výpověd kvůli smyšlené krádeži

Tady můžete řešit otázky týkající se dědění, diskriminace a další.

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MgX 15. 3. 2008 12:49

orion29

informoval bych o této skutečnosti právní oddělení ÚP.
Možná bych i zvážil konzultaci s příslušným FÚ a naznačil, že případná kontrola v návaznosti na kontrolu provedenou ÚP, by mohla být zajímavou.

Nevím, zda Vás zastupuje právník, nebo ne. Pakliže ano, Vaše nové poznatky oznamte mu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 16. 3. 2008 00:29

Tak koukám jak blázen co to je ?!?! Úpřimně řečeno problém už je úplně na začátku -(i pro všechny) tak jak se k Vám chovají při vstupu do zaměstnání tak stejně ne-li hůř to bude vypadat až budete odcházet.Mít prac.smlovu přes fax a podepsanou někým jiným - tak tam není něco v pořádku. Pokud nemáte hmotnou zodpovědnost tak Vám nemůže nikdo nic naúčtovat,ledaže by Vás chytli při krádeži za ruku.Spíš to vypadá,že na pumpě je po sezóně a není třeba tolik lidí tak se Vás chtějí zbavit a neplatit odstupné.
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orion29 3. 4. 2008 07:02

Dobrý den.Takže hloubková kontrola z ÚP asi splnila očekávání.Dostala už jsem výplatu i potvrzení o zd.příjmech.Takže už od ní zatím nepotřebuju nic.Zůstávám dále na nemocenské(jsem těhotná) a děkuji vám všem za rady.
orion29
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 3. 4. 2008 10:37

Děkujeme za informaci.

Já osobně jsem rád, že to dobře dopadlo, což - bohužel - nebývá pravidlem.

Myslím, že to byla náročná, ale dobrá zkušenost, ze které pro Vás plynou cenné informace do budoucna.

Nezbývá než popřát Vám hodně zdraví a štěstí.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 3. 4. 2008 19:32

orion29 píše:[...]jsem těhotná
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků