Aky darcek mam kupit Sasi na narodky?

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod xxar3s 12. 5. 2008 14:32

V sobotu oslavuje kamaratka narodeniny a nwm co jej mam kupit. Tak poradte... Nech je to nieco co jej ostane na dlho, urobi jej to radost, ale nech to neni moc drahe max tak do 600 Sk. Ona ze psa ale to neni dobrinapad.
xxar3s
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lu.kas 12. 5. 2008 15:32

Není to nic originálního, ale já často dávám hudební DVD nebo CD, o kterých vím, že dotyčný nemá. Ale chce to znát alespoň oblíbený žánr hudby..
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lukasoj 12. 5. 2008 16:14

robertek případně kuličky paní venuše
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 12. 5. 2008 17:55

proč ne psa, když to chce? za 600 můžeš koupit poukázky do obchodu, třeba s hadrama :wink:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod MgX 12. 5. 2008 19:00

Živý dárek se skutečně musí dobře zvážit. Také nemám rád, když se mají dávat dary tohoto typu. Je lépe, když si svého ,,miláčka" každý vybere sám.

Přemýšlej nad tím, zda někdy o něčem nemluvila - že by se jí to líbilo. Jaké má zájmy?

Ty poukázky jsou praktický a poměrně žádaný dárek - aquarkko je ženská, takže radí v tomto směru dobře :-)) ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod lu.kas 12. 5. 2008 21:12

Není šest kil ale na poukázku docela slabý? Minimálně hadry mi to tak přijde... když to bude lepší krám, koupí si tak jedno tričko. To jí můžeš koupit sám, jestli znáš velikost a ještě nemusíš říkat cenu :)) Co nějaká kosmetika, fitness, masáže...?
Naposledy upravil lu.kas dne 12. 5. 2008 21:13, celkově upraveno 1
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 5. 2008 21:12

já bych si na narozky nechal líbit opičku... 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod jezek 13. 5. 2008 08:38

Jako výborná věc mi pořád připadají plyšoví mikrobi: http://hobby.nej-ceny.cz/1260/giantmicrobes/
Taková salmonela nebo kapavka...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod Anonymous 13. 5. 2008 09:00

Dva lístky do divadla/ na koncert.
Anonymous

Odeslat příspěvekod MarkFX 13. 5. 2008 09:35

na Operu... :) určitě bude mít radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod MarkFX 13. 5. 2008 09:36

jezek píše:Jako výborná věc mi pořád připadají plyšoví mikrobi: http://hobby.nej-ceny.cz/1260/giantmicrobes/
Taková salmonela nebo kapavka...

podle mě jsou tohle nejtrapnější plyšáky... :potichu To už radši za tu cenu Venušiny kuličky :-))

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Anonymous 13. 5. 2008 09:42

Klíčová otázka zní, kolik jí bude let. Jestli do 10 raději ty venušiny kuličky, do 15 vibrátor a do 20 anální dildo. Jestli více, vem ji na swingers.
Anonymous

Odeslat příspěvekod Deleted user 13. 5. 2008 10:02

To zase něco v Garáži vymysleli... :D Odkdy je dildo výhradně anální?

Odeslat příspěvekod Anonymous 13. 5. 2008 10:11

Ale vždyť já netvrdím, že je výhradně anální. Kuličky také nejsou jen Venušiny. ;-)
Anonymous

Odeslat příspěvekod zamis 13. 5. 2008 10:32

Majkl vP. píše:To zase něco v Garáži vymysleli... :D Odkdy je dildo výhradně anální?

se zas ozval ten pravej. jeste nam tady neco napis o sve dirce
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Další stránka