Je moznost zkontrolovat obsah baliku pred prevzetim

Tady můžete řešit otázky týkající se dědění, diskriminace a další.

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Revan 2. 1. 2008 16:20

Mam takovej dotaz, objednal jsem si neco z aukra a jelikoz prodejce nema ani jeden komentar, rad bych se zeptal zda kdyz mi prijde balik na dobirku, mam pravo zkontrolovat obsah pred prevzetim a v pripade ze je tam cihla odmitnout prevzit. Jde to? Popr jak se jinak chranit pred pripadnym podvodnikem.
Diky za radu.
Revan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iwigirl 2. 1. 2008 16:21

bohužel není to možné. Já osobně doporučuji balík rozbalovat před pracovníky pošty, abys měl svědky v případě, že v balíku bude pytlík rýže..
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Revan 2. 1. 2008 17:12

Takze pri prevzeti neodchazet od okynka ale hned rozbalit. A kdyz tam ta ryze bude co potom delat?
Revan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iwigirl 2. 1. 2008 17:20

zajistit si u okýnka svědectví, okamžitě prokazatelně kontaktovat prodejce s tím, že máš důvěryhodné svědky a požaduj nápravu, pokud by se k tomu neměl, šupaj na policii a doufje, že nenarazíš na hňupy, co to odloží do šuplíku....
Stojí ti ty nervy s neprověřeným prodejcem na aukru za to? :)
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Mathey 2. 1. 2008 17:43

asi jo..
Mathey
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Benjamin 2. 1. 2008 22:55

Nekdo toho prodejce proverit musi :). Myslim, ze do urcite ceny to za to riziko asi stoji.
Umělá inteligence není soupeř pro přirozenou hloupost.
Benjamin
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 2. 1. 2008 22:58

Možná by nám potom Revan mohl napsat koho ,,prubnul" a jak to dopadlo - abychom my ostatní věděli :-P :mrgreen:

Myslím, že o různých ,,zvláštnonákupech" si musí každý rozhodnout sám. Jiné je to, když kupuje ,,zajíce v pytli" za 150,-Kč, jiné, když chce ,,zajíce v pytli" za 5000,-Kč.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor