Podařilo se vám výrazně zhubnout kluci?

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod snoopyG 22. 8. 2010 02:47

Podařilo se někomu z vás shodit minimálně 20 kilo? Za jak dlouho a jak?
snoopyG
Čtenář

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 8. 2010 06:00

Pořiď si vředa nebo tasemnici Snoopy,...ale stejně když to přežiješ, tak máš do roka kila zpátky...Znak toho, že jsi zase,,zdravej,,a v pořádku, hehe...jako já 2009/10. Hlavně, že nám chutná, že. Koukej minimálně žrát a maximálně se hejbat...to je celý, blbý je když máš v háji klouby, že, STarec Marcel od Zvonu. Ozvi se mi na SZ či Majl.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod Grammator 22. 8. 2010 07:01

109kg -> 82kg za 3 měsíce a stačí tak málo: strach o vlastní budoucnost (a to sem řekl hodně jemně), pořiď si nějakej pořádnej průser a půjde to dolů, ani nebudeš vědět jak...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 22. 8. 2010 09:02

Behat, behat, behat, behat.. kdyz si das kazdej den 10km, tak nemusis ani nijak menit stravovaci navyky a pujde to dolu. Sice pomalu, ale pujde.
Pripadne bike se da asi taky ale nevim....
Ja zhubnul 3 kila asi tak za mesic. Zral jsem furt jak prase, akorat jsem behal a behal a snazil se to drtit... Kdybych jeste trosku neprehanel s jidlem, tak se ze me behem kratky chvile stane model :D
Ale mnohem lehci je jit si zabehat nez jist malo...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Grammator 22. 8. 2010 09:12

suk radí dobře, já si třeba udělal postavu díky tomu, že sem dva roky denně sekal dřevo, nosil balíky s vodou a další radosti...

nebo makej ve fabrice, tam si taky pěkně zacvičíš, oproti tomu je nějakejch 10km růžová zahrada (koneckonců můžeš do práce chodit pěšky nebo jezdit na kole)...

ono stačí si nevozit pr.del, chodit pěšky, chodit po schodech, chodit taky ven a špekatej nebudeš, nemusíš zrovna sportovat, ale nesmíš si válet šunky...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jack111 22. 8. 2010 17:35

snoopyG: 20kg? Shodit 20 kilo, tak jsem mrtvej. Ale zase bylo by to hned :hm
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod mtmccox2 22. 8. 2010 17:36

Nepodařilo, já kdybych zhubnul, tak by mě vítr odfoukl. Tuhle jsme se vážili, a můj o 7 let mladší bratr už váží o kilo víc než já. A to má postavu úplně normální.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod Grammator 22. 8. 2010 18:05

nj taky si říkám, dneska na ulici člověk vidí samý sušinky...

lidi! žerte, cvičte!
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jack111 22. 8. 2010 18:17

Proč? Mně to nevadí.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 22. 8. 2010 18:54

ono pupek taky nic extra ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Deleted user 22. 8. 2010 18:55

snoopyG píše:Podařilo se někomu z vás shodit minimálně 20 kilo?

Ne, měl bych BMI 12,3 a umřel bych.

Odeslat příspěvekod MarkFX 23. 8. 2010 20:38

mě stačilo týden chodit po horách a zhubnul sem na léto možná až nechtěně.. :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Cristinne 2. 9. 2010 23:32

jsem sice holka, ale při dvojstudiu a dvojzkouškovým mi váha skáče po třech kilech během průměrně 2 týdnů :-D
Ona nebo já - já nebo ona - já nebo já - ona nebo ona... Kdo vlastně?
Cristinne
Miss nohy 2010

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 9. 2010 01:14

Mě jo 80 -> 60. Dobu už přesně neodhadnu, ale určitě to bylo pod půl roku.
Jak?
Jednoduše - nežral jsem :D. Aneb jak se říká "prázdnej pytel nestojí" :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kirkwood 3. 9. 2010 05:53

Jsem také sice holka, ale do půl roku jsem zvládla shodit 30kg. Ale jen kvůli operaci žlučníku, která mne distancovala od tučných a smažených jídel ;-) pak jsem ale nabrala (těžce během 3let) alespoň 7kg, abych nevypadala jako anorektička - docela si lidi mysleli, že mám tuhle nemoc.. A váhu si držím, když je větší stres, tak to jde dolů :-|
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Cristinne 3. 9. 2010 12:48

zvláštní je, že stres buď pomáhá hubnout nebo má přesně opačný účinek a člověk se cpe jak.... :hm
Cristinne
Miss nohy 2010

Odeslat příspěvekod Jack111 3. 9. 2010 17:42

Cristinne: A nebo na váhu nemá vliv. Takže závěr? Žádný...
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 9. 2010 17:49

Podle mého názoru stres sám o sobě bude způsobovat vyšší výdej energie, takže bude člověk mít tendenci hubnout. Pokud se ho ovšem bude snažit nahradit vyšším příjmem potravy, tak samozřejmě bude tloustnout :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mareq0 3. 9. 2010 21:39

Jo tak to já vždycky o zkouškovém docela hodně žral :D

Jinak nemám s váhou vproblémy, takže jsem ani neměl důvod výrazně zhubnout. Když se cítím těžší a rozteklejší, tak se stačí víc hýbat a za pár týdnů je to zase v cajku. Kéž by bylo všechno tak snadné jak přibrat či zhubnout 8-)
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník

Odeslat příspěvekod Breaker 3. 9. 2010 21:56

Ach, zábavná téma toto.

snoopyG píše:Podařilo se někomu z vás shodit minimálně 20 kilo? Za jak dlouho a jak?
20 kilo tak, aby to bolo bezpečné a trvalé - minimálne 1/2 roka, ale to pod profesionálnym vedením. Sám tak za rok.
suk píše:Behat, behat, behat, behat.. kdyz si das kazdej den 10km, tak nemusis ani nijak menit stravovaci navyky a pujde to dolu. Sice pomalu, ale pujde.
A lýtka aj s kolenami v <>. Rada nad zlato. Keď sa niekto pýta, ako schudnúť 20 kíl, tak bude mať veľkú nadváhu. To si ty asi nikdy nemal, ak radíš beh. Daj si na ramená 40kg (alebo menej/viac, neviem aký je rozdiel váhy medzi tebou a autorom témy) pytel a skús s tým behať 10km.
Grammator píše:suk radí dobře, já si třeba udělal postavu díky tomu, že sem dva roky denně sekal dřevo, nosil balíky s vodou a další radosti...
Udělal? Vskutku? A kedy si ju zas stratil (vychádzam z polonahej fotky tu na fóre)? Asi to s tým nebolo také slávne...
Grammator píše:nebo makej ve fabrice, tam si taky pěkně zacvičíš, oproti tomu je nějakejch 10km růžová zahrada (koneckonců můžeš do práce chodit pěšky nebo jezdit na kole)...
Predpokladá sa, že práca vo fabrike je dlhodobá a monotónna činnosť, na tú si telo rýchlo zvykne, prispôsobí jej energetické nároky a veľmi rýchlo tam nespáli o nič viac, ako pri sedení za počítačom. To by musel robiť pravidelne vždy inú fyzickú aktivitu, a to v dnešných "pásových" fabrikách býva málokedy.
PatrikChrz píše:Mě jo 80 -> 60. Dobu už přesně neodhadnu, ale určitě to bylo pod půl roku.
Ak nemáš 150cm, tak dôvod chudnutia na 60kg je mi tajomstvom..ale ako kto chce.
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu

Odeslat příspěvekod suk 3. 9. 2010 22:51

Breaker píše:A lýtka aj s kolenami v <>. Rada nad zlato. Keď sa niekto pýta, ako schudnúť 20 kíl, tak bude mať veľkú nadváhu.
20 kilo neni zase tak silena nadvaha si myslim. A s dobrejma botama po dobrym povrchu (ne po asfaltu) nevidim problem. Ja mam asi 10 navic....
Breaker píše:Ak nemáš 150cm, tak dôvod chudnutia na 60kg je mi tajomstvom..ale ako kto chce.
Mam 170, mozna malinko vic... a pri 60kg bych mozna vypadal jako clovek - ted mam bachor jak kdejakej vychlastanej 40.... a vazim pres 70kg
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Breaker 3. 9. 2010 23:00

On nepíše, že jeho nadváha = to, čo chce schudnúť. Môže to byť len prvý cieľ. Celkovo nedal žiadne informácie, na základe ktorých by sa dali poskytnúť konkrétne rady. A beh môže byť veľmi nebezpečný, preto by som ho určite neradil rovno.
-----
Váha nie je meradlom toho, kde máš tuk. Že sa to tebe ukladá na bruchu je tvoja genetická danosť, nie pravidlo. Rovnako vysoký človek by s rovnakým % tuku ako ty pri rovnakej váhe mohol vyzerať úplne "normálne", ak by sa mu to ukladalo rovnomerne. Takisto by si mohol mať tých 60 kíl a bachor furt rovnaký, sú taký hajzelpavúčikovia (veľké brucho, tenké končatiny), s tým sa ťažko pracuje.
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 9. 2010 05:39

Breaker píše:
PatrikChrz píše:Mě jo 80 -> 60. Dobu už přesně neodhadnu, ale určitě to bylo pod půl roku.
Ak nemáš 150cm, tak dôvod chudnutia na 60kg je mi tajomstvom..ale ako kto chce.

No já nejsem žádný sportovec, takže veškerá váha byla jen tuk (žádné svaly) a zadýchával jsem se i když jsem jen měl ujít nějakou delší cestu a to nemluvím např. o takovém dobíhání na autobus. Když jsem zhubl, bylo to, jako bych sundal ze zad batoh. Teď jsem zase trochu přibral (65) a je to znát minimálně pneumatikou na břichu a nelíbí se mi to, takže to chci zase dát dolů. Prostě mi ta váha kolem 60 vyhovuje a cítím se tak příjemně. Mám 178 cm.
PatrikChrz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Cristinne 4. 9. 2010 23:30

178 cm a váha 60 kg je slušné na holku, u kluka si to neumím moc představit, ale pravda je, že se to nedá moc generalizovat :-)

mareq0: já spíš o zkouškovým měním jídelníček :-D A totéž u mě platí pro snahu mírně poupravit váhu, stačí změnit složení přijímané potravy... Ale fakt je, že to cíleně nijak často nedělám :-D
Cristinne
Miss nohy 2010

Odeslat příspěvekod suk 5. 9. 2010 12:35

Menit jidelnicek, no fuj, hrozna predstava :D Radsi sebevrazdu...
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod mtmccox2 5. 9. 2010 12:44

Měnit jídelníček -> vytisknout ho na papír jiné barvy? :lol:
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod Cristinne 5. 9. 2010 13:27

mtm: já ho většinou netisknu :-P Prostě trochu poupravit složení přijímané potravy (spokojen, rejpale? :-P)

suk: občas to není od věci :-D
Cristinne
Miss nohy 2010

Odeslat příspěvekod suk 5. 9. 2010 17:34

no, neni.. potreboval byh to :(
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 9. 2010 07:35

suk píše:Menit jidelnicek, no fuj, hrozna predstava :D Radsi sebevrazdu...

Taky raději změním množství, než složení. Jíst nějakou brokolici s mrkví a podobné imitace jídla - fuj :(
PatrikChrz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod trent 6. 9. 2010 10:33

A zase je tu náš spolek... ;-)
viewtopic.php?f=633&t=604464&st=0&sk=t&sd=a
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod mareq0 6. 9. 2010 10:44

PatrikChrz píše:

Taky raději změním množství, než složení. Jíst nějakou brokolici s mrkví a podobné imitace jídla - fuj :(

Když se to dobře připraví, tak to ani tak nebolí. Ono je je u mně spíš problém, že se z toho nenajím...
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 6. 9. 2010 15:06

PatrikChrz píše:

tak jako mrkev mam rad ;) ale pekne cerstvou a samotnou...
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 9. 2010 15:47

No, mě třeba překvapila mrkev co je v omáčkách Uncle Bens (nejraději mám tu Spicy Szecuan, dneska už bohužel mají bez toho Spicy), ta vůbec nechutná jak mrkev, taková křehoučká a moc dobrá.
Jinak čerstvou mrkev - no sám si jí nedám, ale když rodiče udělají nastrouhanou s jablky a citronovou šťávou, tak si občas taky kousek dám :D

Ale stejně - maso je maso. A nemusí se to ani extra umět. Na takovém přírodním řízku není co zkazit. Popř. nakrájet na nudličky (kostky) a osmažit s cibulkou a paprikou a když se chci jo rozšoupnost tak k tomu hranolky a tatarka :D
PatrikChrz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Cristinne 6. 9. 2010 17:00

na mrkvi a brokolici není nic špatného :-D

A takový zeleninový salát s kousky kuřecího masa je rychlý, dobrý a dá se tím najíst ;-)
Jen se zelenině tak strašně nebraňtě :-P
Cristinne
Miss nohy 2010

Odeslat příspěvekod Breaker 6. 9. 2010 17:36

Ono hlavne v dietách, ktorými sa chudne reálne a nie časopisovo, zelenina nie je takmer žiadna a naopak by vás prekvapilo, že tam býva viac mäsa, ako jedávate bežne. :] To len tak na okraj...
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu

Odeslat příspěvekod suk 6. 9. 2010 17:56

breaker: to je ale kdyz chces nabrat svaly ne?
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Breaker 6. 9. 2010 21:17

Nie, hovorím o chudnutí. :)
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu

Odeslat příspěvekod mareq0 6. 9. 2010 21:47

Ono u většiny stačí jíst "normálně" a hýbat se. Když vidím některé ženské jak celý den hladoví (na oběd rajčata třeba 8-) ), a pak se hladové vrhnou na čokoládu, tak se mi chce smát :twisted:

Mně sladké moc nechutná ;-)
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 9. 2010 21:53

mareq0 píše:Ono u většiny stačí jíst "normálně" a hýbat se.

Tak to je u mě problém, na sport jsem nikdy moc nebyl.
mareq0 píše:Když vidím některé ženské jak celý den hladoví (na oběd rajčata třeba 8-) ), a pak se hladové vrhnou na čokoládu, tak se mi chce smát :twisted:

To nevíš, že kalorie z jídla, které sníš, když tě nikdo nevidí, se počítají jen jednou polovinou? :D
mareq0 píše:Mně sladké moc nechutná ;-)

Taky na něj moc nejsem, hlavně nemusím čokoládu i když občas si dám bílou.
PatrikChrz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Cristinne 6. 9. 2010 22:41

Breaker: já nemluvila o dietách, ale o úpravě jídelníčku... A co si budem povídat, vy chlapi té zelenině moc nedáte a to není zrovna ok ;-)

Mareq: jop, pravda je, že kdyby mi dal někdo k obědu jenom rajče, tak se na něj budu dívat jako odkud spadl?? :-D

Patrik: bílá čokoláda má s čokoládou společný jen název :-/
Cristinne
Miss nohy 2010

Odeslat příspěvekod Breaker 6. 9. 2010 23:03

Cristinne: Som nereagoval ani tak na teba, ako na PatrikChrz, ktorý tu načal teóriu "diéta = brokolica a mrkva" a potom diskusia pokračovala v tomto duchu. Do pestrej stravy zelenina samozrejme patrí, ale že sa jedením (len) zeleniny chudne, je mýtus.
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu

Odeslat příspěvekod Player. 7. 9. 2010 20:49

Problemom je, ze zeleninu nevie vela ludi chutne upravit. Maso staci capnut na panvicu, hrnca ci truby a vzdy je to lahoda.
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Cristinne 7. 9. 2010 20:58

no to teda není :-l
Cristinne
Miss nohy 2010

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 7. 9. 2010 21:08

Pokud se s ním nepouští do nějakého harakiri, tak je to vždycky k jídlu. Na takovém přírodním řízku nebo grilovaném a pečeném čemkoliv (taková krkovička - mňam) se v podstatě nedá co zkazit. Pokud se to nepřeplácá s přísadami (stačí sůl, pepř, u pečeného kmín, eventuálně něco pálivějšího - např. grilovací koření, chilli, česnek (ale s tím opatrně, snadno se spálí a zhořkne)) nebo nepřipálí, tak je to vždycky dobré. Samozřejmě mluvím o kvalitních surovinách. Na párku z vody, sóji, mouky a drůbežího separátu si člověk opravdu nepochutná.
PatrikChrz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod TuristaCZ 18. 10. 2010 05:15

No s věkem se shazuje huře nejlepe je si urovnat jidelniček zkus kuřecí rejži zelenu bez oleje nebo olivoví a naposledy jist večer do 18.00 poto už ne, mužeš si dát 1x tydně nebo za 14 dní podvadecí den kdy se budeš rozmazlovat ale nemusíš se zrovna přecpat jak to prasatko.Jinak chodit cvičit jinak neshodíš ani kdyby si dělal co chtěl jsou různe spalovače tuku ale bez pohybu to nejde při běhu shodíš hodně moc ale trpý klouby vuči vaze kterou asi máš jinak by ses neptal ,plavání spíš doporučím využívaš u teho mnohem více svalu a vic je zatežuješ zkus si to rozvrhnout pondelí fitko zvednutí par činek na konec cvičení si dát šlapaní na kole na pul hodky ale žadne flinkání musíš jit do teho s odhodláním ve středu si zajdi na bazen hod si par bazenů a v patek zas fitko ne že jen shodíš kila ale objeví se i nějaky ten sval "hlavne ze začatku je asi hodne ucitíš časem si na to zvykneš a prijde ti to automatické jit nekde cvičit" :) ja měl 108 kg a krasné banděro tedka mam 93 a držím si vahu plus minu 2kg ale cvičím dál ale už se stravuji běžne já mam rád maso jak steaký tak biftečky atd... o to více musim potom zabrat v posilce ale jde to.
TuristaCZ
Čtenář

Odeslat příspěvekod M. 18. 10. 2010 07:20

Ja zhubnul 22 kilo za asi 9 mesicu, presne uz nevim, a to jenom upravou jidelnicku. Ze zacatku to slo dobre, kilo tydne je optimal, takze jsem za tu dobu mel shodit i vice.

Chlapi maji proste vyhodu v tom, ze hubnou i bez cviceni pri zmene jidla, zensky proste k tomu musi cvicit.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."

Nokia 6
M.
Nadšenec