín dne 28. 6. 2011 03:57, celkově upraveno 1
Důvod: přesunuto na smetiště
Poltergeist
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 6. 2011 22:09

to je ta Fejkovina? :D
Naposledy upravil MarkFX dne 27. 6. 2011 22:12, celkově upraveno 1
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 27. 6. 2011 22:10

lístek stojí nějakých stopadesát korun, to našetříš...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Poltergeist 27. 6. 2011 22:12

mě nezajímá kolik to stojí, já to chci prostě zadarmo, já se tam nechci jít pokochat na něco, ale jen kvůli jednomu jedinému účelu, mám pro to své důvody, nechci vyhodit 150 love jen tak u okna pro nic za nic
Poltergeist
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 27. 6. 2011 22:20

Taky bych chtěl některé věci zadarmo. :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Poltergeist 27. 6. 2011 23:19

super. ale jak ? do botanický, co je naproti, už vím jak se dostat, tak ještě tu druhou
mimochodem nějaký vzor právních smluv tady je ? potřeboval bych smlouvu, na převod bytu, tj jen převod, bezplatný, jeden příbuzný druhému, je tady nějaký vzor, či něco v tom smyslu ? (prostě dědek chce panelá, který má na sebe vedený na katastru předat vnukovi, bez peněz jen předat, ne prodej, potřebujeme smlouvu, nechceme dát notáři 10 000 za napsání toho co si můžem napsat sami . . )
Poltergeist
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 28. 6. 2011 07:01

myslím že opravdu dobrý důvod stojí za to podpořit částkou odpovídající přibližně jednomu Mc Menu.

Vzory smluv tu nejsou ale věřím že když napíšeš do google výraz bezplatný převod bytu tak po troše hledání najdeš co potřebuješ. Stejně s tím budou spojeny náklady a 2-3 tisícovky za dobrou smlouvu se v tomto případě může vyplatit
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Poltergeist 28. 6. 2011 14:25

já ale taky mám rád adrenalin !
Poltergeist
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 28. 6. 2011 18:28

někdo tomu říká blbost
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 28. 6. 2011 20:54

máš-li rád adrenalin, kup si bunjee jumping bez gumy :D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 6. 2011 11:56

Poltergeist píše:mě nezajímá kolik to stojí, já to chci prostě zadarmo, já se tam nechci jít pokochat na něco, ale jen kvůli jednomu jedinému účelu, mám pro to své důvody, nechci vyhodit 150 love jen tak u okna pro nic za nic

Ze by geocaching?
Ja tam byl zadara v pondeli, kamarad mi pujcil permici :)
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 30. 6. 2011 13:36

Tak když se tam chceš tak vehementně dostat, tak si obejdi celý areál zoo a jistě něco najdeš. Nebo je ti trapné, aby jsi byl viděn, jak se drápeš přes plot, návštěvníky, co poctivě zaplatili?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Poltergeist 30. 6. 2011 22:49

to my trapný neni, aby to viděli návštěvníci, to klidně udělám, jde o to aby tam nebyly kamery, u výstupu (jak je takový to točitý . .) tak tam by to šlo krásně
jde mi o ty kamery
Poltergeist
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 1. 7. 2011 11:18

Když jsem tam byl, tak mě nějaké kamery nezajímaly, a vsadím se, že většina obyčejných návštěvníků ti v tomhle moc nepomůže.
Vlez tam v noci, v tmavém místě, oblečen v černém, a doufej, že pokud tam jsou kamery, tak nemaj infra podsvícení, nebo tam něke nepobíhá Sam Fisher. Počkej do rána. Nebo se na to vážně vyser a zaplať vstup jako obyčejný Franta.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 3. 7. 2011 18:07

No v tom případě investuj do nějakého zařízení, které ty kamery dočasně vyřadí z provozu nebo bude jejich obsluze promítat normální obrázky jako že se nic neděje. Budeš k tomu potřebovat tým tak o třech až pěti lidech, možná nějakého insidera přímo v zoo a trochu techniky. Takových 150 - 200 tisícovek by na to mohlo stačit ... :-|
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků