Pro chytré hlavičky - rozlouskněte záhadu

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Slonik 4. 6. 2009 12:38

Přátelé, dostala se mi do ruky jedna taková úžasná prezentace. A ačkoli jsem v tématu relativně zběhlý, nepochopil jsem jí. Podle hesla pauzy že víc lidí víc ví bych se na vás obrátil s následující prosbou.
Stáhněte si tuto prezentaci, pročtěte si jí a potom jednou až dvěma větami popište o čem si myslíte, že to celé je. Díky moc za spolupráci.

Prezentace ke stažení

Poznámka: Aby plně vyniklo kouzlo dokumentu, je třeba jej prohlížet v PowerPointu a být trpělivý než doběhnou všechny animačky. Sledování může způsobit epileptikům zdravotní komplikace ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod -vasek- 4. 6. 2009 12:55

Mě to teda neříká nic. O:-) :mrgreen:
-vasek-
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannnn 4. 6. 2009 13:03

naprosto jasny...na ministrestvu dostali novou verzi Officu, tak si museli vyzkouset, co vsechno to umi :D
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 4. 6. 2009 13:59

Mně to připomíná trojúhelník z práva (Správní řád?) Takže bych řekla, že to je o pozicích v ministerstvu, jednotlivých vztazích (kdo, koho má poslouchat a kým se mají řídit), jak mají pracovat (takže strategické rozdělení prací) a hlavně z té práce musí být peníze :-D
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod michee 4. 6. 2009 13:59

strategie udržitelného rozvoje......tak to mi nic neříká......samotná prezentace je nicneříkající (jako většina animovaných prezentací) - kdyby k tomu byl mluvený komentář, tak z toho budu moudřejší
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Slonik 4. 6. 2009 14:03

Michee: nebudeš :D

Všem moc díky. Těším se na další příspěvky.
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod michee 4. 6. 2009 14:06

Slonik: jak se to vezme.....:D
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 4. 6. 2009 15:00

Dane problematice nerozumim, musela bych si k ni neco vyhledat a pak bych mozna neco pochopila. :eh

Jinak mi to prijde udelany dost neprofesialne, hlavne tech efektu je tam na muj vkus az moc a je to moc barevne. Jinak mi prijde, ze nektere snimky k sobe ani nepatri :arrow: jine pozadi, rozdilne styly nadpis. Nektera textova pole a obrazky presahuji velikost snimku,...

Muj nazor: "jestli to delal nekdo na ministerstvu, tak potes koste... a pak se divim, jak vypadaji ty zakony :-! "
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Slonik 4. 6. 2009 15:40

Opět děkuji za další příspěvky. To že problematice nerozumíte vůbec nevadí. Ale i když věcně a odborně něčemu nerozumím, mohu alespoň poznat o čem to je :-). Tady se mi to moc nedaří.

A ještě pro ty co psali, že prezentace pochází z ministerstva. Zkusili byste prosím odhadnout z jakého?
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Anonymous 4. 6. 2009 17:41

Ministerstvo životního prostředí - strategie udržitelného rozvoje.
Anonymous

Odeslat příspěvekod Cristinne 4. 6. 2009 19:08

Něco málo o strategii trvale udržitelného rozvoje jsme měli ve škole v technologii a základech SVP, ale musím říct, že s touhle "profi prezentací" mi to k sobě teda nějak nejde...
A prezentace samotná... že by prezentace o tom, jak nemá prezentace vypadat? Přehršel všeho a bez POŘÁDNÉHO mluveného komentáře bych řekla docela nicneříkající...
Ona nebo já - já nebo ona - já nebo já - ona nebo ona... Kdo vlastně?
Cristinne
Miss nohy 2010

Odeslat příspěvekod mtmccox2 4. 6. 2009 20:08

Já z toho vyčetl, že je to o hygieně ve středověku.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod mbing 4. 6. 2009 20:23

Už jsem to kápnul. Je to o hovně. 8-D
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Olimant 4. 6. 2009 22:00

Velice pekna ukazka toho co nove office dovedou 8-D Jinak je to o tom o cem pise mbing 8-)
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mbing 4. 6. 2009 22:28

Cristinne píše:Něco málo o strategii trvale udržitelného rozvoje jsme měli ve škole v technologii a základech SVP, ale musím říct, že s touhle "profi prezentací" mi to k sobě teda nějak nejde...
A prezentace samotná... že by prezentace o tom, jak nemá prezentace vypadat? Přehršel všeho a bez POŘÁDNÉHO mluveného komentáře bych řekla docela nicneříkající...
Bohužel, tvůj příspěvek obsahuje více než dvě věty, tudíž není přijat. :mrgreen:
Slonik píše:jednou až dvěma větami popište o čem si myslíte, že to celé je.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Další stránka