Jak se stát majitelem měsíce, slunce, hvězd... a zbohatnout

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod michal-20 27. 11. 2010 23:15

Zrovna jsem četl o té španělské majitelce slunce a zmeškal jsem jedinečnou příležitost zbohatnout. Normálně jsem předpokládal, že tenhle druh majetku už dávno někdo vlastní, takže jsem se ani nepokoušel zjišťovat, jak získat slunce do svého vlastnictví. Předpoklad se nyní ukázal jako zcela chybný a přišel jsem kvůli tomu o mnoho $$$ biliónů.

Je mi tedy jasné, že za chyby se platí a nyní se chci posunout dál a získat majetek. Mohl bych si na sebe napsat třeba zemi, venuši nebo nějaké hvězdy. Vzduch na nanší planetě už asi někdo má, ale mohl bych zabrat třeba jádro země a účtovat si poplatky za zdroj tepla.

Má tady někdo s tím zkušenosti? Já bych se narozdíl od španělky s nikým nedělil a veškeré bohatství bych si nechal jenom pro sebe. Je na tyhle věci nějaký katastr? Hodil bych se na to nějaký vesmírný katastr na internetu. Dále bych měl zájem o koupi lukrativních pozemků na slunci, předpokládám totiž rapidní nárůst cen.
michal-20
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 28. 11. 2010 02:58

Na slunci budou dobré stavební parcely. Zkus se zeptat na čůzaku(ČÚZK). Ale myslím, že tam asi moc nepochodíš. :-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 28. 11. 2010 17:49

Můžu doporičit pár výhodných koupí. Momentálně mám v nabídce na prodej několik galaxií se slevou. Jo a dávám i množstevní slevy.

Také ke každé galaxii jedna černá díra zdarma, pokud si jí pořídíte na lízink.
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal-20 28. 11. 2010 18:35

A jakou máš galaxii na prodej? Jsou tam i Vetřelci a důstojnice Ripleyová? Za kolik prodáš?
michal-20
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 29. 11. 2010 13:56

Prodávám galaxie z clusteru Hydra A1060. Alieny můžu dodat také, ale Ripleyová už je prodaná. Cena závisí na tom, kterou a kolik galaxií chceš. Tady si můžeš vybrat z našeho katalogu:

Obrázek
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 29. 11. 2010 13:58

michal-20 píše:Zrovna jsem četl o té španělské majitelce slunce ...

http://revue.idnes.cz/spanelka-koupila- ... mavosti_nh
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod darkast 30. 11. 2010 19:18

Snad novopečená majitelka slunce nezdaní i pláže. :-))
darkast
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 30. 11. 2010 19:22

Pláže ne. Jen to světlo.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 12. 2010 07:41

Ta daň by měla být odváděna třeba i s opalovacích krémů.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jack111 1. 12. 2010 16:07

michal-20: Planety mít nemůžeš. Ale jestli ta bába bude vlastnit Slunce a bude za to inkasovat peníze, hned ji budu žalovat za spáleniny, špatnou úrodu a další škody napáchané JEJÍM Sluncem na mně a mém majetku. Klidně se pak ke mě přidej, něco vysoudíme :-D
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod darkast 1. 12. 2010 19:24

K tomu přidej melanom - zhoubnej nádor kůže, často způsobenej slunečním zářením (vědecky dokázaný).

Já ho mít, tak bych to snad i zkusil. :-D
darkast
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal-20 2. 12. 2010 20:30

Jack111: Už se nemůžu dočkat. I zemědělci budou mít konečně šanci zbohatnout po těch letech prodejích pod výrobní cenu. Zaslouží si to. A těch lidí trpících nedostatkem vody po celém světě... Stačí založit specializovanou právní kancelář a vymáhat škody ve velkém.
Možná by bylo levnější, aby ty škody platila paušálně bez zbytečných soudních průtahů. A prachy se jen pohrnou.
michal-20
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 3. 12. 2010 07:10

To ze ji slunce patri budu respektovat az pote, co na nem osobne zapichne vlajecku a posle foto. :mrgreen:
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 21. 12. 2010 18:15

Me by zajimalo jak bude slunce vypinat neplaticum. :-D

Jinak ale mrkni jestli to ma registrovane na katastru na Proxime Centauri. Pokud ne tak to muzes koupit. Hlavni katastr pro tuhle galaxii se pak nachazi na Antaresu. Hlavni katastr pro Andromedu se nachazi na Ligurii. Dal jsem se o to nezajimal.
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků