Soutěž v rychlosti „datlování“ na PC :-))

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MgX 24. 8. 2009 19:29

Ahoj,

zdravím všechny pauzáky a samozřejmě i náhodné svědky této události :-)

O co jde?
Uživatel s nickem teplice, kterého interně přezdívám „horké tváře“ :-D vymyslel hru - soutěž.
Kdo chce, může se mrknout na http://czech-speedtest.10-fast-fingers.com a vyzkoušet si, jak rychle umí „datlovat“ na svém PC. Když o tomto počinu následně předá korektní a jasnou informaci zde, do tohoto vlákna (nejprůkaznější bude screenshot vložený jako příloha fóra-> přidaný do příspěvku, přes příslušné tlačítko na pauza.cz...jako se sem vkládají obrázky) může se zúčastnit. Každý může vložit dva pokusy - dva screeny. Započítává se ten ... s lepším skóre.

O co se hraje? Sedm nejrychlejších v psaní (s největším dosaženým počtem bodů -> viz. níže) obdrží speciální rank, a to dle vlastního výběru (nesmí porušovat pravidla SF, slušnosti, či zákony naší země) ... nebo rank, který jakožto překvapení, udělí moderátoři. Tento bude přidělen na dobu určitou - minimálně do 31. 10. 2009. Absolutní vítěz obdrží rank „DATEL ROKU 2009“ (na dobu neurčitou), navíc dostane i dárek v podobě trička v „barvách“ SuperFóra.

Jak, co a tak ... pravidla :-)
.. pořadí bude určeno dle počtu bodů, které vyhodnotí sám web ... při stejném počtu bodů u dvou a více soutěžících, bude rozhodovat méně špatně napsaných slov ...(méně je lépe :-) ) Když se i tento parametr bude shodovat ... následuje rozstřel... nová hra mezi nimi. Když se žádný z userů rozstřelu nezúčastní - bude lepším ten, který dal svůj screenshot dříve do soutěžního vlákna (screenshot s lepším výsledkem)
Jak je uvedeno výše, každý soutěžící má dva pokusy, respektive -> může vložit dva screenshoty do soutěžního vlákna. Každý další vložený výsledek nebude započítáván. Ze dvou výsledků se bere jako rozhodující ten s lepším skóre.

Soutěž běží od teď -> až do neděle 6. září 2009 19:30 hodin. Později vložené výsledky nebudou započítány.

Přeji příjemnou zábavu a co nejméně zničených klávesnic :D

A takto nějak může vypadat váš screenshot.
TestScreen2.jpg



Za tým moderátorů a administrátorů
MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 8. 2009 20:49

34 slov

Napsal jste 230 úhozů za minutu
dosáhl jste 34 bezchybných slov a
napsal jste 1 chybných slov

zkusím to zrychlit :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 24. 8. 2009 20:54

MarkFX hlavně nezapomeň na screenshot ;-) ...a taky na taktiku, protože každý má DVA pokusy...takže když se první bude zdát, jako propadák...po zlepšení - HA :shock: :-D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 24. 8. 2009 21:13

Pravda, pravda...taktika je v této soutěži více jak půlka úspěchu :-)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 24. 8. 2009 21:39

Soutěž běží od teď -> až do neděle 6. září 2009 19:30 hodin. Později vložené výsledky nebudou započítány.
teplice: taktikou myslis treba vlozit to sem v 19:29? :D
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 24. 8. 2009 21:41

Jeffe no myslím, že je to zajímavá taktika ... vyčkat s DRUHÝM soutěžním příspěvkem ... :-D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 8. 2009 21:46

jé, ja sem to nepsal jako soutěžní, jen tak z prd.ele :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 24. 8. 2009 21:47

MarkFX jasně ... takový příspěvek Ti jako soutěžní nemůžeme uznat ;-) ... to bych si mohl napsat ... milion bodů, miliarda úhozů ... musíš vložit screenshot :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 8. 2009 22:01

tak to je dobře, já sem s ním nechtěl soutěžit.. :)

ale už teda vkládejte ty screeny :-)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Olimant 24. 8. 2009 22:10

Souhlasim s Markem. Chci vedet co bude stacit na zmeneni ranku :-D Treba se prihlasi jen 6 lidi a jedno misto bude moje :-D
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 24. 8. 2009 22:22

Jů to je sranda :-D prej píši 259 úhozů za minutu ... a mám 198 bodů :mrgreen: :-[
Naposledy upravil Snekac dne 24. 8. 2009 22:28, celkově upraveno 3
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 24. 8. 2009 22:25

Obrázek
vyšel jsem ze cviku už :-)
Naposledy upravil MgX dne 25. 8. 2009 16:04, celkově upraveno 2
Důvod: Tento pokus NEBUDE započítán :-))
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod snowboarder 24. 8. 2009 22:30

hm, tak zbytek si nechám na září :D
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 8. 2009 22:36

ti to psala maminka né? :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 24. 8. 2009 22:38

:)) maminka by byla tak 1057 z 1056 :))
tak na škole jsme se to učili a celkem mi to šlo :-)
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků