Živé/„ovládatelné”/únavné sny

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Breaker 1. 3. 2011 08:14

V poslednom čase (zhruba 2 mesiace) sa mi snívajú sny, pri ktorých síce asi (nejakým spôsobom) spím, ale zároveň si uvedomujem, že ich celé „riadim” - deje sa tam presne to, čo vedome chcem a nekončí to tým, že niekoho niečo chytá, ale sú to pomerne zložité scény a situácie, komplexné príbehy, ktoré sa ale na nič nepodobajú a celé ich vymýšlam. To spôsobuje, že sa sem-tam v noci proste preberiem a celkovo je ten spánok strašne plytký - vstávam 5 minút pred budíkom sám od seba... No zas nie som unavený, cítim sa normálne vyspato. Zároveň si celé tie sny sekundu po sekunde pamätám.

Pozná to ešte niekto z vás? Čím to môže byť? Čítal som, že toto môže spôsobovať aj to, že fakt dosť trénujem a celý organizmus je tak zvyknutý na vyššiu záťaž a nevie poriadne oddychovať - ale to si proste neuznám, bodybuilding nepovolím, tak ma utešte, že je to v niečom inom. :D
Breaker
DJ Nočního klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 1. 3. 2011 08:30

Jestli to jsou rizene eroticke sny, tak jsi mozna unaveny z tech nadlidskych vykonu, ktere v nich podavas. :D
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 1. 3. 2011 09:23

Ani nie. :( :mrgreen: Väčšinou tam ide o peniaze. :D
Breaker
DJ Nočního klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 1. 3. 2011 09:51

Ses inspiroval v mém dokonalém snu co?
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 1. 3. 2011 18:57

O prachy...tak když to přehazuješ celou noc vidlema, tak se nediv, že Tvý spaní trpí :-D

Poradím ... pár nocí vedle krásné, přitažlivé ženy s alespoň občasnou erotickou chvilkou. Věř, že se Ti bude zdát o něčem jiném ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 1. 3. 2011 20:41

Chlapci, chlapci, prečo sa furt točíte len okolo toho a „radíte”, jak keby som bol nejaký asociálny chudák? :D Ja nepíšem, že ma trápi samota, ale že ma zaujíma, či sa to stalo teda len mne (čo by mohlo ukazovať na to pretrénovanie alebo na to, že mi už celkom hrabe :D ). O sexe to nie je, to vám môžem zaručiť, že je to od toho nezávislé. :D
Breaker
DJ Nočního klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 1. 3. 2011 21:48

Tak je to jasný ... potřebuješ pohlavní zdrženlivost ... Ty máš normálně moc sexu a cítíš se přetížen :D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 1. 3. 2011 23:25

Zkouším to. Pár snů už jsem ovládl, ale dobrý pocit jsem z toho měl jen do chvíle probuzení. V tom snu jako bych neměl před ničím zábrany, ale zároveň jako bych se sám na sebe dozvěděl i takové věci, co jsem snad nikdy nechtěl vědět. Jak kdy...

Až ze soboty na neděli se mi podařil jeden, ze kterého jsem měl fakt dobrý pocit i celý následující den. Tak možná svítá na lepší snění... :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod hobitt 1. 3. 2011 23:33

Jednou za čas se takový sen objeví a je to fajn. :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 2. 3. 2011 00:32

Znie to ako Inception :D
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků