Zabavovani veci ve skole

Tady můžete řešit otázky týkající se dědění, diskriminace a další.

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod suk 11. 4. 2007 10:42

Jak je to se zabavovanim veci ve skole? Dnes mi byly zabaveny sluchatka a ucitel nema v planu mi je vratit. Muze to nebo mi to musi vratit? diky za odpovedi
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 11. 4. 2007 10:45

Zabavenou věc Ti zcela jistě musí vrátit. Pakliže Ti není 18 let - může Ti říct, že věc vrátí pouze rodičům ;-)

Porušil jsi školní řád - nezbedníku :lol:

Zabavenou věc, Ti opravdu ,,nějakým způsobem" - třeba přes rodiče- musí vrátit.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 11. 4. 2007 10:47

Pokud o tom není zmíňka ve školním řádu, tak se dopustil trestného činu podle §247 zákona č. 140/1961 Sb., trestního zákona.. :D

MgX
A neříkej mu nezbedníku, že to byla sluchátka, tak to má u mě vyžehlené 8)
Anonymous

Odeslat příspěvekod suk 11. 4. 2007 10:48

O sluchatkach v radu nic napsano neni :)
//edit: porusil jsem tohle:
3. Žák je při výuce povinen dodržovat pokyny vyučujícího.
Naposledy upravil suk dne 11. 4. 2007 10:54, celkově upraveno 1
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 11. 4. 2007 10:53

Jersey II.

Jestliže by se dopustil trestného činu a učitel mu věc, se kterou tento skutek spáchal-zadržel, stejně musí (učitel) volat Policii ;-)

Učitel není orgán - tedy orgán činný ..... :mrgreen:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 11. 4. 2007 10:55

A co jsi s nimi dělal??? Že ti je zabavil??? A v hodině nebo o přestávce?
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 11. 4. 2007 10:58

Poslouchat hudbu je i pres zakaz ucitele trestny cin? :shock:

ja se zeptal na neco na co se uz nekdo predtim ptal a ja to asi preslech nebo tak. protoze jsem mel na hlave sluchatka tak si myslel ze jsem neposlouchal. prikazal mi sundat si je. tak jsem si je sundal a pustil hudbu nahlas do sluchatek tak mi je zabavil ze jsem ho pry 3x neposlechl. jo jeste vlastne po prvnim napomenuti jsem se schoval za monitor a nasadil. a pak az to pustil nahlas. ale o tom nic nerikal. :mrgreen:
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 11. 4. 2007 10:58

MgX píše:Učitel není orgán - tedy orgán činný ..... :mrgreen:n/quote]


Tedy orgán činný v trestném řízení :mrgreen:

Učitel nemá právo (pokud tomu tak není uvedeno ve školním řádu) zabavovat - páchat trestný čin krádeže.. Hrozil bych mu trestním oznámením a medializací celého případu 8)
Anonymous

Odeslat příspěvekod MgX 11. 4. 2007 11:02

suk

Musím tedy říct, že být já oním učitelem a 3x Tě napomenout - tak Ti sluchátka vezmu taky ;-)

Samozřejmě s oznámením, že je vrátím rodičům :lol:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 11. 4. 2007 11:05

Já bych mu je nebral, vyhodil bych ho ze třídy i s nima :D
Anonymous

Odeslat příspěvekod blino 11. 4. 2007 11:07

suk: prejdi si este raz zoznam "zakazanych" veci v skolskom poriadku
urcite tam najdes kategoriu do ktorej sluchatka mozu patrit...

a necuduj sa ze si o ne po troch upozorneniach prisiel...:)

imho ti ich vrati ak za nim po vyucovani zajdes a pekne poprosis - prip. ti ich bude musiet vratit na konci skolskeho roka...
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bungo 11. 4. 2007 11:21

Pozor panove, aby byla naplnena materialni stranka trestneho cinu, musela by byt spolecenska nebezpecnost vetsi nez nepatrna.

Sluchatka by musela mit hodnotu vetsi nez 5.000 korun.

Navic kradez je umyslny trestny cin.

Ucitel je samozrejme povinen sluchatka vratit.

Hrozba uciteli a medializace (bude-li nekdo vubec ochoten takovou banalitu zverejnit) podle me nic smysluplneho neresi. Nehlede na to, ze mit ve skole na usich sluchatka, nebo poslouchat hudbu neni (navic pres zakaz ucitele) uplne koser.

Navrhuji slusne zajit za ucitelem, omluvit se mu a pozadat o vraceni sluchatek, s tim, ze uz se to nebude opakovat, a pokud je odmitne vydat, tak resit vec pres rodice.

Cesta prava neni vsemocna a lidsky pristup je mnohy nejen ucelnejsi, ale take mnohem, mnohem prijatelnejsi pro obe strany.

Stredni uz mam sice davno za sebou, ale porad jsem studentem, takze myslim, ze muzu uplatnovat nadhled na obe strany ;-)
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Anonymous 11. 4. 2007 11:24

Bungo
Hehe, nesmíš to brát vážně, jen jsem to chtěl malinko zlehčit a ostatní pozlobit :D .. Samozřejmě, že vím, že hranice 5tis. Kč a další aspekty jsou relevantní.. A to s tou medializací už byla jen třešnička na dortu.. Doufám, že to nikdo nevzal vážně :D
Anonymous

Odeslat příspěvekod Bungo 11. 4. 2007 11:26

Ja jsem to nebral vazne, ale stejne je treba uvest vec na spravnou miru, nekdo by to vzit vazne mohl ;-)
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Anonymous 11. 4. 2007 11:27

To máš zase pravdu :wink:
Anonymous

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků