K jakymu doktorovi?

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod suk 16. 5. 2010 20:39

Cris: no... jak rek kamos - boli te pata? Tak hura na patologii...
Ale jestli mi chces prijit na problem, neni problem, ja k doktorovi vubec nechcu (uz jen proto, ze se teda budu muset asi regnout u nejakyho obvodaka .. a vlasnte jeste dojit ke svy decky doktorce na tu vystupni prohlidku :D ).. jenze to ma ten problem, ze za hranicema se moc nevyskytuju (natoz jeste smerem na Brno)

hobbit: to je chaba argumentace, vymysli neco lepsiho :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod hobitt 16. 5. 2010 20:42

už mlčím :D
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Cristinne 16. 5. 2010 20:58

já nejsem za hranicema :-D A nejsem patolog :-P u mě nemusíš být nutně mrtvý ;-)
Ona nebo já - já nebo ona - já nebo já - ona nebo ona... Kdo vlastně?
Cristinne
Miss nohy 2010

Odeslat příspěvekod suk 16. 5. 2010 21:02

No.. mrtvej nemrtvej, vzit si praci domu nebo do labu a me poslat domu by furt nebylo nic extra :D No... nejsi za hranicema, ale proste ten brnenskej stat je pro me silene daleko (no, 250km, pro chudaka jako ja je to v tuhle chvili cesta z dvojnasobek mesicniho prijmu :D )

Nechces me diagnostikovat na dalku? Rentgen se sestavi (urcite se najde nejaka elektronka, blejsknu to fotakem... )
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Cristinne 17. 5. 2010 01:23

tak pokud to nějak vymslíš a provedeš, klidn to na dálku nějak oddiagnostikuju :lol:
Cristinne
Miss nohy 2010

Odeslat příspěvekod suk 17. 5. 2010 08:58

No, radsi si dojdu k nejakymu doktorovi... bud by me zabil proud nebo ten podomacku vyrobenej rentgen :D
Ale napadlo me, z ceho by to mohlo bejt.... kdyz jsem denne doma, tak jak sedim u kompu bez hnuti, u zeme je jeste porad zima a tak mam ksakru studeny nohy....
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Olimant 17. 5. 2010 09:03

Si strc nohy do lavoru :-D
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 17. 5. 2010 09:20

To mi na vyleceni uz nepomuze :D Jsem byl teda ted u obvodacky... no, zase po dvou letech (podle toho co ma v papirech), tak si najdu nejakyho jinyho obvodaka, tam se regnu a snad me napise nejakej ten papir na ortopedii :D
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Cristinne 17. 5. 2010 15:24

dej pak vědět, co to bylo - zajímá mě to ze studijního hlediska :D a kdybys mohl poslat fotku rentgenu, bylo by to ještě lepší :D
Cristinne
Miss nohy 2010

Odeslat příspěvekod suk 17. 5. 2010 16:00

Klidne :D Jeste ze nejdu na urologii :D
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Slonik 17. 5. 2010 16:05

hehe, kdybys šel, moc by toho na rentgenu vidět nebylo. Tam není žádná kost ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod aquarkko 17. 5. 2010 16:19

z kerýho seš to města? jako nejjednodušší je ten obvoďák plus následná žádanka, no...ale já bych tam taky nechtěla jít
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod suk 17. 5. 2010 16:51

Slonik: rentgenovy paprsky prochazeji vic ci min vsema materialama, jak pisu - vic ci min, tak to znamena, ze i kdy projdou kuzi a tkanema, tak ta je trosku utlumi (kdyby opravdu jenom prosly s nezmenenou intenzitou, tak by sme se mohli nechat rentgenovat v kuse a nic by se nam nestalo). No, a to znamena, ze tam budou videt obrysy atd :D

Akvuarko: no, tady je ten problem, ze nejsem evidovanej u zadnyho obvodaka.. ale to si ted hodlam zaridit...ona se noha zatim parkrat spravi, ja ji zase dorubu na nekolika zavodech a pak se zjisti, ze s tim stejne nic nemam :D
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Olimant 17. 5. 2010 17:44

No tak to je porad ta nejlepsi varianta suku.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 17. 5. 2010 18:10

Olimant: co? Ze se zjisti, ze s tim nic neni? To nevim, jestli je nejlepsi varianta...
----
suk
Sherlock Noha 2010

Předchozí stránkaDalší stránka