Cristinne ... 1000 a jedna stránka překvapení

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Slonik 8. 5. 2012 08:52

ve větším městě je to podle mě lepší, protože se člověk naučí řešit i zdánlivě neřešitelné situace. Ano, s trochou nadsázky se dá říct, že Brno je město patřící k těm větším. Takže hodně štěstí (chodcům, důchodcům i cyklistům) :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod hobitt 8. 5. 2012 09:43

A mě se taky paradoxně lépe jezdí ve větším městě líp (Ostrava vs Karviná). Protože ve větším městě, se mi zdá, jsou řidiči k začátečníkům tolerantnější a za volantem přemýšlí, takže v pohodě funguje pravidlo zipu, apod.. :)

BTW v jaké autoškole jsi? Kamarádka z Brna se taky chystá na ŘP, tak uvítám doporučení.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Cristinne 8. 5. 2012 10:39

Autoškola Kohout :-) Moje spolubydlící dělá asi za dva týdny závěrečky, taky se učila u něj a nemůže si ho vynachválit. Jízdy vede on, jeho přítelkyně, psycholožka nebe ještě jeden chlap, všichni prý moc příjemní. Všechno se dá v pohodě domluvit. Jen teda teorie je jen ve středu od 18 do cca 19:30 a je povinné odchodit 3 hodiny před první jízdou a celkem aspoň 6 před závěrečkama, dělá se docházka a na každé té hodině dává psát cvičný testy. S tou docházkou jsem já měla dost problém, protože mám v tu dobu cviko ve škole, taky na povinnou docházku, proto mi to trvá tak dlouho :-(
Ona nebo já - já nebo ona - já nebo já - ona nebo ona... Kdo vlastně?
Cristinne
Miss nohy 2010

Odeslat příspěvekod hobitt 8. 5. 2012 11:34

Díky za tip, pošlu dál. ;)

Taky koukám, parádní cena :shock:
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 8. 5. 2012 12:24

hobitt: asi je to tam u vás v Asii pokrokovější, protože tady na pomezí Asie a východního bloku dělá zip většině řidičů problém. Jen nevím, jestli nepochopili princip, nebo je to úmysl.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Cristinne 8. 5. 2012 19:52

hobitt: nevím, za kolik je teď, já to platila v nějaké akci přes Vykupto v zimě a to bylo za necelých 6000,-

a ano, dnešní jízdu jsem přežila já i instruktorka :-D
Cristinne
Miss nohy 2010

Odeslat příspěvekod suk 8. 5. 2012 20:17

A cyklisti a chodci jsou pry uz mimo ohrozeni zivota, auto se prej taky nejak spravi... :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod hobitt 8. 5. 2012 20:32

Cristinne píše:hobitt: nevím, za kolik je teď, já to platila v nějaké akci přes Vykupto v zimě a to bylo za necelých 6000,-

a ano, dnešní jízdu jsem přežila já i instruktorka :-D

To je skvělý, já dával na malým městě v říjnu za AŠ 7 400,-

No vidíš - a to ses tak bála ;)
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Olimant 8. 5. 2012 20:32

Ja teda velky mesta zase nemam moc rad a vsichni me tam prijdou arogantni a zbytecne agresivni (hlavne v Praze). Myslim si, ze i pro ridicak je lepsi nejaky maly mesto, kde se vyjede taky jinam nez po meste/dalnici. Ono si umim predstavit blondynu za volantem, ktera nevi jak se zataci doleva, doprava a je vpustena nekne na magistralu... To si myslim, ze je lepsi jezdit nekde po vesnicich a az to mam trochu v ruce tak se vypravit do nejakyho skaredyho mesta :-P (mimochodem Brno me prijde horsi nez Praha (po vsech smerech, krome toho, ze je bliz meho domova) :-P )
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Cristinne 9. 5. 2012 02:20

suk: neneee, auto je taky v pořádku :-D cyklisti a chodci budou v nebezpečí příští týden...

hobitte, bála a bojím pořád... :-l

Olimant: já za vím, že kdybych dělala autoškolu třeba u nás v Králíkárně, do většího města bych si nikdy netroufla. A ze začátku se tady (v Brně) po městě nejezdí, ale tahá to spíš po těch vesničkách kolem ;-) A na Brno mi nesahej :-P
Cristinne
Miss nohy 2010

Odeslat příspěvekod hobitt 9. 5. 2012 07:57

Neboj, nebude to trvat dlouho a bude se Ti řídit jedna báseň, chce to jen trochu cviku ;)
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 9. 5. 2012 08:08

Hobitt: ale ty jsi teď auto prodával, ne? :D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod hobitt 9. 5. 2012 08:24

Nepiš to tak velkým písmem :nenapadne: :D
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 9. 5. 2012 09:38

Cristinne píše:A na Brno mi nesahej :-P
Kdybych nahodou dodelal tuhle vejsku, tak pujdu na brno sahat a budu po nem i slapat! :P
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Cristinne 10. 5. 2012 16:50

coco?
Cristinne
Miss nohy 2010

Předchozí stránkaDalší stránka