Podařilo se vám výrazně zhubnout kluci?

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mareq0 6. 9. 2010 10:44

PatrikChrz píše:
suk píše:Menit jidelnicek, no fuj, hrozna predstava :D Radsi sebevrazdu...

Taky raději změním množství, než složení. Jíst nějakou brokolici s mrkví a podobné imitace jídla - fuj :(

Když se to dobře připraví, tak to ani tak nebolí. Ono je je u mně spíš problém, že se z toho nenajím...
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 6. 9. 2010 15:06

PatrikChrz píše:
suk píše:Menit jidelnicek, no fuj, hrozna predstava :D Radsi sebevrazdu...

Taky raději změním množství, než složení. Jíst nějakou brokolici s mrkví a podobné imitace jídla - fuj :(

tak jako mrkev mam rad ;) ale pekne cerstvou a samotnou...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 9. 2010 15:47

No, mě třeba překvapila mrkev co je v omáčkách Uncle Bens (nejraději mám tu Spicy Szecuan, dneska už bohužel mají bez toho Spicy), ta vůbec nechutná jak mrkev, taková křehoučká a moc dobrá.
Jinak čerstvou mrkev - no sám si jí nedám, ale když rodiče udělají nastrouhanou s jablky a citronovou šťávou, tak si občas taky kousek dám :D

Ale stejně - maso je maso. A nemusí se to ani extra umět. Na takovém přírodním řízku není co zkazit. Popř. nakrájet na nudličky (kostky) a osmažit s cibulkou a paprikou a když se chci jo rozšoupnost tak k tomu hranolky a tatarka :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cristinne 6. 9. 2010 17:00

na mrkvi a brokolici není nic špatného :-D

A takový zeleninový salát s kousky kuřecího masa je rychlý, dobrý a dá se tím najíst ;-)
Jen se zelenině tak strašně nebraňtě :-P
Ona nebo já - já nebo ona - já nebo já - ona nebo ona... Kdo vlastně?
Cristinne
Miss nohy 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 6. 9. 2010 17:36

Ono hlavne v dietách, ktorými sa chudne reálne a nie časopisovo, zelenina nie je takmer žiadna a naopak by vás prekvapilo, že tam býva viac mäsa, ako jedávate bežne. :] To len tak na okraj...
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 6. 9. 2010 17:56

breaker: to je ale kdyz chces nabrat svaly ne?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 6. 9. 2010 21:17

Nie, hovorím o chudnutí. :)
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 6. 9. 2010 21:47

Ono u většiny stačí jíst "normálně" a hýbat se. Když vidím některé ženské jak celý den hladoví (na oběd rajčata třeba 8-) ), a pak se hladové vrhnou na čokoládu, tak se mi chce smát :twisted:

Mně sladké moc nechutná ;-)
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 9. 2010 21:53

mareq0 píše:Ono u většiny stačí jíst "normálně" a hýbat se.

Tak to je u mě problém, na sport jsem nikdy moc nebyl.
mareq0 píše:Když vidím některé ženské jak celý den hladoví (na oběd rajčata třeba 8-) ), a pak se hladové vrhnou na čokoládu, tak se mi chce smát :twisted:

To nevíš, že kalorie z jídla, které sníš, když tě nikdo nevidí, se počítají jen jednou polovinou? :D
mareq0 píše:Mně sladké moc nechutná ;-)

Taky na něj moc nejsem, hlavně nemusím čokoládu i když občas si dám bílou.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cristinne 6. 9. 2010 22:41

Breaker: já nemluvila o dietách, ale o úpravě jídelníčku... A co si budem povídat, vy chlapi té zelenině moc nedáte a to není zrovna ok ;-)

Mareq: jop, pravda je, že kdyby mi dal někdo k obědu jenom rajče, tak se na něj budu dívat jako odkud spadl?? :-D

Patrik: bílá čokoláda má s čokoládou společný jen název :-/
Ona nebo já - já nebo ona - já nebo já - ona nebo ona... Kdo vlastně?
Cristinne
Miss nohy 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 6. 9. 2010 23:03

Cristinne: Som nereagoval ani tak na teba, ako na PatrikChrz, ktorý tu načal teóriu "diéta = brokolica a mrkva" a potom diskusia pokračovala v tomto duchu. Do pestrej stravy zelenina samozrejme patrí, ale že sa jedením (len) zeleniny chudne, je mýtus.
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 7. 9. 2010 20:49

Problemom je, ze zeleninu nevie vela ludi chutne upravit. Maso staci capnut na panvicu, hrnca ci truby a vzdy je to lahoda.
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cristinne 7. 9. 2010 20:58

no to teda není :-l
Ona nebo já - já nebo ona - já nebo já - ona nebo ona... Kdo vlastně?
Cristinne
Miss nohy 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 7. 9. 2010 21:08

Pokud se s ním nepouští do nějakého harakiri, tak je to vždycky k jídlu. Na takovém přírodním řízku nebo grilovaném a pečeném čemkoliv (taková krkovička - mňam) se v podstatě nedá co zkazit. Pokud se to nepřeplácá s přísadami (stačí sůl, pepř, u pečeného kmín, eventuálně něco pálivějšího - např. grilovací koření, chilli, česnek (ale s tím opatrně, snadno se spálí a zhořkne)) nebo nepřipálí, tak je to vždycky dobré. Samozřejmě mluvím o kvalitních surovinách. Na párku z vody, sóji, mouky a drůbežího separátu si člověk opravdu nepochutná.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TuristaCZ 18. 10. 2010 05:15

No s věkem se shazuje huře nejlepe je si urovnat jidelniček zkus kuřecí rejži zelenu bez oleje nebo olivoví a naposledy jist večer do 18.00 poto už ne, mužeš si dát 1x tydně nebo za 14 dní podvadecí den kdy se budeš rozmazlovat ale nemusíš se zrovna přecpat jak to prasatko.Jinak chodit cvičit jinak neshodíš ani kdyby si dělal co chtěl jsou různe spalovače tuku ale bez pohybu to nejde při běhu shodíš hodně moc ale trpý klouby vuči vaze kterou asi máš jinak by ses neptal ,plavání spíš doporučím využívaš u teho mnohem více svalu a vic je zatežuješ zkus si to rozvrhnout pondelí fitko zvednutí par činek na konec cvičení si dát šlapaní na kole na pul hodky ale žadne flinkání musíš jit do teho s odhodláním ve středu si zajdi na bazen hod si par bazenů a v patek zas fitko ne že jen shodíš kila ale objeví se i nějaky ten sval "hlavne ze začatku je asi hodne ucitíš časem si na to zvykneš a prijde ti to automatické jit nekde cvičit" :) ja měl 108 kg a krasné banděro tedka mam 93 a držím si vahu plus minu 2kg ale cvičím dál ale už se stravuji běžne já mam rád maso jak steaký tak biftečky atd... o to více musim potom zabrat v posilce ale jde to.
TuristaCZ
Čtenář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků