Proti homosexuálům nic nemám, snad jen...

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 10. 3. 2009 10:12

Spíš bych se tázal, zda taky gayové znají nějaké city. Oni si za to můžou částečně sami... Nedávno jsem tak pro zajímavost zkoušel jednu seznamku. Že se tam na mě sesypali, mi docela lichotilo, ale proč většinu z nich zajímalo jen, kdy by mě mohli ohnout, zda jsem aktivní či pasivní, kde všude jsem a nejsem vyholený... Všehovšudy jediného normálního borce jsem tam potkal, kterého tyhle věci nezajímaly a zkoušel mě poznat nejdřív jako osobnost... ale tomu taky už bylo 36. Takže asi tak.

Pak jsem ten účet radši zrušil. Při tom rušení jsem měl ve schránce zrovna krásnou čerstvou nabídku k honění na Skypu. :roll:

Odeslat příspěvekod Slonik 10. 3. 2009 11:31

To je u těchhle seznamek asi běžný. Ty s většinovým zaměřením se hemží takovými těmi dvojky/trojky/čtyřky, orál do konce - polykáš/nepolykáš, do zadečku jo/ne a podobně. Prostě hledat něco víc než sex na seznamce, která je implicitně vnímána jako erotická, je bláhové. Podle mě je bláhové hledat tam i ten sex. Většina budou zvědaví pubertáci a zbytek do 99% placené služby či zlatokopové/zlatokopky.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Deleted user 10. 3. 2009 11:36

Tak možná to bylo i tím místem... akorát že pak už moc možností na seznámení nezbývá, zvlášť pokud člověk nemá zrovna povahu lovce. :-)

Odeslat příspěvekod mbing 10. 3. 2009 16:29

Taky jsem na takovém portálu byl. Líbilo se mi, že hned po registraci mi psalo 20 lidí, ale po přečtení se mi to už nelíbilo a byl jsem rád, že nejsem jako oni. Oba asi víme, jaký portál to byl. Je to fakt hrůza. :-( I ve většině gay klubů na sex mají místnosti. :-( Nicméně já takový nejsem. 8-)
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod wizpal 10. 3. 2009 16:58

MgX píše:
wizpal píše:Vždyť ty idiote ani nevíš co máš v profilu: http://profil.lide.cz/profile.fcgi?akce ... user=mbing

Zvolni tempo! Nebo potřebuješ vytvářet bojůvky?

Tak když je někdo tak neschopný, že ani neví, co se o něm dá zjistit a ještě se diví, když mu to někdo předhodí, tak nemohu jinak.

2mbing: Pokud se s někým bavím, tak je normální, že si o něm nejprve něco zjistím, takže tvoje reakce je opět mimo mísu. Když už tak reaguj k mému názoru na homosexualitu...nemáš co bys řekl? ...no nic. Tady kvítí nepokvete.

Já to myslel obecně ze zkušenosti s míněním lidí v mém okolí. ;-]
V avataru má sex? Wáu. 8-D Jsi nějak mimo mísu.

Unleaded píše:Mbing: jannnn jen citoval text pisne, odpovidal na Nightwork ;-)
no stress
Já to myslel obecně ze zkušenosti s míněním lidí v mém okolí. ;-]

Už jenom to, že si zaregistrovaný na shitu libimseti.cz, seznamkách etc s tebe nedělá lepšího člověka, ba naopak.
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 10. 3. 2009 17:52

wizpal píše:
MgX píše:Zvolni tempo! Nebo potřebuješ vytvářet bojůvky?

Tak když je někdo tak neschopný, že ani neví, co se o něm dá zjistit a ještě se diví, když mu to někdo předhodí, tak nemohu jinak.

Ne, to neukecáš.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod mbing 10. 3. 2009 18:06

wizpal píše:Tak když je někdo tak neschopný, že ani neví, co se o něm dá zjistit a ještě se diví, když mu to někdo předhodí, tak nemohu jinak.
Máš divné myšlení. Tvoje otázka byla tak obecná, že jsem nemohl vědět, že se týká profilu na lide.cz. :pozor

wizpal píše:Když už tak reaguj k mému názoru na homosexualitu...nemáš co bys řekl?
Já s tebou už nebudu nic řešit, nemám čas, stačilo mi co jsi tu předvedl kdysi.

wizpal píše:Už jenom to, že si zaregistrovaný na shitu libimseti.cz, seznamkách etc s tebe nedělá lepšího člověka, ba naopak.
Toto nemá žádnou informační hodnotu. Aspoň nejsem tak nevychovaný, že tě nenazývám idiotem.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mareq0 10. 3. 2009 18:07

mbing píše:...Aspoň nejsem tak nevychovany, že tě nenazývám idiotem.

A myslíš si to, ne? :twisted: :twisted: :twisted:
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 10. 3. 2009 18:30

wizpal:

Sorry, ale je každému včetně tebe je úplný kulový po tom s kým kdokoli uléhá a vedle koho se probouzí, pokud jsou oba >15 a jednají ve vzájemné shodě.

Pokud se mají dva kluci rádi, tak ať spolu klidně chodí, ať spolu žijí a samozřejmě ať spolu i spí.
Pokud se budou oblézat na zastávce na které budu čekat na autobus, bude mi to +- stejně nepříjemné jako když se tam oblejzá nějakej kluk s holkou. A to že se někde povedou za ruce mě nikterak neobtěžuje.

Jak to tu napsal tuším Majkl vP. - že kromě sexu je všechno úplně stejné - to je velmi hutná a věc dobře shrnující myšlenka.

Kňučel jsi tu včera, že se cosi nemělo legalizovat. Ani jsem to nekomentoval, protože mi to přišlo přibližně stejně pitomé, jako kdybys vykřikoval, že se neměly legalizovat slapové jevy (nebo třeba Archimédův zákon, Newtonovy zákony, .... ).

Házení linky na profily v komunitních serverech, staré (s věcí nesouvisející) články považuji za velmi ubohou náhražku skutečných argumentů. Ono na to co jsi napsal vlastně ani žádné skutečné argumenty najít nelze.

Na adopce nemám vyhraněný názor, převažuje "opatrné NE".
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod messy 10. 3. 2009 18:49

Slonik píše:wizpal:

Sorry, ale je každému včetně tebe je úplný kulový po tom s kým kdokoli uléhá a vedle koho se probouzí, pokud jsou oba >15 a jednají ve vzájemné shodě.

Na adopce nemám vyhraněný názor, převažuje "opatrné NE".

S tymto suhlasim. Kym sa ma to priamo netyka (neobtazuje ma to) je mi to jedno.
Pri tej adopcii treba mysliet hlavne na tie deti, ako by na to reagovali ich okolie, rovesnici - a deti vedia byt krute.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Čtenář

Odeslat příspěvekod Ally 10. 3. 2009 22:03

Majkl vP. píše:Spíš bych se tázal, zda taky gayové znají nějaké city. Oni si za to můžou částečně sami... Nedávno jsem tak pro zajímavost zkoušel jednu seznamku. Že se tam na mě sesypali, mi docela lichotilo, ale proč většinu z nich zajímalo jen, kdy by mě mohli ohnout, zda jsem aktivní či pasivní, kde všude jsem a nejsem vyholený... Všehovšudy jediného normálního borce jsem tam potkal, kterého tyhle věci nezajímaly a zkoušel mě poznat nejdřív jako osobnost... ale tomu taky už bylo 36. Takže asi tak.

Pak jsem ten účet radši zrušil. Při tom rušení jsem měl ve schránce zrovna krásnou čerstvou nabídku k honění na Skypu. :roll:

Bohužel, mnoho gayů je promiskuitních a jde jim jen o sex. Ale najdou se i takoví, kterým jde o vztah, i když dlouhodobé vztahy mezi gayi jsou méně časté.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Unleaded 10. 3. 2009 22:31

Nechci nic rikat, ale naprosta vetsina gayu, ktere znam, promiskuitni neni...
Unleaded
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mbing 10. 3. 2009 22:39

Tak to máš štěstí. :)
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Deleted user 10. 3. 2009 22:39

Ally píše:Bohužel, mnoho gayů je promiskuitních a jde jim jen o sex. Ale najdou se i takoví, kterým jde o vztah, i když dlouhodobé vztahy mezi gayi jsou méně časté.

Ono se to dá vcelku logicky vysvětlit velice omezeným výběrem partnerů, takže pak spousta z nich se chytá čehokoliv, co dýchá a má otvor na správném místě. Bohužel pro ty, kteří takoví nejsou, ale mají tímto možnost výběru ještě mnohem užší.

Odeslat příspěvekod Petr Tomeš 11. 3. 2009 20:40

Breaker píše:
Petr Tomeš píše:A vy prosím berte v potaz, že ty navzájem odporující si studie v této otázce neexistují. Jen předsudky a domněnky.
Moje vlastné predsudky a domienky ma dokážu ovplyvniť viac ako 50 štúdií a verím, že v tomto nie som ničím výnimočný. Je to normálna ľudská vlastnosť, ktorá ľudstvo vždy posúvala dopredu. Keby všetci fičali na jedinom "správnom" názore, ktorý je naviac "vedecky dokázaný", dodnes je zem placka a vesmír sa točí okolo nej.

To je hovadina, které sám hloupě věříte. To, že je Země palcka, nemohlo být logicky nikdy vědecky dokázáno. Ale vy prostě neorzumíte vědě a chcete manipulovat.

A takoví lidé jako vy jsou nejhorší. Myslí si, že mají pravdu, a přitom je skutečnost prokazatelně jiná. Právěže nebýt vědy, asi byste stále opakoval pohádky o tom, že je země placatá nebo že kolem ní obíhá Slunce.
Petr Tomeš
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka