Razia a fukanie

Tady můžete řešit otázky týkající se dědění, diskriminace a další.

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Dizieg 25. 2. 2008 14:53

No sledoval som tv a tam bol prispevok, o tom ako policia robila raziu (nevm. v akom meste) a davala mladistvym fukat a kto nafukal, tak toho pekne doniesli domov rodicom. No jedna vec je ze, decka nemaju co chlastat o tom neni rec, ale ma niekto pravo ma donutit podrobit sa testu na alkohol pokial nie som vodic a este obmedzovat moju osobnu slobodu?
Dizieg
Čtenář

Odeslat příspěvekod zamis 25. 2. 2008 14:59

ja myslim, ze maji pravo ti tu foukacku strcit treba do riti. ses nezletilej, nemas co chlastat. trest ovsem stihne spis toho hospodskyho co tem nezletim nalil. detem v podstate nic nehrozi
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AliGiro 25. 2. 2008 15:00

no tak řekl bych že ne.Docela mě štve když policajti řeší také capiny a my máme denně na parkovišti před barákem rozbité auto.Možná pořídím snímek.
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 25. 2. 2008 15:07

AliGiro, tobě přijde že je v pořádku, když se nalejvá alkohol nezletilcům? :roll:
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AliGiro 25. 2. 2008 15:14

mývalice:no záleží z jakého úhlu to bereš.já to bral z pohledu těchh nezletilců.Ale když to vezmu z pohledu občana tak na to právo mají a mohli udělat i něco víc
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 25. 2. 2008 15:33

Něco na tom bude..já zas na to pohlížím z pozice rodičů.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AliGiro 25. 2. 2008 15:35

tak když to bereš takhle tak to jsou spratci
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dizieg 25. 2. 2008 16:36

Ale ved ja som povedal, ze haranti nemaju co chlastat, len ma zaujima to pravne pozadie, ci je na to nejaky zakon. Ono co sa tyka nalievania v krcmach tak by musela byt v nasich krajinach trochu ina kultura aby sa to nedialo.
Dizieg
Čtenář

Odeslat příspěvekod Player. 25. 2. 2008 17:48

Urcite mas pravo odmietnut fukat, ale vsak su aj ine sposoby, napriklad ti odoberu krv. A poznas kuklacov, jedna-dve cez papulu obuskom a mame krvi kolko treba.

To ci nezletilym nalievat je hlavne na barmanovi. Keby bolo na mne, tak by som urcite nenalieval pod 15 rokov.
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 2. 2008 19:07

však pokud si nechlastal tak klidně foukni, nevídím v tom nějaky problém, aspon je sranda
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AliGiro 25. 2. 2008 19:11

asi tak nějak

mm:máš SZ
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dizieg 25. 2. 2008 22:58

Stale sa asi nechapeme. Mam 18+ a len by zaujimalo ako to budu riesit a ci vobec mozu ked im niekto povie, ze nebude fukat a nenecha si odobrat krv. (evokuje to vo mne predstavu pocienta kopajuceho a kusuceho hlava nehlava :) )
Dizieg
Čtenář

Odeslat příspěvekod iwigirl 27. 2. 2008 21:09

pokud nejsi řidič a nebo se nechováš nějak divně , tak by je to vůbec nemělo zajímat, i pokud bys byl nezletilý. Pít alkohol není zakázáno, zakázáno je nalévat a prodávat alkohol nezletilým.

Některá města mají vyhlášku, kde zakazují pití alkoholu na veřejnosti, v tom případě bys mohl být za pití alkoholu postižen.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 27. 2. 2008 23:00

A teď mě napadá otázka ... jak chlupáčci prokážou, že ti někdo prodal alkoholický nápoj?

Že by tím, že ti dají "dýchnout"?
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 28. 2. 2008 11:58

Prokázat se to dá.
Napadá mě záznam z bezpečnostní kamery (pokud je instalována) nebo třeba svědecká výpověď někoho kdo uvedené jednání viděl.

Orientační dechová zkouška v tomto případě maximálně prokazuje, že nezletilý pravděpodobně požil nějaký alkohol a dá se z ní zhruba určit i pravděpodobné množství. Hospodský ovšem může tvrdit, že dotyčnému naléval pouze limonádu a kafe a že nezletilý tím pádem musel alkohol konzumovat někde jinde.

To že policajti často dělají ramena na mlaďochy a pohybují se tak na hranici zákona (zneužití pravomoci), považuji za svinstvo. Jistě není v pořádku, že nezletilí chlastají, už vůbec není v pořádku, že jim někdo ten chlast prodává, ale tyhle věci není přeci možné řešit stylem "hele mladej, buď tady dejchneš vyklopíš kdo ti ten chlast prodal nebo tě odvedu domů a nechám tě vyhodit ze školy".
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků