Kdo má být na mateřské aneb OT z tématu taška přes rameno

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod jezek 19. 9. 2008 08:47

Třeba moje švagrová je nekuřačka,abstinentka,žije relativně zdravě,ale ani jedno dítě nekojila.V dnešní době je spíše vyjímkou,když matka v pohodě a dlouho kojí sama.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 9. 2008 11:38

Já jsem prostě zastáncem kojení, podle mě je to pro děcko to nejlepší, jednak živiny (matka ale musí taky žít zdravě), pak to "sblížení" dítěte s matkou když cítí její teplo a na matku taky určitě působí nějaké podvědomé vlivy když prostě chová to dítě a dává mu sebe.. Než jiná matka která několikrát denně přiběhne strčit flašku nebo dudlík a zase odběhne...... :hm

A podle mě dítě odkojené je určitě silnější, zdravější, neoběví se u něj pak v mládí různé alergie atd...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod MgX 19. 9. 2008 17:01

MarkFX kojení by zcela jistě matka hned po porodu měla vyzkoušet, ale že by dítě po něm bylo zdravější, silnější, či dokonce bez alergií .... však ona situace s nesnášenlivostí mateřského mléka je vlastně formou alergie.

Ano u dětí, které dobře snášejí mateřské mléko, je výhodné dlouho kojit. Nejen pro dítě, ale i pro matku - prý to snižuje možnost vzniku některých ženských nemocí.

Je správné, že jsi zastáncem kojení, ale věř, že dost často se od něj upouští, či se používá jen pro doplnění (ano oněch živin a vitamínů, které skutečně matka ve svém mléce dítěti předává). Prostě se dost často vyskytne zásadní problém a nedá se to ,,lámat přes koleno".
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 9. 2008 22:30

Jo to chápu že prostě jestli děcko nebude a nebude chtít tak bohužel... :|

Ale stím že pak je dítě zdravější a nemá tolik alergií sem fakt někde četl nebo slyšel..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Fuck8r 21. 9. 2008 00:16

Ve volné přírodě se savci takto nad životadárnou tekutinou neofrňují. Tam je to - saj nebo zhebni!... Kam ten člověk spěje!... už je alergický i na to, na čem byl až donedávna životně závislý. Hnus. Civilizační hnus.
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod jezek 22. 9. 2008 14:46

MarkFX píše:Já jsem prostě zastáncem kojení

Taktéž,ale prostě někdy to nejde ať už ze strany dítěte nebo matky.Mezi známýma jsem zažil případy,kdy dítě nemohlo pozřít mateřské mlíko,matka neměla čím kojit a taky kdy kamarádka kojila až do 3 let (extrém)...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 29. 10. 2008 20:40

jak to dopadá když zůstane chlap sám s dítětem -> http://www.rozzlobenimuzi.com/index.php ... _jak__.htm :shock:
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 29. 10. 2008 21:02

Ale zjevně se to tomu dítěti líbilo.. Já bych se asi pozvracela..
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 29. 10. 2008 21:04

až bude v 15-ti zkroucený na vozíku tak už se mu to moc líbit nebude :tleskani
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod Player. 30. 10. 2008 11:39

povedal by som, ze slo skor o cvicenie
Player.
Nadšenec

Předchozí stránka