Toalety mimo domov

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 6. 4. 2010 13:45

Nejprve jsem přemýšlel, kam toto téma umístit. Jestli Móda a styl, O nás, takže o vás a nebo do konce Zvířata(podsekce prasata a jiný dobytek). Ale vzhledem k tomu, že každá debata je časem stejně o ....., tak jsem to dal sem.
A proč mě napadlo takové téma? Protože, když občas člověk navštíví toalety mimo vlastní domov nestačí se divit, co jsou lidé schopní udělat. A přemýšlím, co je k tomu vede... Nezájem, hloupost, omezenost. A zároveň se ptám sám sebe, jestli se takhle chovají i doma. Něco mi napovídá, že nikoliv. Samozřejmě, že by se dalo namítat, že můj pohled ze "stavby" může být ovlivněn tímto faktem, ale ono to nebylo jiné ani pokud jsem dělal v kanceláři. Jediné, kde to bylo jiné byla malá firma o 5-ti zaměstnancích.
Jaké máte zkušenosti vy? Nebo jste dokonce ti, kterých občas přemýšlím? No někdo to být musí. :D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Kirkwood 6. 4. 2010 14:11

No všímám si toho na toaletách čímdáltím častěji. Nejhorší to bylo na střední, to jsem si vždy říkala, že má daná holčina za maminku otrokyni. Když po vykonání velké potřeby nedokáže vzít do ruky štětku, která stojí vedle mísy. Na nejmenovaném úřadě jsem toto také zaznamenávala. Jinak nyní v mém zaměstnání to je OK.
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 6. 4. 2010 14:37

Psychotické jsou hajzlíky na pražském magistrátu - tam se prkénko potáhne samo hygienickým igelitem a po vykonání potřeby se potah zlikviduje a natáhne se nový. Faktem je, že to vypadá hooodně divně, když to člověk nezná.

O dost kultivovanější jsou toalety v budově Parlamentu ve Vídni - tam mají něco podobného, jen to nevypadá tak hrozně.

Zběsilé jsou hajzlíky v takovém "depandance" Úřadu vlády v Letenské ulici - je to starý barák a moc se do něj neinvestovalo. To o kousek dále na ministerstvu financí je to super, to samé platí i pro Strakovu akademii.

Docela rozumný průměr je na Ministerstvu zemědělství a na Ministerstvu životního prostředí. Co se zákonodárných sborů týče, tak Senát jasně vede nad Sněmovnou.

Příznivce designových zařizovacích předmětů by si přišel na své na záchodě v jednacích prostorách delegatury Evropské komise.

Kolega si nemůže vynachválit záchody na městském úřadě ve Vrchlabí a v budově krajského úřadu v Hradci Králové.

Totální hrůza, kterou jsem navštívil v nějakém herno-baru na nádraží v Liberci mě utvrdila v tom, že pánové to mají občas o dost jednodušší (alespoň co se malé potřeby týče) :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod trent 6. 4. 2010 15:54

Ano nonstopy jsou opravdu exkluzivní místa.
Ale když už jsme u těch toaletních zajímavostí, tak jsem jednou byl na morokárách v Radotíně a v pisoárech byly na místo umělých vonítek(familiérní označení jako naftalín, mrkev, zelená...), na plátky nakrájené pomeranče a citróny. Velice efektní. Efektivní celkem také. Nikde nic *****ělo, ale nevím jestli to bylo "vinou" krájeného ovoce.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod hobitt 6. 4. 2010 16:01

Jako jsou místa, kam by se člověk až bál jít na záchod. Ale byl jsem místy i velmi příjemně překvapen (například v hospodě ve Společenském domu v Otrokovicích jsou záchody celkem fajn).
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 4. 2010 16:26

na stavbach byvaji tojtojky, což je asi pochopitelné, ale že je ti ukrajinci použivaji jako turecké záchody, toznamená že si dřepnou nahoru na sedací plochu a pak je nejvic zahňápaná od bahna, to už fakt nechápu.. :| Ještě že jsem nikdy na stavbě neměl potřebu, a vychcat se dá někam za roh nebo k hromadě třeba :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 6. 4. 2010 21:02

Rumunsko s Blgarskem na Vás, Estéti, he...Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 7. 4. 2010 07:19

tak druhé nejhorší "záchody" v životě jsem zažil kdesi na pomezí Čečenska a Dagestánu v jedné vesnici (hodně dávno - v době, kdy tam bylo celkem bezpečno). Hajzlbába kromě obsluhy záchodu zároveň prodávala lívance. Měla před sebou hromadu nařezaných novin, které buď vydala jako toaleťák nebo do nich zabalila lívanec.

Ještě o fous horší byly záchody v Adžárii (taková maličká autonomní oblast v Gruzii). Tam svoje udělala kombinace téměř 100% relativní vlhkosti vzduchu a teplot okolo 30 stupňů.

V obou případech se jednalo o tzv. turecké záchody. Líčením podrobností bych si mohl vykoledovat trvalý ban, protože Kolesova zvracecí videa (neblahé paměti) proti tomu byla módní přehlídka.
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 7. 4. 2010 08:02

No Doufám Sloníku, že něco šópneš do ,,FOTO,,..., pochopitelně né to,,Turecko,,he...předem díky. No a jsme opět u té Strategické mapy od Marcela: Mack Donaldů a Chickenů v evropských městech, he...a moc se netlačte, he. Tulák Marcel od Zvonu.
Čambala, No kdo to byl?! No pochopitelně Trent...
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 7. 4. 2010 13:35

jsme prasata a na záchodech je to asi nejvíc vidět...neznám jediný místo, kde bych si v klidu sedla, to asi mluví za vše - někdy se štítím i těch toaleťáků
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Slonik 7. 4. 2010 14:43

To je fakt. Docela mě překvapilo, když jsem minulý týden pojížděl po příhraničních oblastech Německa, že záchody v regionálních osobních vlacích byly v naprosto 100% stavu. České vlaky EC/IC jsou proti tomu totální špíny.
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Jack111 7. 4. 2010 18:24

Tak vlaky jsou jasné. Čím více výhybek, tím horší záchod. Čistý záchod zničí muži, kteří se ničeho nepřidrží a pak to po sobě neuklidí. Pak se to nabaluje.
U nás v práci máme šílený záchod. Je to úplný horor. Ironií je, že si to myslí úplně všichni, nikdo na něj nechodí a díky tomu nakonec není nejhorší...nicméně stromy okolo jsou přeci jen lepší.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 4. 2010 18:43

co děláš za prácu, že chodíš ven ke stromu? :D

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod NMS 7. 4. 2010 18:44

Jo vlaky :) Svého času jsme jezdili do zahraničí jenom vlakem bo drahé letenky, a DB měly i v relativně "obyčejných" vagonech (řada Bimz, kdo se v tom vyznáte) WC ve stavu, že i ve dvousetkilometrové rychlosti no problemo. Zato u nás ...
I see dumb people ... they are everywhere ...
NMS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 7. 4. 2010 19:40

MarkFX: Úsměv tě přejde, když ti řeknu, že dělám v Praze. A ne, nežebrám. :-D
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod mtmccox2 7. 4. 2010 19:55

Veřejné záchody mají jedno zásadní pozitivum - téměř vždycky si odtud odnesu nějakou sprostou básničku :D :D
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod p0etrik 7. 4. 2010 20:01

V prvni praci jsem delal sam na sebe a hajzl mel taky svuj, ten byl v pohode. V dalsi praci byly hajzliky taky naprosto v pohode, myly se denne a nebyly prilis frekventovane. Tam, kde delam ted, jsou taky naprosto v pohode, myjou se denne.
p0etrik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hobitt 7. 4. 2010 20:51

U nás ve škole je to různý. Na hlavní budově jsou záchody úžasný, nový, hezký, čistý. Na malé přístavbě přesnej opak...
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod michee 8. 4. 2010 10:04

mtmccox2: aspoň nějaké pozitivum...:D
Před 14ti dny jsem spala v Karviné na kolejích Kosmos a též na záchodech byly básničky....a bylo to taky jediný pozitivum. (Mnohem víc básniček bylo ve výtahu a *****ěl stejně jako ten záchod :D )
Ale třeba hajzlíky u nás v práci jsou čisté a skoro vůbec se neštítím. Na veřejný WC chodím jen už když mi nic jiného nezbývá a WC ve vlaku též.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 8. 4. 2010 11:31

U nas v praci jsou krasne, ciste, nove... Ale jednou jsem musela ve vlaku, uz me bolelo bricho a prede mnou jeste dlouha cesta... mam pro to jen jedno slovo FUJ. O proti tomu i TOI TOI budky na festakach jsou luxus... i kdyz uz jsem vyidela celou TOI TOI budku pos*anou... i na strope.. nechapu, jakt o dotycny mohl zvladnout
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kirkwood 8. 4. 2010 12:15

Maty.Lara: jednoduše, "hodní" kamarádi převrhli někoho v TOI TOI :D a nebo jen prázdnou..
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 8. 4. 2010 12:27

No dovedu si představit i nějakou satanistickou party :D
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod aquarkko 8. 4. 2010 13:27

sloníku... :pozor
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Slonik 8. 4. 2010 18:36

Já neříkám, že bych se jí účastnil nebo že mi jsou takovéhle aktivity sympatické - jen že si to tak nějak dovedu představit. ;-). Ale pokud jsem se Tě nějak nemile dotknul, tak se omlouvám
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod MarkFX 8. 4. 2010 19:26

Michee, Kosmos je vedle toho starobince? Tak tam jsem spal taky.. :)

ohledně tojtojek a festivalů tady mám pěknou fotečku z Czechteku 2006

Mark_20060729_066.JPG
toitoi

:mrgreen:

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod aquarkko 8. 4. 2010 19:30

Slonik píše:Já neříkám, že bych se jí účastnil nebo že mi jsou takovéhle aktivity sympatické - jen že si to tak nějak dovedu představit. ;-). Ale pokud jsem se Tě nějak nemile dotknul, tak se omlouvám

pomáháš rozšiřovat dezinformace o satanismu a satanistech...tak proto (ano, jsem na to háklivá) konec OT
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod MarkFX 8. 4. 2010 20:16

:D

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Hnipirdo 8. 4. 2010 23:07

aquarkko píše:
Slonik píše:Já neříkám, že bych se jí účastnil nebo že mi jsou takovéhle aktivity sympatické - jen že si to tak nějak dovedu představit. ;-). Ale pokud jsem se Tě nějak nemile dotknul, tak se omlouvám

pomáháš rozšiřovat dezinformace o satanismu a satanistech...tak proto (ano, jsem na to háklivá) konec OT

Hele ty jsi nejaka stara carodejnice, ehm satanistka? O:-)
Hnipirdo
Čtenář

Odeslat příspěvekod hobitt 9. 4. 2010 01:33

MarkFX píše:Michee, Kosmos je vedle toho starobince? Tak tam jsem spal taky.. :)

Ne, tam se to jmenuje jinak, bohužel si nevzpomenu jak. Kosmos je u průmyslovky (kousek od Kauflandu).
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Marty89 10. 4. 2010 09:13

U "starobince" je Vyhlídka, ale na záchodě jsem tam zatím nebyl :-)
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009

Odeslat příspěvekod trent 10. 4. 2010 12:52

Oni se stanisti "potírají" víte čím?
Možná je to odpověd na mou úvodní otázku. Třeba na všech ošklivých toaletách byli před námi satanisti.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod aquarkko 10. 4. 2010 16:26

už zase...na kolika satanských rituálech jsi byl, že to tak dobře víš? nekritizujte, co neznáte, aneb "co mi není rovno, po tom je mi ..... "
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Grammator 10. 4. 2010 16:42

znám pár lidí, co o sobě tvrdí, že jsou satanisti, ale že by se natírali hovnama, to sem si teda nevšiml...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod mtmccox2 10. 4. 2010 18:26

:shock:

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod trent 12. 4. 2010 14:00

To je mi najednou vážnosti.
Jinak co se týká satanismu...klidně se rád nechám poučit... Co je na něm dobrého, co nikoliv, čemu se vlastně věří, jak je to s rituály...
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 4. 2010 19:00

podle všeho to ale nemá moc co dočinění se záchodama a exkrementama.. :D

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Jack111 12. 4. 2010 20:09

MarkFX: Některé ježibaby v MHD *****í jak záchod.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod mtmccox2 12. 4. 2010 20:13

A když už o tom mluvíme..

Kdysi jsme měli doma vonné tyčinky, mělo to asi 50cm a po zapálení špičky to mělo vonět jako káva. Vonělo to spíše jako toalety ve vlaku na dálkové spoji... (ještě k tomu to divně čoudilo) a jsem si jist, že to tu ještě někde máme..

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod teplice 14. 4. 2010 21:58

michee píše:mtmccox2: aspoň nějaké pozitivum...:D
Před 14ti dny jsem spala v Karviné na kolejích Kosmos a též na záchodech byly básničky....a bylo to taky jediný pozitivum. (Mnohem víc básniček bylo ve výtahu a *****ěl stejně jako ten záchod :D )
Ale třeba hajzlíky u nás v práci jsou čisté a skoro vůbec se neštítím. Na veřejný WC chodím jen už když mi nic jiného nezbývá a WC ve vlaku též.

Můžeš mi popsat tenhle pocit? :mrgreen:
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod bukvoun 3. 5. 2010 15:50

Kirkwood píše:Maty.Lara: jednoduše, "hodní" kamarádi převrhli někoho v TOI TOI :D a nebo jen prázdnou..

Ty vogo, ja uz jsem v zivote leccos videl, ale tohle by me nenapadlo ani v nejbujnejsi fantazii. A to samozrejme prevrati na dvere, aby ten clovek tam byl uveznenej a vsechno se na neho/ni vylilo a on/ona se v tom utopili. Uz je popsany nejaky pripad?? Bleeee. Teda to bych neudelal ani svymu nejhorsimu nepriteli, ze zadny nemam, tak snad Hitlerovi. :-! :hmm: :shock:
bukvoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 3. 5. 2010 17:43

Sme ted byli v hospodě, na pánských 3 pisoáry a jeden prostě neodtýkal, takže skoro plný, nevim jestli nějak dlouhodobě nebo prostě teprve ten den. Tak samozřejmě že na zbylé dva, jenom kámoš svhválně do toho plného, že tam ještě přidal, takže téměř přetíkal.. :shock:

To by snad nikoho nenapadlo, jenom on hovado tam musel ještě přidat :roll: LOL 8-D :oops:

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod mtmccox2 3. 5. 2010 17:54

V pátek jsme popíjeli ve fotbalově zaměřené knajpě (vím, fuj).
Na záchodech v pisoáru jak bejvaj takový ty divný síťky, tak tam měli udělanou zelenou síťku jako tráva s bílou fotbalovou brankou a v tom zavěšený míček. Po aktivaci proudem tekutin se v té bráně krásně pohupoval.

Korunou všeho byl nápis nad pisoáry, něco ve smyslu: "Teď se předveď, jakého máš střelce!" :)

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod bukvoun 4. 5. 2010 12:38

MarkFX píše:Sme ted byli v hospodě, na pánských 3 pisoáry a jeden prostě neodtýkal, takže skoro plný, nevim jestli nějak dlouhodobě nebo prostě teprve ten den. Tak samozřejmě že na zbylé dva, jenom kámoš svhválně do toho plného, že tam ještě přidal, takže téměř přetíkal.. :shock:

To by snad nikoho nenapadlo, jenom on hovado tam musel ještě přidat :roll: LOL 8-D :oops:

Teda kdyz uz jste to nakousli toto tema.. Ja chodim do hospody velmi velmi zridka, ale uz jsem videl aspon 3 pripady takto ucpanych a az po kraj naplnenych pisoaru. A videl jsem, jak tam chlapi pridavali i pres me napominani. Traduje se, ale to jsem nevidel, ze nekomu neoblibenymu v tom vymachali...(mobil?) 8-D Ale to jsem nastesti nevidel.
Jinak jsou experti, co se bavi tim, ze zalepuji odtokove dirky (u starsich typu musli) zvykackami a traduje se, ze nekoho u toho prej chytli a byl potrestan podobne, jak uvedeno vyse. Mno...
Ale to porad neni nic proti tomu bejt prevracenej v TOI. To musel ten nestastnik cekat nekolik hodin, nez ho dobri lide prevratili zpet. Je ta budka hodne tezka? Ale je mozne, ze je tam nejaky zpetny ventil proti zpetnemu vytekani a ten dotycny chudak to mel tak jen po kolena. Teda tomu, kdo by nekoho jinyho prevratil v TOI, toho bych zavrel za trest v prevracene TOI na mesic...
Btw nemelo by toto vlakno byt pristupne pro ty, co deklaruji vek nad 18 let? Trente, vyjadri se, tys to zalozil. Uz to zacina byt nechutny. :-!

-- 04 kvě 2010 12:40 --

mtmccox2 píše:V pátek jsme popíjeli ve fotbalově zaměřené knajpě (vím, fuj).
Na záchodech v pisoáru jak bejvaj takový ty divný síťky, tak tam měli udělanou zelenou síťku jako tráva s bílou fotbalovou brankou a v tom zavěšený míček. Po aktivaci proudem tekutin se v té bráně krásně pohupoval.

Korunou všeho byl nápis nad pisoáry, něco ve smyslu: "Teď se předveď, jakého máš střelce!" :)

To znam, pokud budes pilne hledat na YT, najdes par videi zachycujicich, jak silny pramen dopravuje balonek do branky. :-]
Naposledy upravil bukvoun dne 4. 5. 2010 12:52, celkově upraveno 1
bukvoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 4. 5. 2010 12:45

Nechutný to je, protože to takhle zásobujete... :D
Ale teoreticky vzato už toto téma samo o sobě bylo nechutné s ohlédnutím ke zkušenostem s tím, čeho jsou někteří schopní.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod bukvoun 6. 5. 2010 14:25

Vážení, můžete mi někdo poradit, jak se dostat z převrhnuté toi toi-ky, když je převalena tak, že leží na dveřích? Zkusil to někdo? Jeden člověk mi napsal, že si to mám zkusit sám a uvnitř na to přijdu. Zajímavý nápad. 8-D
Naposledy upravil bukvoun dne 6. 5. 2010 23:06, celkově upraveno 1
bukvoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mtmccox2 6. 5. 2010 16:26

Určitě to půjde, přesuneš svoji tělesnou hmotnost celou na dveře a budeš jakoby zvedat protější stěnu..

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod bukvoun 6. 5. 2010 21:40

Jo, to je výbornej nápad, vyzkouším to. Další doporučení? :-)
bukvoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 7. 5. 2010 08:10

Tak řekněme, že už je vylitá(díky převržení), tak by možná šlo jí i překulit.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Jack111 7. 5. 2010 15:43

mtmccox2 píše:Určitě to půjde, přesuneš svoji tělesnou hmotnost celou na dveře a budeš jakoby zvedat protější stěnu..

To bys musel být rambo. Dveře se otevírají ven a nejsou po celé délce jedné strany. Ten přesahující kousek kolem dveří bys musel tlačit jakoby pod dveře.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod mtmccox2 7. 5. 2010 15:51

A pant není v rohu "na hraně" toho kvádru?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod bukvoun 7. 5. 2010 16:18

já jsem si mezitím sehnal vyjádření výrobce/distributora a ten mi namailoval, že když je to převrhnuté na dveře, tak se člověk může pokust vlastní silou to převrhnout o 90° tak, aby dveře byly volné (nebo volat pomoc mobilem, na to bych nespoléhal). Nicméně - nebylo by řešením tak jak říkáte- udělat dveře, co se otvírají dovnitř, jednak by se předešlo problémům, když tě vevnitř uvězní tak, že přelepí dveře zvenku několika pruhy silné lepicí pásky a taky by to pomohlo, protože by sis otevřel dveře dovnitř, postavil se nohama na trávu (zem) a pak už by to šlo vzpíráním buď převalit o 90 st nebo zvednou aspoň tak, aby ses mohl vyškrábat ven. Prej to nemá moc velkou hmotnost. Nicméně smrtící koktejl je zalepit páskami zvenčí a převrhnout. Ale i to snad by se dalo zvládnout, když má člověk u sebe kapsení nůž. Ale, říkám, hodně by vyřešily dveře dovnitř. Ale asi to nebude tak velký problém, se z toho dostat, protože jinak by už to překonstruovali. Myslím, že je to dost časté, že tam někoho převrhnou. :-]
Naposledy upravil bukvoun dne 7. 5. 2010 16:20, celkově upraveno 1
bukvoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 7. 5. 2010 16:20

V té budce se člověk ani neotočí a ty bys tam chtěl ještě šermovat s dveřmi :-D
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod bukvoun 7. 5. 2010 16:22

já nevím, já se přiznám, že jsem zatím nikdy nebyl nucen toto zařízení použít, a dobrovolně jsem se zatím neodvážil vejít. :oops:
bukvoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 7. 5. 2010 16:25

Tak koukám, že výrobce by zvolil postup mnou výše popsaný. :-)
Nějak nevím jak jsme se dostali až sem. :hm
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod mtmccox2 7. 5. 2010 16:34

Podle mě by se teda z "dveří ven" dostávalo mnohem lépe.. ale každý máme svůj vkus vylézání z převrhnutých pojízdných hajzlíků..

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod trent 7. 5. 2010 16:46

Po pravdě, v praxi jsem nepoužil ani jeden a doufám, že ani žádný nepoužiji.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod bukvoun 7. 5. 2010 17:02

Teda já jsem blbej, pátek odpoledne, fakt, cox2 má pravdu, já furt vycházím z toho, že dveře jsou zamčené nebo zalepené, to by se fakt mělo dát nadzvednout aspoň trochu, páč to má ňákejch 80kg. Problém teoreticky vyřešen. :lol: :lol:

-- 07 kvě 2010 17:03 --

mtmccox2 píše:Podle mě by se teda z "dveří ven" dostávalo mnohem lépe.. ale každý máme svůj vkus vylézání z převrhnutých pojízdných hajzlíků..

naprostý souhlas, v pátek odpoledne po težkým týdnu už jedu jen na dvě fáze.. 8-S

-- 07 kvě 2010 17:08 --

trent píše:Po pravdě, v praxi jsem nepoužil ani jeden a doufám, že ani žádný nepoužiji.

jinak trenta už to nebaví, záchodky jsou vyřešeny, tak uzavři file, trente. :idea:
Naposledy upravil bukvoun dne 7. 5. 2010 23:41, celkově upraveno 1
bukvoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 7. 5. 2010 17:33

Ale ne. Baví mě to, ale původně jsem mluvil o stavu veřejných wc a řeší se tu únik z toiky. Ale je to jedno.
bukvoun píše:Problém teoreticky vyřešen.

Únik z hajzlu úspěšně proveden. :lol:
trent
NightWriter