Je potok totéž co plot? právně

Tady můžete řešit otázky týkající se dědění, diskriminace a další.

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ES02 27. 7. 2010 13:35

ahoj všem, byl bych rád aby pozemek nebyl brán jako veřejné prostranství, ohraničený plotem není, jen větším potokem, takže dle mého názoru to přístupné každému BEZ OMEZENÍ není, no ale abych se nemusel s úředníkama hádat, tak by se mi hodil odkaz na nějaký právní výklad co všechno se považuje za to co ohraničuje pozemek nebo lépe co omezuje přístup z vnějšku, díky

já vím, potok se dá přebrodit, ale plot se dá přelézt že
ES02
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eRiper 28. 7. 2010 11:33

Však svůj pozemek máš evidovaný v katastru. Plot neplot, potok nepotok v tom rozdíl nedělá. Jenže když tam není cedule "Soukromý pozemek", těžko můžou ostatní vědět, že tam nesmí chodit, že? Toť můj laický pohled na věc.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 29. 7. 2010 21:19

jestli se dá potůček překročit do zahrady plné jablek tak to bez plotu nepude.. :D

Já akurát vim že i potok, cesty atd jsou zapsané v katastru jako něčí pozemek, nejčastěji státní.. Takže si vedle potoku postav plot a máš vyřešeno :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 30. 7. 2010 14:42

Jestli se Ti nechce stavet plot, co tam dat alespon ceduli "Soukromy pozemek. Vstup zakazan."
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod trent 30. 7. 2010 15:19

A cedulku s tvojí fotkou a s nápisem: "Jsem u potoka za 5 vteřin a ty?"
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter