Jake hry jste parili jako decka?

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod nazdar (novy) 30. 12. 2009 22:29

Jó, třeba "ešus" od mastnoty lze snadno umývati travinami a pískem bez kvant saponátů a snad je to i zdravější. Pro neznalé uvádím, že "ešus" je jídelní nádoba /velice praktická/ do přírody.No nebudu psát o bezohledném "šlápnutí sem nebo tam", protože dnes je doba o tom, že nandnárodní obchodní kolosy klidně vykácí celé aleje stromů ve městě a lidé s tím stejně nic nenadělají, ptože to je "předem finančně zabezpečeno". Bohužel to pak vede lidi k hazardování s přírodou.
po trávě se nechodí,tráva se hulí
nazdar (novy)
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 31. 12. 2009 02:35

No Nazdar, na ,,Ejchuch,, zkus přesličku či kapradinu, jen běžné druhy a v místech hojného výskytu, a velkou mastnotu odvař s popelem...S Tím chováním v Přírodě, he...každej, kdo se v ní bude chovat slušně jí pomůže, že!! Bez ohledu na to, že jí mnozí ostatní NaVeliko, ničí,...bohužel...a někdo by to měl taky učit Děti a Mládež, jako já 30 let. Ponocnej Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beowafle 31. 12. 2009 12:19

no když jsem viděl nadpis tématu, měl jse sto chutí napsat Vice City, ale..... radši zvolím prší xD
beowafle
Návštěvník

Odeslat příspěvekod roxor 6. 1. 2010 08:30

Hodne hier sme mali aj takých,ktoré už boli za hranicou zákonu.
Tuto kde som vyrastal bol a aj je vinohradnícky kraj,takže lúpežné výpravy na hrozno bolo spestrením začiatka školského roku.Výberové hrozno mohlo byť doma na stole,ale nič tak nechutilo,ako vlastnoručne ukradnuté :-P ... hoc bolo mnohokrát ešte nezrelé :-! a poprípade aj postriekané modrou skalicou 8-S.
Rovnaké nájazdy sa robili do záhradkárskej kolónie na sezónne plody --- od jahôd, čerešní,ríbezlí,až po kukuricu,či zemiaky,ktoré sme si opekali na ohni,či v pahrebe.
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 6. 1. 2010 13:18

Také,,Hry na Kočovníky,,...styď se Roxore, he. A co takové Klukovské Manévry, alá Horná Lhota proti tej Dolné é Žižkov proti Všem či Košíře versus Smíchov...Nedávno se dala v Trafice sehnat za pade, France klasika,,Knoflíková Válka,,...,,Mám v kalhotách, Díru jako Trám...,,Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 6. 1. 2010 20:03

Marcel Kudlvasr píše:...styď se Roxore,

:-[
... se stydím :-P
Ale hrozno už terajšie deti nekradnú,lebo mnoho vinárov nechali vinohrady spustnúť.
Takže víno dovážame zo Španielska,Francie a čojáviem ešte odkiaľ a tam kde boli vinohrady stavajú developery celé nové obytné sídla.
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod specnatz 31. 1. 2010 18:50

Já osobně jsem pařil LHX, Transport Tycoon, DOOM1, Civilization a Simcity.
specnatz
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 31. 1. 2010 19:08

Age Of Empires I, II, FIFA od 1998, NHL od 1998, NFS 2,3,4, Doom, Red Alert
martinsip
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 31. 1. 2010 21:09

Ale Pánové, v Pra - časech, přeci Kompjútery nebyly, tady je řeč o Hrách,,Na ŽIVO,,že..., ale jinak díky, i já se ke kompům od 1988( v 37 letech, he...), dostal, ale na Atari, byly jiné GOLD špice ígry, hej...No Vy by jste se i o Ty hry ,,živé,,měly zajímat, že...pro Své Děti, Hmmm, nebo i pro Vás. Nikdy neříkej Nikdy...Teď jsou tyto Hrátky,,IN,,.
STarec Marcel od Zvonu.
Beo: já bych přidal još Přebíječku, Sedmičku(ve 4 nejraději), Dudáka, Ferbla, Srdce a Piky -Barva čili Herze(musíš udělat přesně! tolik štichů, kolik si slíbil, sehrávka je Mariášová)...atd. Viz výše.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 1. 2. 2010 17:28

No Marceli je to bohužel smutné, ale dnes již kuličky tolik nefrčí a mládežníci raději hrajou na kompjůtru, než aby udělali patou důlek a koupili si kuličky. Bůh ví, jestli se dnes ještě prodávájí....jestli je nenahradil s stojan s pc hrama.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 1. 2. 2010 21:51

No Trente, vidím to na skleněnky či cíněnky z ložisek, či velké korály ze sedačky...od těch je bude míň bolet nehet na palci, he. Jinak na Jaře sleduj Net, Kuličkárna majstrovstvo je stále,,IN,,. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 2. 2. 2010 11:00

Já vím, že je mistrovství, ale přeci jen mezi běžnou mládeží už dneska kuličky moc neletí.
Dobrý byly hliněnky, akorát jsem je vždycky nechal na chatě na pískovišti přes noc. Sprchlo a z kuliček byly barevné hromádky bláta.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 2. 2. 2010 12:49

Jo Trente,Hliněnky, již jedině zvenku, těch jsem měl dva vokurkáče a po Jaru se to vystřílelo z Praku, he...Jó od hliněnky je zajímavá boule - tzv. Kilimandžáro, he...Jo vojna byla a u Anděla v bazaru, Palacká...byly Blembáky Ruský a německý po Koruně. Na Bleck Hillu ji ode mne jeden Košířák dostal do čela přesně pod vobrubu....Já debil, měl jsem Dvě ve sklepě, ještě dlouho a rozdal som...Teď by za to byla Ta maxi Becherofka, teda 2!...STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 4. 2. 2010 06:22

Neviem,či to tu už niekto spomenul,ale cez vyučovanie sa hodne hrali námorné bitvy.
Hralo sa na štvorčekovom papieri a vopred sa dohodlo koľko bude bitevných lodí a akých tvarov.No a keď som spomenul ten štvorčekový papier,tak samozrejme leteli aj piškvorky. Aspoň u nás sa takto nazývala táto hra,kde sme sa blokovali o a x.
No a ako som spomenul,tieto hry sa hrávali na nudných hodinách v škole ... a že tých nudných hodín bolo :oboze
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 4. 2. 2010 09:43

My na střední trávili páteční poslední hodiny katastru nemovitostí, tím, že zadní část třídy(z drtivé většiny kluci, holky vpředu pozorně poslouchaly výklad), měla gumičky a z papíru tvořila skobičky A ty jsme po sobě stříleli. To mě tak napadlo s tím čtveřečkovaným paírem, protože na katastr byl právě takový sešit a ten tyto bitvy nejvíce odnášel.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků