Toalety mimo domov

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 6. 4. 2010 12:45

Nejprve jsem přemýšlel, kam toto téma umístit. Jestli Móda a styl, O nás, takže o vás a nebo do konce Zvířata(podsekce prasata a jiný dobytek). Ale vzhledem k tomu, že každá debata je časem stejně o ....., tak jsem to dal sem.
A proč mě napadlo takové téma? Protože, když občas člověk navštíví toalety mimo vlastní domov nestačí se divit, co jsou lidé schopní udělat. A přemýšlím, co je k tomu vede... Nezájem, hloupost, omezenost. A zároveň se ptám sám sebe, jestli se takhle chovají i doma. Něco mi napovídá, že nikoliv. Samozřejmě, že by se dalo namítat, že můj pohled ze "stavby" může být ovlivněn tímto faktem, ale ono to nebylo jiné ani pokud jsem dělal v kanceláři. Jediné, kde to bylo jiné byla malá firma o 5-ti zaměstnancích.
Jaké máte zkušenosti vy? Nebo jste dokonce ti, kterých občas přemýšlím? No někdo to být musí. :D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 6. 4. 2010 13:11

No všímám si toho na toaletách čímdáltím častěji. Nejhorší to bylo na střední, to jsem si vždy říkala, že má daná holčina za maminku otrokyni. Když po vykonání velké potřeby nedokáže vzít do ruky štětku, která stojí vedle mísy. Na nejmenovaném úřadě jsem toto také zaznamenávala. Jinak nyní v mém zaměstnání to je OK.
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 6. 4. 2010 13:37

Psychotické jsou hajzlíky na pražském magistrátu - tam se prkénko potáhne samo hygienickým igelitem a po vykonání potřeby se potah zlikviduje a natáhne se nový. Faktem je, že to vypadá hooodně divně, když to člověk nezná.

O dost kultivovanější jsou toalety v budově Parlamentu ve Vídni - tam mají něco podobného, jen to nevypadá tak hrozně.

Zběsilé jsou hajzlíky v takovém "depandance" Úřadu vlády v Letenské ulici - je to starý barák a moc se do něj neinvestovalo. To o kousek dále na ministerstvu financí je to super, to samé platí i pro Strakovu akademii.

Docela rozumný průměr je na Ministerstvu zemědělství a na Ministerstvu životního prostředí. Co se zákonodárných sborů týče, tak Senát jasně vede nad Sněmovnou.

Příznivce designových zařizovacích předmětů by si přišel na své na záchodě v jednacích prostorách delegatury Evropské komise.

Kolega si nemůže vynachválit záchody na městském úřadě ve Vrchlabí a v budově krajského úřadu v Hradci Králové.

Totální hrůza, kterou jsem navštívil v nějakém herno-baru na nádraží v Liberci mě utvrdila v tom, že pánové to mají občas o dost jednodušší (alespoň co se malé potřeby týče) :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 6. 4. 2010 14:54

Ano nonstopy jsou opravdu exkluzivní místa.
Ale když už jsme u těch toaletních zajímavostí, tak jsem jednou byl na morokárách v Radotíně a v pisoárech byly na místo umělých vonítek(familiérní označení jako naftalín, mrkev, zelená...), na plátky nakrájené pomeranče a citróny. Velice efektní. Efektivní celkem také. Nikde nic *****ělo, ale nevím jestli to bylo "vinou" krájeného ovoce.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 6. 4. 2010 15:01

Jako jsou místa, kam by se člověk až bál jít na záchod. Ale byl jsem místy i velmi příjemně překvapen (například v hospodě ve Společenském domu v Otrokovicích jsou záchody celkem fajn).
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 4. 2010 15:26

na stavbach byvaji tojtojky, což je asi pochopitelné, ale že je ti ukrajinci použivaji jako turecké záchody, toznamená že si dřepnou nahoru na sedací plochu a pak je nejvic zahňápaná od bahna, to už fakt nechápu.. :| Ještě že jsem nikdy na stavbě neměl potřebu, a vychcat se dá někam za roh nebo k hromadě třeba :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 6. 4. 2010 20:02

Rumunsko s Blgarskem na Vás, Estéti, he...Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 7. 4. 2010 06:19

tak druhé nejhorší "záchody" v životě jsem zažil kdesi na pomezí Čečenska a Dagestánu v jedné vesnici (hodně dávno - v době, kdy tam bylo celkem bezpečno). Hajzlbába kromě obsluhy záchodu zároveň prodávala lívance. Měla před sebou hromadu nařezaných novin, které buď vydala jako toaleťák nebo do nich zabalila lívanec.

Ještě o fous horší byly záchody v Adžárii (taková maličká autonomní oblast v Gruzii). Tam svoje udělala kombinace téměř 100% relativní vlhkosti vzduchu a teplot okolo 30 stupňů.

V obou případech se jednalo o tzv. turecké záchody. Líčením podrobností bych si mohl vykoledovat trvalý ban, protože Kolesova zvracecí videa (neblahé paměti) proti tomu byla módní přehlídka.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 7. 4. 2010 07:02

No Doufám Sloníku, že něco šópneš do ,,FOTO,,..., pochopitelně né to,,Turecko,,he...předem díky. No a jsme opět u té Strategické mapy od Marcela: Mack Donaldů a Chickenů v evropských městech, he...a moc se netlačte, he. Tulák Marcel od Zvonu.
Čambala, No kdo to byl?! No pochopitelně Trent...
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 7. 4. 2010 12:35

jsme prasata a na záchodech je to asi nejvíc vidět...neznám jediný místo, kde bych si v klidu sedla, to asi mluví za vše - někdy se štítím i těch toaleťáků
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 7. 4. 2010 13:43

To je fakt. Docela mě překvapilo, když jsem minulý týden pojížděl po příhraničních oblastech Německa, že záchody v regionálních osobních vlacích byly v naprosto 100% stavu. České vlaky EC/IC jsou proti tomu totální špíny.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 7. 4. 2010 17:24

Tak vlaky jsou jasné. Čím více výhybek, tím horší záchod. Čistý záchod zničí muži, kteří se ničeho nepřidrží a pak to po sobě neuklidí. Pak se to nabaluje.
U nás v práci máme šílený záchod. Je to úplný horor. Ironií je, že si to myslí úplně všichni, nikdo na něj nechodí a díky tomu nakonec není nejhorší...nicméně stromy okolo jsou přeci jen lepší.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 4. 2010 17:43

co děláš za prácu, že chodíš ven ke stromu? :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NMS 7. 4. 2010 17:44

Jo vlaky :) Svého času jsme jezdili do zahraničí jenom vlakem bo drahé letenky, a DB měly i v relativně "obyčejných" vagonech (řada Bimz, kdo se v tom vyznáte) WC ve stavu, že i ve dvousetkilometrové rychlosti no problemo. Zato u nás ...
I see dumb people ... they are everywhere ...
NMS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 7. 4. 2010 18:40

MarkFX: Úsměv tě přejde, když ti řeknu, že dělám v Praze. A ne, nežebrám. :-D
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků