Darujete krev/plasmu?

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Kirkwood 17. 8. 2010 18:48

Tak dnes jsem byla darovat krev. Snad mi domů nepřijde, že trpím nějakou vážnou nemocí. A hned mi zjistili nedostatek železa a dali tabletky. Surp personál, ráda se s nimi opět uvidím ;-)
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jack111 17. 8. 2010 18:58

Kirkwood: hmm taky jsem chtěl dneska, ale nevstal jsem dostatečně brzo. Tak snad zítra.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 17. 8. 2010 19:04

To já jsem se těšila tak, že jsem nemohla dospat :-D
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jack111 17. 8. 2010 19:15

Kirkwood: To já si budu muset dát budíka :-\
Někde jsem četl, že u prvodárců je vhodnější přijít brzo ráno než před koncem. Jak dlouho to asi tak trvá? I s odběrem.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 17. 8. 2010 19:22

Já jsem přijela kolem 6:45 a odjížděla jsem kolem 8h - po odběru jsem déle poseděla v jídelně. Takže skoro za hodinu jsem byla hotová. Šlo to rychle, krevní obraz měla do 10minut a odběr trvá dle toho, jak rychle Ti poteče krev. Nejhorší bylo pro mne vyčůrat se do kelímku (byl to kelímek z automatu na kávu :-D )
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 18. 8. 2010 12:17

Kirkwood píše:Tak dnes jsem byla darovat krev. Snad mi domů nepřijde, že trpím nějakou vážnou nemocí. A hned mi zjistili nedostatek železa a dali tabletky. Surp personál, ráda se s nimi opět uvidím ;-)

přesně proto já jsem nikdy dát nemohla :( jaktože tě pustili? jo, a omylem jsem ti klikla na poděkovat místo citace :)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Jack111 18. 8. 2010 12:58

Tak jsem tam dneska zašel. Po příjezdu na místo jsem to HODINU! hledal. V hlavě uložená mapka z googlu mi byla k ničemu - nabral jsem špatnej směr hned po vystoupení z autobusu. Ovšem nejméně pomohli místní. Pejskaři, rodiče s kočárky i taxikář mě posílali z jednoho konce na druhej, většina vůbec netušila, že tam ve vesnici něco takového vůbec mají. Zbytek radil úplně zcestně. V jednu chvíli jsem se dostal skoro na dohled, ale já blbec se zeptal nějakýho chlápka, co vylezl z baráku. Jó to musíte táhle někam úplně na druhou stranu. Sakra! Tak když nevím, neradím ne? :roll:
Nával uvnitř tomu odpovídal.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 23. 8. 2010 07:05

aquarkko: pustili, protože to asi není až tak hrozný nedostatek. V pohodě ;-)
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod mtmccox2 23. 8. 2010 16:04

Tak jsem se asi nechal od kámoše překecat, a vyzkouším to bezplatné dárcovství. Prej si ho tam jednou za 3 měsíce.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Předchozí stránka