Cristinne ... 1000 a jedna stránka překvapení

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Olimant 17. 1. 2011 20:34

suk ma favorit 8-D
No za jistych okolnosti ma ten kluk pravdu :twisted:
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Breaker 17. 1. 2011 20:41

Aby si to neľutoval. :mrgreen:
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu

Odeslat příspěvekod Cristinne 17. 1. 2011 20:43

Oli: ale ale :D kamarádky se mají faaaaaajn a to ti musí stačit ;-)
suk: nekecej :-D

chlapci, vy jste takoví šikovní... nenavrhl by nám někdo logo? O:-)
http://lemur.mu/index.php/component/content/article/454
návrhy, co zatím došly, nejsou nic moc :roll:
Ona nebo já - já nebo ona - já nebo já - ona nebo ona... Kdo vlastně?
Cristinne
Miss nohy 2010

Odeslat příspěvekod suk 17. 1. 2011 20:46

Cris: nekecam. Ale je to opravdu jen a jen ma favoritka a kdyz budu mit stesti, jednou v zivote se s ni uvidim :D A logo... ja klidne logo navrhnu, nicmene, vyfotte nejaky psi darecky na chodniku a bude to hezci :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Cristinne 17. 1. 2011 20:48

A já co mi tu už od odpoledne (ne)chybělo.... superfunny Breakerovy řeči...

suk: juuu a kdo to je? :shock:
fotka být nemůže :-P
Cristinne
Miss nohy 2010

Odeslat příspěvekod suk 17. 1. 2011 20:49

Cristinne: zadna fotka, zadny konkretizovani, nic takovyho nebude. Casem prekonvertuju na tebe, protoze to je mnohem realnejsi, ze by z toho neco mohlo bejt :D :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Olimant 17. 1. 2011 20:51

Cris:
Tyto podmínky nesplnuju: Jsi kreativní? Baví tě grafika? Chtěl/a bys navrhnout logo pro Studentský portál Masarykovy univerzity LeMUr.mu a

Tuto podmínku splnuju: přidat si zajímavou kolonku do životopisu?
Staci to? :hm

Breaker píše:Aby si to neľutoval. :mrgreen:

Zatim sme jen v teoreticke rovine. Na rovinu partnera se zatim nestazim a ani nechci dostat... Rovina pritele zni zajimaveji, ale zatim ani o tento post se neuchazim. Zatim nelituju. Otazkou je jestli bych potom litoval (a tomu nic nenasvedcuje)...

-- 17 led 2011 20:53 --

suk píše:Cristinne: zadna fotka, zadny konkretizovani, nic takovyho nebude. Casem prekonvertuju na tebe, protoze to je mnohem realnejsi, ze by z toho neco mohlo bejt :D :D

To bych chtel videt! 8-D
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Cristinne 17. 1. 2011 20:54

Oli: stačí... a pro mě bys to neudělal? O:-)
suk: no ty jsu teda! nic mi neřekneš :-l
Cristinne
Miss nohy 2010

Odeslat příspěvekod suk 17. 1. 2011 20:57

Cris: to vis, ono ... to je "myslím natolik soukromá věc, že se mi to sem nechce tahat" :D

Oli: prirovnal bych to asi tak k pravdepodobnosti, ze po uprdnuti odletim do vesmiru versus preziju pad z desatyho patra :D
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Olimant 17. 1. 2011 20:58

Pro tebe bych to samozrejme udelal, ale vytvor by byl podobny sukovu vytvoru a to si jiste umis predstavit jak by to dopadlo :D Pro Tve vlastni dobro, nechtej to po me ;-)

mimochodem, vzpomenl jsem si, ze sme se bavili o tve navsteve maticky Prahy. Uz nevim kdy to bylo, ale vim, ze jsem te tu nepotkal :hm
Olimant
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Breaker 17. 1. 2011 20:58

Cristinne píše:A já co mi tu už od odpoledne (ne)chybělo.... superfunny Breakerovy řeči...
Ako rozkošne sa hneváš. ^^

Olimant: Nj, sladká nevedomosť. :mrgreen:
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu

Odeslat příspěvekod Olimant 17. 1. 2011 21:01

suk píše:Oli: prirovnal bych to asi tak k pravdepodobnosti, ze po uprdnuti odletim do vesmiru versus preziju pad z desatyho patra :D

Vzhledem k tomu, ze podminkou je jen pad z 10 patra, tak rikam, ze by jsi prezil. Dole by byl bazen (hodne hlubokej). Co se toho vesmiru tyce, tak proc by sis nemohl uprdnout v raketoplanu? 8-)

-- 17 led 2011 21:02 --

Breaker píše:
Cristinne píše:A já co mi tu už od odpoledne (ne)chybělo.... superfunny Breakerovy řeči...
Ako rozkošne sa hneváš. ^^

Olimant: Nj, sladká nevedomosť. :mrgreen:

Nechtel jsem se ptat, ale neco mi uniklo? :nenapadne
Olimant
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 17. 1. 2011 21:05

Oli: pad z desateho patra po hlave na beton, lasko :D A co se tyce toho vesmiru, samozrejme mysleno, ze odletim do vesmiru jen a pouze na nasledky prdu. Kazdopadne, ono i "proc bych si nemoh uprdnout v raketoplanu" je podivny, protoze jestli ja se nekdy ocitnu v raketoplanu, tak leda jako odpad na spaleni ke slunci :D
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Olimant 17. 1. 2011 21:08

Tyhle podminky jsi minule nespecifikoval... To meni celou situaci. Na druhou stranu, Cris je priszpusobiva :D
Olimant
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Breaker 17. 1. 2011 21:09

Olimant píše:Nechtel jsem se ptat, ale neco mi uniklo? :nenapadne
Malo by? Ja nvm čo myslíš. :))
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu

Předchozí stránkaDalší stránka