Cristinne ... 1000 a jedna stránka překvapení

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MgX 27. 11. 2011 16:47

trente to nešlo, byl bych ohrožen na zdraví :-D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod hobitt 27. 11. 2011 18:08

Ale no tak... :D
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 28. 11. 2011 00:13

MgX:nemel jsem v planu te jakkoliv popichovat. Byl to spise recnicky obrat. Dnes jsi doufam jiz v poradku.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Cristinne 28. 11. 2011 02:31

to tu mám jako dělat "lektorku" či co?? :D

suk: jop, statistiku bych taky potřebovala... můj test je sice daleko, ale nerozumim tomu ani za mák (nejspíš proto, že jsem nebyla ani na jedné tříhodinové přednášce O:-) :oops: )
Ona nebo já - já nebo ona - já nebo já - ona nebo ona... Kdo vlastně?
Cristinne
Miss nohy 2010

Odeslat příspěvekod suk 28. 11. 2011 11:29

Kdybys chtela delat lektorku, budu tvym pokusnym kralikem! :D A co se tyce statistiky, jsme na tom vlastne naprosto stejne. Stejna pricina, stejnej dusledek. Akorat teda, muj test je za 2 hodiny...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Olimant 28. 11. 2011 11:43

Co znamena slovo prednaska nevim, ale me stacila dobra kniha a cvika :-)
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Cristinne 28. 11. 2011 15:01

suk: tak se nějak dohodnem :-D Tak co test? Já jdu až někdy v lednu...

Olimant: cvika nemáme a knihu nám taky žádnou nedoporučil :-l Můžu se obrátit na tebe? O:-)
Cristinne
Miss nohy 2010

Odeslat příspěvekod suk 28. 11. 2011 15:18

Dobrou knihu nemam a cvik pristi rok bude hodne no :D (coz je i odpoved)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod MgX 28. 11. 2011 20:50

trent píše:MgX:nemel jsem v planu te jakkoliv popichovat. Byl to spise recnicky obrat. Dnes jsi doufam jiz v poradku.

Byl to žert, jakože potkat onoho jedince v reálu, tak bych asi přišel o nervy, či by se o moji osůbku pokoušel infarkt :-)

-- 28. 11. 2011 19:51 --

Cristinne píše:to tu mám jako dělat "lektorku" či co?? :D

Teď všichni čekají, zda se Tebou zmíněné funkce ujmeš a zda ji pojmeš tak, či onak :-[ :D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Olimant 28. 11. 2011 20:52

No my sme meli knihu, ktera primo odpovidala tomu predmetu. nevim jestli se to prodava i v Brne nebo jen u nas na skole. Mozna to taky nebude odpovidat tomu co po vas chcou. Statistika pro ekonomy od Hindlse. Byla k tomu i "cvicebnice". me to prislo dobry...
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hobitt 28. 11. 2011 21:20

MgX píše:
trent píše:MgX:nemel jsem v planu te jakkoliv popichovat. Byl to spise recnicky obrat. Dnes jsi doufam jiz v poradku.

Byl to žert, jakože potkat onoho jedince v reálu, tak bych asi přišel o nervy, či by se o moji osůbku pokoušel infarkt :-)

Já si vždycky říkal, že jsem *****. Ale že až takovej :-l
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod MgX 28. 11. 2011 23:15

hobitte ne, opět věc špatně chápeš. To je o nekonečnosti Tvého přesvědčení, že věci nemohou proběhnout jinak, než se stalo minule. Prostě o Tvé nepoučitelnosti. Silná slova si nechej mezi spolužáky ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod trent 28. 11. 2011 23:17

MgX: To bys zvládnul. Hobitt všechno odkýve, člověk má pocit, že odvedl dobrou práci a výsledky se dostaví, až když je dotyčný v bezpečí Slezska. :D
Unleaded: Nevykazujeě znaky *****í. Takže tím to fakt nebude. ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Cristinne 29. 11. 2011 02:14

suk: a kruci...

Olíí, díky, mrknu na to :-) Náš předmět se sice jmenuje biostatistika, ale základy budou asi všude stejný...

Fikus, já se toho klidně ujmu, ale asi to budem muset pojmout hlavně jako korespondenční kurz :D

to all: v diskuzi o hobittovi se nějak ztrácím... vysvětlí mi to někdo? :-D
Cristinne
Miss nohy 2010

Odeslat příspěvekod hobitt 29. 11. 2011 10:40

MgX píše:hobitte ne, opět věc špatně chápeš. To je o nekonečnosti Tvého přesvědčení, že věci nemohou proběhnout jinak, než se stalo minule. Prostě o Tvé nepoučitelnosti. Silná slova si nechej mezi spolužáky ;-)

Ony mohou - proč by nemohly? Kdybych vyvinul trochu snahy, už by se možná dávno měnily. Jenže já mám jaksi strach cokoli měnit. :)

trent píše: Hobitt všechno odkýve, člověk má pocit, že odvedl dobrou práci a výsledky se dostaví, až když je dotyčný v bezpečí Slezska. :D

Ale kdeže. Dobře víš, že spoustu slov jsem si k srdci vzal. ;)
hobitt
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka