IFP Club - lehce vydělané peníze?

Tady můžete řešit otázky týkající se dědění, diskriminace a další.

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Bungo 18. 6. 2009 08:58

KubaB. píše:jo a
4) buďte dále v krizi a bez peněz...

Tahle věta mě děsí a nemám z toho radost... Ukazuje to na koho se tito lidé zaměřují. Na lidi s finančními potížemi, straší krizí, nabízí hodně peněz skoro za nic. "Jen to tady podepíšete..." Moc by mě zajímaly podrobné podmínky. Hlavně ty psané maličkým písmem.
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 18. 6. 2009 10:56

KubaB. píše:Dámy a pánové, také jsem měl dilema ohledně toho, zda je to pravda.Udělal jsem ze sebe objetního beránka a zkusil jsem to.....
Shrnu informace, když dovedete člověka a podepíše smlouvu dostanete do 7 dnů 12.000,-

Ano, ale napred musis nekde sehnat 24.000kc na vstup. Ja takove penize nemam, takze bych si musela nekde pujcit. A kde pujci studentovi bez prace???
KubaB. píše:není to pyramida, ale 2 leavel marketink, je to ojedinělé v ČR a v podstatě od mutlileavelu a letadel to má dost daleko.

A co predstavujes pod pojmem letadlo?
Ty privedes cloveka, ktery zaplati 24.000kc, ty z toho dostanes 12.000Kc a kde je zbylych 12.000Kc???
KubaB. píše:firma platí dobře a v čas.
důchodová reforma bude platná do 1 roku a každej to musí mít...tak proč na tom nevidělat.....

A kolik si myslis ze je lidi, kteri si nechaji "poradit" aby investovali do pojisteni od jedne firmy??? Zajimalo by me, kdyz je to nezavysla spolecnost, proc ma smlouvu pouze s jednou pojistovnou zabyvajici se urcitym pojistenym (maji i jine spolecnosti, ale ty se zabivaji zase jinym typem)
KubaB. píše:O zadlužení se dá jednat...

Jak jsem psala vyse, jsem student, ktery nic nevlastni bez prace. Kdo mi pujci? Leda tak nejaka lichvarka spolecnost...
KubaB. píše:Pokud má někdo radost zě jsem to konečně zodpověděl a chcete pracovat...Můj telefon je 723161609....

Zajem o dobry vydelek by byl, ale ne o premlouvani lidi.
Pokud me nekdo zacne premlouvat (at uz z jakekoliv sfery) rikam ne. Kdyz neco chci, tak se o to zajimam sama. A takhle to beru i obracene.
KubaB. píše:za sebe musím říct, že vstoupit do této firmy bylo to nej v životě.Dělal jsem multileavely a tak jsem byl opatrnej...Teď lituji toho, že jsem nezačal dříve.

Gratuluju Ti, pokud jsi spokojeny a delas to, co Te bavi za pro Tebe dobre penize, je to to nejlepsi, co muzes...
KubaB. píše:příjemný večer

Preju krasny den...
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod KubaB. 18. 6. 2009 11:39

Maty.Laro,

Letadlo je např. Herbalife, Avon, M-WAY atd.
-taky jsem to dělal...
24000 si dáváš sobě( pojištění), z peněz co dává člověk ty nemáš ani korunu, provize je od ČPP.
Máš pravdu, že je to brutální dát to dohromady, taky jsem měl problém.
Já jsem byl i v soulusu, dříve jsem půjčky dělal a již jsem chytřejší, že vím, že člověk bez platu, v soulusu prostě nemá šanci a většinou to dopadne tak, že nějaká společnost inkasuje peníze a půjčka nikde....

Můj názor je takový : přítelkyně jen našla debatu o práci, nikdo nic nevěděl, zde jsme vše vysvětlili a je na každém z nás, jak se rozhodne...Já osobně jsem měl dluhy a potřeboval jsem jednat, ale pracovat jsem začal kvůli slevám klubu a hlavně produktu.
KubaB.
Čtenář

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 18. 6. 2009 11:55

to KubaB: diky za vysvetleni
a jeste jeden dotaz: proc si myslim, ze je Avon letadlo... ja to nedalam, ale vim o co se jedna...
me slo spis o princip letadla nez o spolecnosti, ktere to jsou
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Bungo 18. 6. 2009 12:08

KuboB: Nevím proč ztrácí svůj čas touto reakcí, ale přesto:

Nastuduj si laskavě základni principy multi-level marketingu a pyramidových her. Pak tady nebudeš psát takové kraviny. Herbalife, Avon i Amway jsou společnosti fungující na klasickém multi-level marketingovém principu. Nic proti nim, nic pro ně. Chci-li si něco koupit, koupím, zaplatím, nemám problém. Ale jako spotřebitel neuzavírám ŽÁDNOU písemnou smlouvu.

Penzijní připojištění je sice do budoucna pro někoho vhodné, ale ne jako spořící varianta. Vyplatí se zejména státní příspěvek (maximální výše 150 CZK) v kombinaci s případným příspěvkem zaměstnavatele.

Nechápu proč bych se měl někde registrovat.

Tímto tě vyzývám, pošli mi na mail bungo@post.cz smlouvu kterou člověk při vstupu do systému podepisuje, ať se na ni můžu podívat právnickým okem...
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod KubaB. 18. 6. 2009 14:01

Bungo: Slyšel jsi o důchodové reformě?Bude zákonem dáno mít životní, či penzijní spoření.

Neznalost zákona neomlouvá.

Je u nich větší úročení...

Když jako člověk přijdu do pojišťovny a půjdu si to zařídit, tak platí standart 3% a nic

ale když tam půjdeš a řekneš, že ty a 200000 lidí to chcete, dostaneš o hodně jiné podmínky.......Je to logické...
KubaB.
Čtenář

Odeslat příspěvekod Bungo 18. 6. 2009 14:37

Neuč orla létat...

Důchodová reforma je hudba budoucnosti, bohužel. Navíc zákon nemůže nikoho donutit mít penzijní nebo životní pojištění. Vyšší úročení není. Jsou daleko lepší možnosti jak investovat, navíc penzijní připojištění mají omezenou možnost investovat - jsou pod dohledem Min. financí.

Jediné s čím s tebou souhlasím, je to, že "Neznalost zákona neomlouvá." To podepisuji, ale jak se to vztahuje na zákon, který neexistuje? :-O :-D

P.S. Pořád čekám na tu smlouvu, rád si ji prostuduji...
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mareq0 18. 6. 2009 16:59

KubaB. píše:1) gramatiku neovládá přítelkyně
2) pokud jste se někdo pohyboval v obchodu, tak víte, že provize je reálná
3) to Vy jste chtěli znát pravdu a když vám jí někdo napíše, ještě si z ní utahujete.Fakt jste chytrý, daleko dojdete.

jo a
4) buďte dále v krizi a bez peněz...

1) :D
2) Ano. Ale shrábneš ji ty, ne ? :D
3) Svou pravdu si strč někam hodně hluboko :D Tvé pravdy pro mě znamenají sprostou lež :D
4) V krizi jsi ty. Hledáš hlupáky, na kterých bys vydělal na svůj chleba. :D Pojdi hlady :D
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník

Odeslat příspěvekod MS-fanousek 19. 7. 2009 19:51

Pár věcí mi nejde na rozum a třeba zde najdu odpověď. Vidím, že tu jsou zastoupeni příznivci i odpůrci:

1) V čem je ten dvouúrovňový marketing lepší než multilevel? Pokud mám dobré informace, tak provize pojišťovny u tohoto typu smlouvy bývají až 150% roční platby. Takže podle toho by za toto pojištění vyplatila pojišťovna až 36.000. Takže 12.000 pro "agenta" a 24.000 IFP.

2) Celá prezentace je zaměřena, aby lidi pochopili kolik si můžou vydělat, dále jak funguje ten 2level marketing a že stačí, když doporučí lidi. Což je úplná brnkačka. Ale o vlastním produktu, který se prodává se vůbec nemluví. Jen na závěr předloží složku od ČPP s uvedenou smlouvou. Jak je možné zapojit se do obchodu a nic nevědět o produktu, který prodávám?

3) Jaký vlastně tito členové klubu mají status? Na základě jakého oprávnění inkasují provize a jak vystupují proti Finančnímu úřadu, Zdravotním pojišťovnám a sociální správě?

4) Proč se operuje tím, že každej bude muset mít příslušné pojištění, protože brzy vyjde zákon a že je rozumné ho uzavřít co nejdřív. Vždyť nikdo neví, jaký ten zákon bude a co když to co uzavře nebude splňovat nějakou podmínku toho zákona?

Jinak potvrzuji, že skutečně na takových schůzkách je to skutečně soubor lidí v nouzi a studentů.

PS: Jinak ta smlouva je standardní smlouva od ČPP Evropská Jistota a nenašel sem důvod, proč bych si takovou smlouvu uzavíral. To že ty peníze si dáváte na vlastní pojištění je sice pravda, ale je to jako vyhozené z okna. Nebo vážně někdo věří, že za 30 let, kdy možná půjdu do důchodu, bude všechno tohle platit?
MS-fanousek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Skrblíková 29. 7. 2009 13:51

Vy, co píšete negativní zprávy o tomto členství v clubu, jste vůbec nic nepochopili. Situace je totiž taková, že já nemusím nikoho tzv. lanařit. Ke mě chodí známí a jejich známí a sami mě žádají, zda bych je mohl do našeho klubu také přijmout. Kdo se zde na fóru o členství v clubu vyjadřuje negativně, je totiž jen hloupoučký h l u p á k ! ! ! Především těm mladým doporučuji členství, protože oni pak budou moci celý život opravdu prožít báječně, nám se o tom mohlo jenom zdát. Kdo bude mít zájem, může mě kontaktovat na registrovaný e-mail. Všem přeji krásný den. :-D :lol: :-)
Skrblíková
Čtenář

Odeslat příspěvekod ES02 29. 7. 2009 14:05

hahaha
ES02
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anonymous 29. 7. 2009 14:46

Skrblíková píše:Kdo se zde na fóru o členství v clubu vyjadřuje negativně, je totiž jen hloupoučký h l u p á k ! ! ! Především těm mladým doporučuji členství, protože oni pak budou moci celý život opravdu prožít báječně, nám se o tom mohlo jenom zdát.

:mrgreen: To jsou *****.
Anonymous

Odeslat příspěvekod jannnn 29. 7. 2009 15:20

Skrblíková píše:Vy, co píšete negativní zprávy o tomto členství v clubu, jste vůbec nic nepochopili. Situace je totiž taková, že já nemusím nikoho tzv. lanařit. Ke mě chodí známí a jejich známí a sami mě žádají, zda bych je mohl do našeho klubu také přijmout. Kdo se zde na fóru o členství v clubu vyjadřuje negativně, je totiž jen hloupoučký h l u p á k ! ! ! Především těm mladým doporučuji členství, protože oni pak budou moci celý život opravdu prožít báječně, nám se o tom mohlo jenom zdát. Kdo bude mít zájem, může mě kontaktovat na registrovaný e-mail. Všem přeji krásný den. :-D :lol: :-)

heheeee.... :mrgreen:

co sem psal tady: viewtopic.php?p=6464551#p6464551 :D ... do puntiku :D
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES02 29. 7. 2009 21:15

ale porad je to slabota, na tohoto borecka nemaj: :D

http://www.icasina.com/forum/index.php? ... k-vydilat/
ES02
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 29. 7. 2009 21:17

Skrblíková , když dovolíte, rád zůstane oním „hloupoučkým h l u p á k e m“.

BTW: všichni rádi přijdou, všichni chtějí mé zboží, všechny zajímá co nabízím, všichni kdo se mnou pracují jsou bohatí ... a důležitá informace těchto lidí je ... děláme VELKÝ BUSINESS! Ta mě vždycky dostane - tam už je mi jasné, že jsem ve „správné“ společnosti :oboze

Také Vám přeji ... příjemnou a klidnou noc se snem, který bude - konečně - „hovořit“ o realitě. Třeba dojde k infekci a noc se snem ... v reálnu, nakazí i den a tak reálno zůstane ve Vašich myšlenkách i při probuzení.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka