Cristinne ... 1000 a jedna stránka překvapení

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MgX 30. 1. 2017 21:32

Upír to je, protože jsi myslela, že je to chlap. Nakonec je z toho další ženská ve Tvé domácnosti. Je toto normální? :-D

Jsi dospělá. Kdybys chtěla psa - máš psa. Pokud jsi dala příležitost jiné havěti, máš jinou havěť. Teď Tě s trentem ani nemůžeme navštívit. Dva hafani přijdou do prostředí, kde jsou dvě kočky. Nemyslitelné. Normálně jsi nám zabouchla dveře přímo před nosem :'(
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crisstine 30. 1. 2017 23:11

Blbost.

a) Upír je to kvůli zubům, útokům na krk a tomu, že mi pije krev. Rod je v tomto případě vedlejší.

b) Práce většinou člověka nějak poznamená. Ta moje mě poznamenala tak, že jsem nemohla dva dny ignorovat vyhladovělé vyhublé kotě, na které nás upozorňovali kolemjdoucí, zoufale mňoukající ve výšinách stromu, odkud nemohlo dolů. Tak jsme ho sundali, prohlídli a nakrmili. Naši si ho odmítli nechat a útulek nemáme. Takže zůstalo na krku mně. (Jasně, mohla jsem ho odvézt za město a tam vyhodit ven třeba. Ale to bych ho vlastně byla mohla nechat chcípnout na tom stromě, že jo :roll: )

c) Přijet klidně můžete. Naši i brácha psy mají a taky se nám to občas doma sejde všechno. Nehledě na to, že se Upír pravidelně bezhlavě vrhá i na srazy kynologického klubu u nás v areálu.
Ona nebo já - já nebo ona - já nebo já - ona nebo ona... Kdo vlastně?
crisstine
Miss nohy 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 31. 1. 2017 06:02

Prej blbost. Konečně se dostáváš do psacího tempa :-)

A z toho zbytku jsem kromě jiného pochopil, že už nejsi v Brně, ale na rodné hroudě, kde lezeš po stromech, ze kterých sundáváš predátory, bezhlavě útočící na krk nevinných kolemjdoucích.

To je příběh!

BTW:trente, kde se touláš? Pojď se taky věnovat návštěvě :-)
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crisstine 31. 1. 2017 10:59

Nene, jsem stále v Brně a ještě nějakou dobu určitě budu :-)
Ona nebo já - já nebo ona - já nebo já - ona nebo ona... Kdo vlastně?
crisstine
Miss nohy 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 31. 1. 2017 14:15

Jsem tu... pozdě:-D
Ale nestíhám. Upíři, kočky, stromy, hlad, kynologický klub zoufale mňoukajících kolemjdoucích...Je toho na mě nějak moc. Musím si to trochu urovnat.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crisstine 31. 1. 2017 15:03

Trentíku, chceš to nakreslit? :mrgreen:

-- 31. 1. 2017 16:24 --

A kde jsou vlastně ostatní?
Ona nebo já - já nebo ona - já nebo já - ona nebo ona... Kdo vlastně?
crisstine
Miss nohy 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 31. 1. 2017 17:39

Schéma by bodlo.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 31. 1. 2017 18:09

Zbytek chodí jen občasně - zhruba jako Ty. Jeden příspěvek za dva roky. I Slonik už na nás zanevřel a raději se věnuje dobrému jídlu, dobrému jídlu a občas i vynikajícímu jídlu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crisstine 31. 1. 2017 21:45

Když všechna moje já hrozně špatně kreslí :roll:

A jak je sem zpátky dostaneme?
Ona nebo já - já nebo ona - já nebo já - ona nebo ona... Kdo vlastně?
crisstine
Miss nohy 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 1. 2. 2017 18:04

Když sem vyvěsíš nějakou odvážnou fotku, tak tu bude nakonec lidí... i ti, o které nestojíme. ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 1. 2. 2017 20:08

Koukám, že rosteš trente. Stáváš se názorově povzbuzujícím :-D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 1. 2. 2017 21:40

crisstine píše:Když všechna moje já hrozně špatně kreslí :roll:

A jak je sem zpátky dostaneme?

Taky špatně kreslím. Špatně mluvím, špatně se vyjadřuji, špatně píšu, špatně myslím a špatně se chovám. Jsem špatný člověk. Špatnost je na každém kroku, přibývá, jak přibývá mně roků. A tak občas si říkám, zda špatnost jsem já, nebo já jsem špatnost. Zamotaná špatná hlava ale neodpovídá. A tak čekám, že někdo řekne, jsi špatný jen trochu, hochu. Jenže to by lhal, já hochem nikdy nebýval. Zato špatným jsem byl vždy. To vím jistě, protože změna nepřichází a ta nekonečná stálost říká... špatnost, ta tu vždy byla, i tobě nechyběla.


Jak dostat všechny zpět? Snad svět narychlo obletět :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crisstine 1. 2. 2017 23:16

Fíčku, i ty jeden poeto, kde se to v tobě bere? Každý je někdy v něčem špatný a nepochybně ani ty nejsi výjimkou, ale nemyslím, že bys byl až tak špatný, chlupáči :-*

trent píše:Když sem vyvěsíš nějakou odvážnou fotku, tak tu bude nakonec lidí... i ti, o které nestojíme. ;-)


Ehm, no tak, vzhledem k tomu, že moje anonymita už tu dávno vzala za své, není asi chytrý nápad vyvěšovat na smetišti své odvážné fotky :nenapadne
Ona nebo já - já nebo ona - já nebo já - ona nebo ona... Kdo vlastně?
crisstine
Miss nohy 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 2. 2. 2017 07:11

To je jen nedostatek odvahy. Naštěstí ne mojí. Nápad, jak sem znovu přilákat pisatele jsi dostala. Víc nemohu sloužit. Obletět svět je sice pěkné, ale jednak by to stálo relativně dost peněz(vzhledem k touženému výsledku), nějaký čas by to taky zabralo a výsledek by byl nejistý.
A že je každý špatný... Takhle se jen utěšují špatní lidé, že v tom nejsou určitě sami, ale koukni třeba na mě. Já špatný nejsem, vy to víte a já též. O:-) 8-D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 2. 2. 2017 12:24

e^x
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron