Vyhození z práce z důvodu násilí?

Tady můžete řešit otázky týkající se dědění, diskriminace a další.

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod B.Gruber 2. 5. 2020 07:22

Čau, když zbiju někoho po práci na parkovišti před firmou, anebo kdekoliv jinde MIMO PROSTOR FIRMY, dává to zaměstnavateli právo mě vyhodit?

Podle mého laického výkladu ne, protože parkoviště před firmou přece není pracoviště.

V práci pořád zneužívají moje chování jako záminku pro vyvolávání konfliktů. A rozhodl jsem se tomu přísně zavést přítrž.
B.Gruber
Čtenář

Odeslat příspěvekod suram 3. 5. 2020 20:39

Je to místo veřejnosti přístupné, takže trestný čin výtržnictví, možná i trestný čin ublížení na zdraví, když bude v pracovní neschopnosti nějakou dobu, a jestli firma vyžaduje u zaměstnanců čistý trestní rejstřík, tak tě asi vyhodí.
https://www.mesec.cz/clanky/jednou-slapnete-mimo-zakon-a-zpet-vas-spolecnost-nevezme/
suram
Čtenář

Odeslat příspěvekod B.Gruber 5. 5. 2020 17:01

Jak teda mám tyto teroristy eliminovat?
B.Gruber
Čtenář

Odeslat příspěvekod suram 6. 5. 2020 13:24

Změnit zaměstnání? ;-)
suram
Čtenář

Odeslat příspěvekod B.Gruber 6. 5. 2020 16:21

To se mi nechce. :)

1) já tam všechny provokuju abych ukázal jaký jsem renegát a oni ze mě měli strach
2) také tím dávám najevo svou dominanci a testuji, kdo si na mě troufne
3) a taky zjistuji koho zlivkidovat.
B.Gruber
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 6. 5. 2020 17:02

Ja bych jim rozbil hubu hele. Chytnul bych je za vlasy a triskal jim hlavou o stul, az by zuby litaly a tekla krev a u toho jim povidal, ze nevim, o jakym nasili to mluvi, ze jsem klidnej a ze jestli jeste jednou zopakuji tu lez o psychopatech, tak si z jejich kuze na zadech udelam batoh. Samozrejme, najde se spousta lidi, co s takovym chovanim nebude sympatizovat, ale je to jednoduche - sef urcite jezdi lepsim autem a vsechny tam sdira z kuze, zatimco sam nic nedela. Takze bych zkusil precist nejakou prirucku pro mlady komunisty nebo nejakej takovej zvast pro mene inteligentni a tim se ohanel. Treba se toho chytne nekdo na a2larmu a budem se tady jednou mit tak skvele, jako ve Venezuele.
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod B.Gruber 6. 5. 2020 17:42

Tak to by bylo moc svědků.
Oni ti hajzlové nemají žádnou čest, jsou klidně schopní jít žalovat.

Mě spíš přijde divné, že když dávám najevo převahu, a pak eliminuji někoho, kdo mě i přesto vyzve na souboj, tak jsou oni potom z toho celí vedle.

Tak buďto držim hubu a krok, anebo nebrečím, když po té hubě pak dostanu...
B.Gruber
Čtenář


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků