Cristinne ... 1000 a jedna stránka překvapení

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 17. 1. 2011 13:14

Což jen potvrzuje sukovu teorii. Já palce nedržel nikdy, suk na to povětšinou zapomněl a slon palce ani nemá a stejně to Cris(s)tin(n)e vychází.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod crisstine 17. 1. 2011 13:29

kdepak, Slůně si vzpomene vždycky a Oli to ještě posííílil :-)
Ona nebo já - já nebo ona - já nebo já - ona nebo ona... Kdo vlastně?
crisstine
Miss nohy 2010

Odeslat příspěvekod trent 17. 1. 2011 13:32

Vzpomenout si a držet palce jsou ale rozličné věci.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Breaker 17. 1. 2011 17:08

Olimant píše:Cau. Predtim jsem byl na mobilu a nevidel jsem jak jsi v baliku. Ti "dJovani" tak sype jo? :mrgreen:
Nesype, veď vieš, že sem nechodím. 8-P Ale tak rôzne sa mi darí (preto, že som tak awesome), a to tie zelené papiere stále vo svete dokážu vyjadriť. :mrgreen:
Cristinne píše:On život je taky do určité míry "slučka" událostí, naštěstí některé lze značně eliminovat. Tím pádem, když víš, jak je to tu předvídatelné a pro tebe nudné, můžeš se odsud rovněž vyeliminovat a ušetřit (se) 8-)
Môj nie je. ;) Svoje odporúčania si nechaj, nezaujímajú ma ani prinajmenšom, skôr by si mala byť rada, že som tu a aspoň chvíľku to tu tak dostane nejaký význam. ^^ A keď sme pri búraní slučiek, prečo napríklad pre zmenu osadenstvu nepovieš niečo z mimoškolského života? Potom to vyzerá, akoby si ani žiadny poriadny nemala. Nemilé. 8-)
Cristinne píše:Zaplať bůh, že to tak je ^^
Nedá sa nesúhlasiť. ^^
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu

Odeslat příspěvekod Cristinne 17. 1. 2011 17:20

Breaky, můj život má při maximálním zobecnění 4 roviny - studijní, zájmovou, partnera a přátele. Řešit tu soukromé věci nemám zapotřebí, zrovna tak tu asi nebudu vykládat o lidech, které stejně nikdo z pauzy nezná. Zájmy a studium se mi do určité míry prolínají a obojí tu zmiňuju. Znovu opakuju - pokud tě to nezajímá, nečti.
A když jsme u těch doporučení, taky si je nechej - o tom, zač mám a nemám být ráda nemáš ani nejmenší přehled.
Cristinne
Miss nohy 2010

Odeslat příspěvekod Slonik 17. 1. 2011 17:30

Trent: Tak já když si vzpomenu, tak ty palce i držím (ty svoje, samozřejmě). A protože mám sloní paměť, tak si vzpomenu vždy :-)

Zcela mimo téma: malý, rozšiřitelný, snadno konfigurovatelný a ovladatelný manažer.

No to je skoro jako náš nový pán a vládce ;-). A vlastně i ten bývalý.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod trent 17. 1. 2011 19:13

malý, rozšiřitelný, snadno konfigurovatelný a ovladatelný manažer.

To je pravděpodobně nějaký výrobek. Má uplatnění v různých oblastech našeho života a není problém ho sehnat. Něco jako lepící páska.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Olimant 17. 1. 2011 19:57

Nas by jiste zajimaly vsechny roviny. :nenapadne mimochodem, partner zni strasne oficialne (pokud se teda nejedna o firemniho partnera)... :-l
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Cristinne 17. 1. 2011 20:06

Oli, vážně tě zajímají problémy a radosti mých kamarádek a kamarádů, které vůbec neznáš? :-D
Neeee, kdepak firemní :D Dobře no, tak přítel :-) Ale o tom tu zas já nehodlám mluvit ;-)
Cristinne
Miss nohy 2010

Odeslat příspěvekod Slonik 17. 1. 2011 20:08

trent:výrobek? To je živá bytost ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod trent 17. 1. 2011 20:17

Cris: se za něj stydíš, nebo co? :D
Slonik: to je mi jasné
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Olimant 17. 1. 2011 20:17

Cris: Jestli to je vtipne a vystupujes tam taky popripade to je podlozeno audio/vizualnim dilem tak proc ne? :D

Slonik, Trent: vasi debatu jsem jaksi nepochopil. :hm
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Cristinne 17. 1. 2011 20:25

trent: ne, kdybys mě měl na fb, tak bys ho i viděl :-D Ale myslím, že vztah je natolik soukromá věc, že se mi ho sem nechce tahat :-)

Oli: to bylo na kamarádky nebo na přítele? :-D
Cristinne
Miss nohy 2010

Odeslat příspěvekod Olimant 17. 1. 2011 20:28

No tvuj pritel me ani tak nezajima, co bych na nem videl? :-P
To zni skoro jako zadost o pridani do pratel :-D
Olimant
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 17. 1. 2011 20:31

Tvuj pritel nikoho nezajima, nicmene, radi by s nim menili :mrgreen: (nemluvim za sebe, ja mam jinou favoritku :D )
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Předchozí stránkaDalší stránka