Rychlodotazy

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mirdasl 11. 12. 2011 09:30

Suku,docela by mne zajímalo,jesli odpovíš,když sem chodíš..
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 11. 12. 2011 14:28

O prohlizec nejde... hod sem screenshot, co se ti zobrazi na tom odkazu
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod mirdasl 22. 12. 2011 14:36

Zdar.
Je tu nějaký prodejce bílého zboží?potřebuji zjistit stáří jednoho produktu.Díky
Jedná se o fén..tedy jestli to lze řadit do bílého zboží :D popř.prodavač elektra.Díky.Foto dám,až se dotyčný přihlásí.
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deleted user 25. 12. 2011 14:49

Kucí, nemáte někdo doma nějaké takové ty dětské elektrické klávesy, ideálně od Casia něco ze série "SA"? Něco takovéhleho jako na videu? Mám vážné umělecké ambice a jedny bych koupil. :)) Zdířku na sluchátka to musí mít. :-)

Odeslat příspěvekod B36 20. 1. 2012 14:26

1. Nevzpominate si nekdo, jak se jmenoval ten serial, ktery bezel v 90. letech o tech dvou, myslim ze nevlastnich, sourozencich, kteri kdyz odesli rodice z domu, tak zapnuli vlastni radio a nabizeli pres nej, ze vyresi jakykoli problem:)?
2. Stoji navsteva pyramid za to? Mlada me furt taha do Egypta, ze je chce videt na vlastni voci, ale me prijde jet k mori zrovna do Egypta jen kvuli tomuhle jako hovadina. Dik
B36
Čtenář

Odeslat příspěvekod Tukatkat 23. 2. 2012 22:51

Hledam jednu starsi hru... v nazvu tusim neco jako "shadow of" nebo nejak tak.. Hralo se za zenskou, ktera mela s sebou jeste psa (pamatuju si, ze pri zmacknuti mezerniku udelal salto :D), zabijelo se obludy a kupovalo se vylepseni zbroje.. nemuzu to nikde najit :-S
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010

Odeslat příspěvekod Olimant 25. 2. 2012 09:44

Zkus se podivat tady: databaze-her.cz
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec

Odeslat příspěvekod WolfN 1. 6. 2012 12:19

Ahoj doporučíte něco učinného a spolehlivého na bolest zad? léky či mast.
Mám to něco přes měsíc,po pravé straně u kyčle,při pohybu to trochu vystřeluje do nohy ted je to ale lepší ale stále ne uplně.
Zkoušel jsem ibalgin mast i voltaren ale bezvýsledku,co takhle tablety ibalgin rapid zabírá to?
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 1. 6. 2012 15:21

Lékař. To je rada. Dlouhodoběji trvající bolest by měl vyšetřit odborník. Následně určí i způsob léčby.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Slonik 2. 6. 2012 21:24

Ibalgin Rapid je jen jiná forma ibuprofenu ( ibuprofen-lysiná), která se rychleji vstřebává. Účinek je stejný, jen prostě funguje rychleji.

Zkusil bych ještě (krátkodobě) diclofenac (http://www.lekarna.cz/diclofenac-al-25-tbl-obd-20x25mg/) a pokud by ani ten nepomohl, či se po vysazení potíže vrátily, tak doktora. Je to o dost účinnější nesteroidní antirevmatikum než ibuprofen. Doporučuji si přečíst příbalové informace - a opravdu jim v tomto případě věřit.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod MgX 2. 6. 2012 21:29

WolfN píše:Mám to něco přes měsíc

Myslím, že pojídání čehokoliv, je spíše řešením průvodního jevu stavu - bolesti. Ne, napravením situace.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod suk 3. 6. 2012 11:52

MgX: to bohuzel obcas i reseni doktoru :(
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Slonik 3. 6. 2012 12:39

V tomhle případě tam funguje i léčivý prvek. Ale pokud to trvá měsíc (pardon, přehlédl jsem to), tak je ten doktor opravdu na místě ...
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Tukatkat 20. 9. 2012 15:09

Zajimalo by me, jak si rozcvicit levou ruku, aby byla zrucna a dokazala kreslit jako prava? Mate nejake tipy? :))
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010

Odeslat příspěvekod trent 20. 9. 2012 16:01

Začni ji používat stejně, jako pravou.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Předchozí stránkaDalší stránka