prava tridniho ucitele

Tady můžete řešit otázky týkající se dědění, diskriminace a další.

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Aneta17 7. 6. 2008 21:20

O jaký majetek jde? Materiální, či nemateriální. I ten nemateriální se eviduje. Pokud tedy hovoříme o nemateriálních , či materiálních prostředcích ve výuce.....
Všem oznamuji, že mi není 17. Jen je 17 moje šťastné číslo.

Jsem cholerička, obdivuji sangviniky. Dobře se mi žije s flegmatikem a melancholika bych jistě tloukla…
Aneta17
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 8. 6. 2008 08:16

Jde o majetek materiální. Ale už mi odepsali, takže to možná není třeba řešit, nicméně za názory budu rád :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Bungo 8. 6. 2008 14:53

Nechapu proc by skolni inspekce mela likvidovat neoznaceny majetek... Na to nema zadna prava...

Ostatne mam pocit, ze ta evidence je proto, aby vedeni skoly vedelo co ve skole je. To neznamena, ze kdyby skola mela majetek neoznaceny, ze je to v rozporu s pravem...
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 9. 6. 2008 06:54

No ke mně se to doneslo tak, že protože majetek ve škole byl a nebyl zaevidován (tzn účetně tam jakoby nebyl), tam musel být zlikvidován > opravdu se tak stalo, všechen nezaevidovaný nábytek byl odvezen. Taktéž mi trochu uniká, proč. Protože jestli jsou naše zákony nastaveny tak, že musí být něco naprosto zbytečně znehodnocováno, je to špatně.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jeffe 9. 6. 2008 09:21

Spis bych veril ze byl odvezen a ted ho ma nekdo doma nebo ve firme. ;-]
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Moderátor

Odeslat příspěvekod aquarkko 9. 6. 2008 13:42

Kryštof Korb píše:No ke mně se to doneslo tak, že protože majetek ve škole byl a nebyl zaevidován (tzn účetně tam jakoby nebyl), tam musel být zlikvidován > opravdu se tak stalo, všechen nezaevidovaný nábytek byl odvezen. Taktéž mi trochu uniká, proč. Protože jestli jsou naše zákony nastaveny tak, že musí být něco naprosto zbytečně znehodnocováno, je to špatně.

a co pálení hadrů nelegálně dovezených, nalezených na celnici? to samý
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Jeffe 9. 6. 2008 14:04

U tech hadru je hlavni problem to, ze jsou to napodobeniny urcitych znacek a poskozuji prava jejich majitele.
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Moderátor

Předchozí stránka